0

@barteq Ter Stegen po tak poważnej kontuzji nie daje żadnej pewności a Pena jest za słaby nawet na zmiennika

0

@626 ŚPO/LS, zobacz sobie heatmapy na sofascore

0

@barteq mogli przeczesać rynek i znaleźć opcje długoterminową

0

@PIWOSZ89 przecież i tak Pena by grał dalej, tutaj Flick musi się w końcu opamiętać

1

No i bardzo dobrze, są lepsze i tańsze opcje wzmocnienia składu. Mamy tak Lookman, Baena, Sane, Son, Salah i Trent, ci zawodnicy mogą wzmocnić boki a jak chcemy zmiennika dla Lewego to mamy Davida za darmo, jeśli chcemy bramkarza to jest za darmo Valles albo Mio Backhaus za grosze (zakładam że więcej na bramkarza nie wydamy a wątpię żeby Wojtek został dłużej po tym jak jest traktowany), i jeszcze do obrony Tah za free. Oczywiście mówię o tym kto jest dostępny a nie na kogo nas stać bo to niewiadoma

2

@czescjohnny tobie się coś chyba kolego pomyliło

5

Się teraz zastanawiam po co na szybko brali Wojtka zamiast w zimę po kogoś pójść skoro nie mieli zamiaru (przynajmniej Flick) żeby coś grał? I nie mówcie że do rywalizacji żeby Pena czuł oddech na plecach, tu nie ma ŻADNEJ rywalizacji bo Pena mimo prezentowania poziomu na zespół ze strefy spadkowej oprócz tych dwóch meczów co mu się udały gra dalej wszystko i Flick nawet się nie zająknie o jakiejś zmianie

9

Pena mógłby się na trening chociaż raz spóźnić xd

8

Niech on poprostu odejdzie i zwolni miejsce w budżecie dla kogoś kto naprawdę będzie wzmocnieniem

0

@Faro jakie walczą? Przecież tu nie ma żadnej rywalizacji. Gra Pena i uj

0

@ViscaelBarca2007 nie ma szans że zagra, najwyżej dostanie dwie rundy w PK. Po słowach Flicka nie można nawet mówić o jakiejkolwiek rywalizacji

0

@ViscaelBarca2007 bardziej się wspisuje w taki profil, można też było poczekać do zimy ale nie, woleli brać na szybko Wojtka mimo że nie mieli zamiaru dać mu wogóle zagrać

1

@ViscaelBarca2007 gdyby to miało takie znaczenie to byśmy wogóle nie brali Wojtka tylko np. Navasa

0

@Stinger_ już to widzę jak wznawia karierę wiedząc że Pena będzie grał wszystko bez względu na formę, pewnie wcisnęli kit że będzie rywalizacja.
Memem, tak memem bo wraca z emerytury żeby grzać ławę i w jego miejsce gra ręcznik, Flick swoje oberwie też ale nie aż tak.
Mnie ta sytuacja poprostu bardzo denerwuje i gdybym był na miejscu Wojtka to bym chyba eksplodował, w życiu bym nie pomyślał że może dojść do takiej sytuacji

0

@AbdulWisimuel ta jak pewnie zagra dwie pierwsze rundy max xd

0

@Stinger_ odrobiną? Ty chyba nie wiesz ile czasu zabieraja treningi i podróże na mecze. Wygraną stroną tej sytuacji jesteśmy my bo mamy doświadczonego zawodnika w szatni pełnej bardzo młodych zawodników mimo że nie gra a Wojtek zamiast zacząć nowy etap w życiu grzeje ławę i zostanie memem

2

@Stinger_ na jakich wakacjach? Normalnie trenuje i jeździ na każdy mecz, tylko w nich nie gra ale to wychodzi na to samo

38

Ty chyba sobie jaja robisz Hansi. Przecież taka sytuacja nie powinna mieć wogóle miejsca. Wojtek wznawia karierę żeby nam pomóc a w nagrodę jest zmiennikiem ręcznika i zamiast fajnego last dance zostanie memem. To według mnie jest poprostu fatalne zarządzanie kadrą, nie gra lepszy tylko gra Inaki bo tak

3

Każdy wiedział że tak będzie, przyznaje że to to bardzo dobry zawodnik ale co z tego jak będzie grał mniej niż 50% spotkań (to i tak łagodnie napisane bo przeliczyć to na minuty i powrót do formy po kontuzjach to robi sie naprawde niepokojące)? Mogliśmy taniej kupić np. Baene albo Lookmana

0

@Gall świetne porównanie xd

1

@Criss18Barca gra na przedpolu ok ale gra nogami? Ty oglądasz mecze? Wojtek jest w tym mocno średni ale Pena nie jest wcale lepszy, Wojtek chociaż potrafi zagrać daleką piłkę z nogi a Pena nawet tego nie umie, za każdym razem łapie piłkę w ręce bo nie umie prosto podać.
Tak jestem tego pewniem bo Wojtek to topka bramkarzy a Pena to poziom na drużynę z dołu tabeli, Cillessen mu pokazał jak się broni ostatnio, do czego to doszło że Las Palmas grało z lepszym bramkarzem

5

@Criss18Barca jakby mu to przeszkadzało to by go nie brali, Wojtek się już nie raz wypowiadał na ten temat. I nie gadać mi tu o treningach, Wojtek prosto z emerytury wciąga nosem Penie i nie ma szans że gorzej wygląda na treningach tym bardziej że widać co odwala w meczach

3

@Criss18Barca nie wcale xd

1

@ali3gator nie ma żadnych newsów, poprostu ludzie się domagają coraz bardziej zmiany bramkarza ale to się nie wydarzy niestety

0

@Kinginiesta nie ma na co liczyć, już po meczu z Celta wszystko jest wiadome

0

@Kinginiesta pewnie jakaś koparka, nie ma takiej gazety ani dziennikarza

0

@Kinginiesta ja widziałem tylko tweet jak dziennikarz napisał: ,,Szczęsny rozgrzewaj się", to nie jest info że zagra tylko apelacja o zmianę bramkarza. Na Polskie media nie ma co patrzeć bo wszyscy są zdenerowani sytuacja i wala po parę gówno newsów na dzień

0

@Kinginiesta jakie źródło?

0

@Krzywy95 no USB-C do telefonu (ten cieńszy port) a USB-A do kompa a jeśli masz też w kompie USB-C to obojętnie. Jeśli Ci chodzi że jednocześnie do obydwu to tak nie da rady

0

@WiecekFCB nie, Wojtek zagra tylko w Pucharze Króla. W City Ederson po kilku gorszych meczach ławka a Pena zagrał tylko dwa dobre mecze i tyle

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?