0

@Patry10 piszesz ironicznie że to okazja rynkowa bo dziennikarz sobie wyliczył ile nas wyniesie zakontraktowanie bez danych. Jakby tak liczyć transfery to De Jong nas kosztował +300mln a Lewy koło 200mln. David to okazja rynkowa i zarząd musi być poprostu głupi jak go nie podpisze

0

@Fake69 napisałeś szybkich skrzydeł a jedynym takim jest Yamal a Balde gra na obronie geniuszu

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Consigliere Pena Ci zamknął mordę? Przecież miał tylko jeden dobry mecz xd

2

@Values a w czym Pena jest lepszy od Wojtka?

0

@Nightraider a jakbyś chciał zarejestrować Olmo? Warunek przedłużenia kontraktu Valle to podwyżka i rejestracja w pierwszym zespole a my nadal nie możemy zarejestrować obecnej kadry i zdecydowano żeby go wypożyczyć a Martin jest tańszą opcja i gra na licencji z rezerw

0

@Nightraider Valle przecież odszedł ze względów ekonomicznych a nie sportowych, w presezonie świetnie się pokazał i Martin nie ma do niego podjazdu

0

No niestety, Wojtek zagra w tym sezonie tylko w PK

1

@Rifek zobaczymy trakcie meczu bo to raczej Olmo bliżej lewej strony i Pedri na ,,10" a Gavi niżej

0

@krol211 ale nie gra, zmienia tylko czasami Kounde

0

@Fake69 od początku sezonu tak gramy geniuszu

4

@krol211 pewnie wtedy Forta tam przesuną, na Daviesa nas nie stać, za rok wraca Valle to pewnie on będzie rywalizował z Balde i może też Oduro będzie gotowy i tyle nam musi wystarczyć

10

Jego powrót będzie dużym wzmocnieniem, czekamy

0

@Rewolucja123 z pracą w defensywie się zgodzę ale nie z ustawianiem się, swoim ustawieniem i czytaniem gry daje dużo opcji rozegrania. To Torre nie zasługuje na parę minut a Pena który motorycznie marnuje szansę już zasługuje na pierwszy skład kiedy na ławce siedzi o kilka klas lepszy bramkarz? Ja tego poprostu nie rozumiem

0

@xavi890 no wiadomo ale jakoś za każdym razem liczę na występ Wojtka ale jak dzisiaj nie zagra to będzie taka sytuacja jak napisałem wyżej

1

@Rewolucja123 tylko że za każdym razem jak gra to widać duży talent i umiejętności, nie jest słaby i powinien częściej grać

9

Nie rozumiem dlaczego Torre gra tak mało, i ta sytuacja się powtarza u Xaviego, Michela i teraz u Flicka. Nie rozumiem tego tym bardziej że jak gra to wygląda bardzo dobrze, czynnik kondycyjny to nie argument bo on nawet na końcówki nie wchodzi i nie mówcie że nie było kiedy go wpuścić jak było dużo sytuacji z pewnym wynikiem i Flick nie robił wtedy zmian

1

@Patry10 a ty rozumiesz o co w tym chodzi wogóle?

1

Ostatnia szansa żeby Wojtek wskoczył do składu, jeśli dzisiaj nie zagra to znaczy że tylko Pena będzie grał a Wojtek zagra tylko w PK i na tym się skończy

0

@Gacu95 De Jong nie jest dla Gaviego zagrożeniem

6

Kto w ten sposób to liczy xd? Gość nawet nie ma żadnych danych. To niech teraz wyliczy ile nas kosztował De Jong, 300mln?

0

@Faro nie chodzi mi żeby grał niewiadomo ile ale żeby chociaż miał powołania

0

Super że jest Darvich ale nie wiem czemu nie powołują U.Hernandeza, nawet jeśli nie wiążą z nim przyszłości to chociaż go trochę wypromować i sprzedać w lato bo nie wiem jaki jest sens go dalej trzymać w szkółce za rok

1

@Kapitan9 bo Torre to ,,10" i do gry na boku się nie nadaje, nikt nie mówi że nie zagra tylko że Darvich może być powołany w miejsce Yamala. Torre nie wiem dlaczego gra mało ale się nie zdziwię jak wyjdziemy Olmo-Torre-Raphinha za Lewym

2

Darvich i Unai Hernandez mogliby dostać powołanie i być wrazie co na ławce

0

@Gacu95 będzie grał w dwójce DM albo pojedyńczy DM

0

@Rifek no nie chodzi mi o takiego DM jak Rodri żeby nie było (:
@ViscaBarca123 też pisał że Gavi ma predyspozycje do gry jako pojedyńczy DM ale to nie jest profil np. Rodriego, bardziej taki Xavi albo Kimmich, grywał tak w La Massi i ma predyspozycje do gry tam

0

@Coutinho007 to byłaby głupota i marnowanie potencjału Gaviego. Będzie najpewniej grał w dwójce DM albo pojedynczy DM

0

Dobrze że wraca, strasznie go brakowało. Jak wróci do pełnej formy po kontuzji to jestem pewny że będzie absolutnie kluczowy

5

Lewy jest niestety ofiarą największej kradzieży w historii złotej piłki i taka jest prawda, nadal nie mogę zrozumieć jak można było zrobić coś takiego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?