0

@krol211 tak tak xd

0

@Tarins zbędny xd? Masz zmiennika dla Lewego jakiegoś? Za rok ma 37 lat i nie będzie grał wszystkiego i musi być jakiś następca. Już ostatnio w wywiadzie dał do zrozumienia że chce u nas grać a gadanie że jest niepotrzebny jest conajmniej głupie

2

Nie dziwi mnie to wogóle. Do reprezentacji Anglii nie pójdzie bo wzięli dopiero Tuchela, repka Hiszpanii odpada, Brazylii przy obecnym zarządzie to samo a raczej innego klubu obejmował nie będzie tylko jak już będzie zmieniał to na kadrę. Szkoda że nie został u nas, zdecydowanie GOAT trenerski, szkoda tylko że u nas trener nie wytrzyma dłużej nic 3 sezony bo mamy takie zarządy od lat

0

Raphinha na prawą stronę i Fermin na lewej, ewentualnie Olmo i Torre na ,,10"

0

@ziomal88 no z nami to akurat robił co chciał xd, może zacznie się ta forma bardziej stabilizować

0

@ziomal88 Nico miał narazie tylko jeden sezon na poziomie który pozwala go stawiać przy Leao i Kvarze a tu już wpisy że lepszy. Nie no gdzie, tak Leao jest trochę jak Dembele ale jak mu się trafi mecz to Nico nigdy nie osiągnie takiego poziomu

0

@ViscaelBarca2007 to niech teraz zsumuje Nico na kontrakcie 6 lat, 58mln za transfer, ok. 20mln brutto pensje i premie..... ciekawe ile wyjdzie

0

@DIPENSE xd, niby w czym Nico jest lepszy. Jest najgorszy z tej trójki

3

David to obowiązek. Wolę Leao niż Nico ale ja bym poszedł po Lookmana

0

@lukkobe jakby Bilbao było dla niego za małe to by ich ciągnął dłużej niż tylko jeden sezon. Poprostu gra fatalnie w kontekście do tego co mu wróżono w tym sezonie. Nie jest wart tych pieniędzy i tyle w temacie

0

@lukkobe chodzi mi o to że był tyle czasu przed swoim polem karnym a kolega wyżej mówi że się nie wracał (:

0

@lukkobe Lookman nie jest gorszy w dryblingu od Nico.
Jakby Bilbao było dla niego za małe to by sam tam ciągnął atak a jest tak że nawet nie jest najlepszy z braci Williams (:
Miał tylko jeden sezon który dał mu jakieś szanse na duży klub

2

@xavi890 jakbyś oglądał mecz to byś widział że co chwilę się wracał, nawet na heatmapie masz że dużo czasu spędzał przed swoim polem karnym

2

@lukkobe no bardzo wtedy zaimponował, pokazał że jest wstanie sam momentami ciągnąć zespół. A jak słyszę że jest niby one season wonderem to śmiać mi się chce

0

@lukkobe Yamal łączy w sobie cechy szarpiącego skrzydłowego i nowoczesnego a takich graczy jest bardzo mało i Nico do nich nie należy, do roli która opisujesz bardziej pasuje nam Lookman. Nico nawet mógłby u nas wyglądać gorzej niż w Bilbao bo mało kontr i dużo mniej miejsca a wystarczy zobaczyć jak gra teraz, jego brat jest lepszy. Już nawet opcja jest Kvara który owiele bardziej by pasował

7

@xavi890 czyli nie oglądałeś ich meczu. Pracował całe mecze na pełnych obrotach, absolutnie kluczowy zawodnik Gruzji, schodził z boiska dopiero jak nie był wstanie już chodzić. Przykładowo w meczu z Portugalia na Euro kiedy sobie zagwarantowali awans miał MVP

0

@krol211 wiem ale jeśli nie przedłuży kontraktu i się posprzeczają to też pola do popisu miał nie będzie, z Osimhenem sie tak załatwił że za zawodnika wartego ponad 100mln dostanie 75mln jeśli ktoś go kupi

0

@Donio takie 65/70 mln w ratach + jakieś zmienne bym dał ale decyzję bym zostawił Flickowi tutaj czy go chce czy nie bo tak jak napisałem są tańsze opcje

0

@Mati23 prędzej nas stać na niego niż Nico wsumie

0

@lukkobe nie to że sobie wybrałem najsłabszy jego sezon tylko najbliższy bo obecnego nie brałem bo za wcześnie a w poprzednich sezonach też dryblingiem nie imponował.
Z tym City to tak pomieszałeś że nie wiadomo o co Ci chodzi, że niby są tacy dobrzy że nie widać braku skrzydeł? Weź xd. Rozsypali się po stracie Rodriego bo był kluczowy a nie mają kompletnie nikogo w jego miejsce, u nas jakby wypadł np. Pedri też byśmy to mocno odczuli ale nie aż tak bo jakieś tam zastępstwo mamy.
Savio jest bardzo podobny do Mahreza i nie jest to szarpiący skrzydłowy, poprostu dobrze drybluje zadania boiskowe ma inne niż np. Doku który jest jedynym typowym szarpiącym skrzydłowym w City.
Widzę że się nie dogadamy ale się nie dziwię bo kibice w większości wolą bardziej efektownych graczy ale ja patrzę na skuteczność i topowe kluby tak samo i profil przykładowo Raphinhi jest bardziej porządany od takiego Nico.
Do końca będę miał nadzieję że Nico nie kupimy bo nieważne czy wypali czy nie, będzie to transfer niepotrzebny i przepłacony i przez to nie wzmocnimy pozycji które bardziej tego wymagają

0

Z trójki Nico, Leao i Kvara to ten ostatni pasuje najbardziej i tylko jego bym rozważał ale na bank zawołają kwotę zaporowa a są tańsze opcje wzmocnienia ataku jak Lookman, Baena, Sane np.

0

@kinioo mogę ci pokazać tańszych i lepszych a ostatnie dwa to już dostosowałeś tak żebym nie odpowiedział. Co mnie obchodzi że dogaduje się z naszymi? Liczą się umiejętności i dostosowanie taktyczne a dogadają się w trakcie.
Masz z opcji płatnych Lookmana i Baena, za darmo latem jest Sane i może też będzie Son a nie zapominajmy o Salahu

0

@lukkobe Salah ma 0,8 dryblingu na mecz ze skutecznością 36% w poprzednim sezonie, to nie jest skrzydłowy robiący różnicę tylko gracz typu Raphinhi. Tak kluby od tego odchodzą, najbardziej pokazuje to przykład City gdzie jedynym skrzydłowym robiącym różnicę jest Doku który jest tylko jokerem z ławki.
Michel też gra nowocześniejszym systemem bez takich skrzydłowych więc nie wiem o co Ci chodzi

0

@krol211 a w czym lepszy jest Nico? Miał tylko jeden sezon narazie który stawia go na tym poziomie a Leao już kilka. Nie chcę żadnego z nich tylko stwierdzam fakty

0

@lukkobe
,,Nico czy Leao nie pasują do obecnej taktyki? Stary, o czym Ty piszesz? Taktyka Barcelony Flicka w pewnej mierze opiera się w ofensywie na szerokim graniu, do którego bardzo wartościowym dodatkiem są skrzydłowi potrafiący zrobić różnicę grą indywidualną" ziomek ty oglądasz mecze wogóle xd? Kompletne bzdury. Nie gramy skrzydłami tylko ofensywnymi pomocnikami, nawet Yamal gra bliżej środka. Nie gramy szeroko tylko na małej przestrzeni. Każdy topowy klub odchodzi od takich graczy jak Leao czy Nico i wolą graczy jak Raphinha czy Salah bo to jest skuteczniejsze i mi nie gadaj że jak Flick dostanie np. Nico to zmieni taktykę i Raphinha na ławkę xd, mamy teraz ponad 3 gole na mecz i działa świetnie. Owiele bardziej pasuje tu taki Lookman, Baena albo Sane.
Mecz z Sociedad nic nie pokazał że potrzebny jest skrzydłowy, poprostu trafił się fatalny dzień i kompletnie nikt nic nie grał wtedy.
To że Flick grał trochę inaczej w Bayernie nic nie znaczy, w rapce już grał inaczej, trzeba się dostosowywać do kierunku w jakim zmierza piłka.
Depay się odbijał od każdego dużego klubu i nie jest to typowa ,,9" jak David

0

@krol211 ale jest lepszy od Nico i jak mu się wylosuje dobry mecz to jego poziom jest nieosiągalny dla Nico

0

@krol211 tak naskakujesz na Nico żeby go kupić a piszesz żeby od Leao trzymać się z daleka, ciekawe

1

@kinioo Nico to okazja i minimalne ryzyko? Chyba Ci się coś pomyliło

2

@Barcelonista94 nie skauting tylko zarząd, skauting mamy bardzo dobry ale najpierw trzeba brać ich opinie pod uwagę a nie układy z agentami

2

@lukkobe David to jest opcja na podstawową ,,9" i nawet nie pisz mi tu o Roque. Depay to nie jest półka Davida.
Na Haalanda i Gyokeresa nas nie stać.
Jaki Nico i Leao? Żaden nie pasuje do obecnej taktyki w przeciwieństwie do Davida

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?