BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Super (:
Teraz pokonać Betis i trzymać kciuki za Girone
0
@piotrochmann umiesz czytać?
,,tak miał 3 udane wyjścia ale dwa razy kompletnie niepotrzebne i jedno prawie doprowadziło do straty bramki"
2
,,szansę na występ w wyjściowym składzie otrzymał nie Pau Victor, a Ferran Torres, który przecież najlepiej czuje się na skrzydle, nie na szpicy" Ferran gra najlepiej na ,,9" i to jego podstawowa pozycja ale to nie zmienia faktu że obecnie Victor powinien być wyżej w hierarchii i grać dużo więcej niż teraz
1
@siara10 przykład kultury i wychowania z ciebie
0
@a1a chowasz się do norki za każdym razem hejterku. Ja mam swojego idola? Dobra a ty napisz do swojego Alexa.
Te same wypociny ciągle powtarzane przez internetowych płaczków co zazdroszczą Lewemu tego na co ciężko zapracował i nic za darmo nie dostał.
Ferran strzelił gola ale zmarnował za to kilka sytuacji i grał poprostu bardzo słabo, bieganie to nie argument że niby jest lepszy, musi coś tym bieganiem zrobić.
Kopał się w poprzednim sezonie po czole? Cala drużyna grała fatalnie a on miał najlepsze liczby
https://www.fcbarca.com/118451-bramki-asysty-asysty-drugiego-stopnia-fc-barcelona-w-statystykach-podsumowanie-sezonu.html
Pewnie jak strzelił setnego gola w LM to spać nie mogłeś z płaczu co?
0
@Gaz Pedri też był sprzedawany przez kontuzje a narazie się trzyma bardzo dobrze. Na kapitana się nie nadaje ale to nie argument żeby go wywalać. Przy ostatnim przedłużeniu kontraktu poszedł na ugode z Laportą że weźmie niższa pensję ale przy następnym przedłużeniu dostanie więcej
0
@Gaz nie pamiętasz np. sezonu mistrzowskiego kiedy nas co mecz ratował? Nawet w poprzednim sezonie jakoś trzymał tą obronę tylko ten błąd z PSG który mu będzie teraz wypominany. Trzeba być poprostu..... nie powiem bo bana dostanę, żeby go skreślać przez jeden błąd wogóle nie patrząc na to jak przez lata nas ratował i czy chcesz czy nie to nasz najlepszy obrońca
3
@Gaz jeden mecz zawalił a ratował nam dupe co chwilę ale o tym już nie wspomniałeś bo nie pasuje do narracji co?
2
@neymarcin widziałem i już parę razy się z nim starłem. Za każdym razem kończy się tak że go złomuje a on wyzywa i bana dostaje (:
Pełno tu takich i nic na to nie poradzimy
28
@siara10 hejterki się zbierają dzisiaj widzę
0
@Mroziu niepewny przy wyjściach, w jednej sytuacji kompletnie nieprzemyślane wyjście i lepsze przyjęcie Muriqiego i mamy gola dla Mallorci, często zamiast podać w prostej sytuacji to ładuje z całej pety do przeciwników. Każdy wie że Pena to poziom na drużynę z dołu tabeli a fakt że gra w miejsce Wojtka to kryminał i nie ma tu żadnej dyskusji i nie muszę tego pisać co mecz jak dzieciom
0
@piotrochmann po pierwsze Pena miał zero interwencji w tym meczu.
Po drugie tak miał 3 udane wyjścia ale dwa razy kompletnie niepotrzebne i jedno prawie doprowadziło do straty bramki ale Muriqi nie przyjął dobrze piłki. Jest najgorzej ocenianym zawodnikiem bo był najgorszy na tle zespołu. Dostał adekwatna ocenę
0
@piotrochmann a za co ty mu chcesz to ocenę podnieść?
0
@a1a już wylazłeś z norki hejterku? Wynik pokazał jasno hahahhaha xd, czyli bez niego już wygrać nie można xd. Przypomnę tylko że z Lewym rozgromiliśmy Real i Bayern gdzie miał swoje gole. Jakbyś też oglądał mecz to byś zobaczył ile jego zmiennik (Ferran) zmarnował sytuacji. Pewnie znowu nie odpiszesz i schowasz się do nory żeby poczekać na kolejną okazję co?
0
@Poversky1000 odpal telewizor
4
Pau Victor mógłby dostać trochę minut
0
Ja nie wierzę w to co widzę
0
To się poprostu musiało zemścić, nie można marnować tylu sytuacji
3
Nie no ludzie nie można marnować tylu sytuacji, przecież to się może zaraz zemścić
0
@Poversky1000 rotacje
0
@Katalończyk 99 fatalny strzał, obowiązkiem Peni jest to wyjąć
0
@Kyonego chciałbym w to wierzyć xd
0
@Greenalley trzeba się go pozbyć definitywnie
0
@Gacek5 kontuzja przecież
1
No ciekawe, Lewy odpoczywa i Ferran na ,,9" czyli na swojej pozycji. Zobaczymy co wyjdzie
1
@Rupert_Haubica ale wiesz że Sevilla chce żebyśmy opłacali trochę ponad 3/4 jego pensji? Przecież taka oferta to żart i śmiech na sali jakbyśmy to przyjęli
0
Trzeba spróbować go sprzedać albo oddać za darmo i zachować jakieś prawa do niego. A Sevilla to niech spada na drzewo ze swoją ofertą, już wolę żeby siedział u nas
0
@Hawatkhar premie się nie wliczają do FFP przecież, wlicza się kwota transferu rozłożona na lata umowy i pensja. Jeśli stać nas na Nico (teoretycznie) to tym bardziej nas stać na wyżej wymienionych. Dlatego Mbappe ma sporo niższa pensję niż w PSG ale ma 100mln premii w kontrakcie wypłacane po 20mln co sezon przez 5 lat i wyższe prawa do wizerunku
0
@Hawatkhar zobacz że topowe kluby preferują graczy na bokach o profilu Raphinhi czy Baeny bo są skuteczniejsi niż efektowni dryblerzy.
Trent to zadeklarowany cule i byśmy mieli szansę gdybyśmy wogóle coś robili żeby go pozyskać.
Salah biorąc pod uwagę swoją pracę to na spokojnie jeszcze 3 lata zagra na tym poziomie a Son może dwa.
Nico to żadna okazja, klauzula płatna odrazu i bardzo duże koszty utrzymania go (pensja, premia dla niego, agentów, rodziny....)
0
@barteq Ter Stegen po tak poważnej kontuzji nie daje żadnej pewności a Pena jest za słaby nawet na zmiennika