BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Azi spoko, jakoś żyję
0
@Bzyczekk tak jak napisałem skoro liczymy to co zrobił przy spalonych to doliczmy to co wpuszczal i to nie były sytuacje nie do obrony. Liczy się to co miało przełożenie na mecz. To może też liczmy gole zawodnikom ze spalonych?
0
@Azi mają ale jak Tobie nie pasują to już nie moja sprawa, mnie też nie obchodzi w co tam sobie wierzysz i nie mam zamiaru Cię przekonywać jak nawet oczywistych rzeczy nie rozumiesz
0
@Objectivo liczymy to co przy spalonych? Dobra to dolicz te gole co wpuszcza.
Trzy wyjścia w tym jedno które pozostawiło go bez żadnych szans, mógł zostać w tej bramce i liczyć że Kounde zdąży a tak wyszedł kiedy nie miał szans dojść pierwszy do piłki.
Poza tym:
- powstrzymane gole: -0.11
- wyjścia (skuteczne): 3(2)
- podania: 81%
- długie podania (celne) 7(1)
- interwencję: 0
- ocena: 6.4
Słaby mecz w jego wykonaniu i to niepodlega dyskusji
0
@Azi znasz dużo lepiej bo Ty tak uważasz? Sam sobie przeczysz teraz xd
0
@Oskar00 Pena ma 0 interwencji we wczorajszym meczu. Jeden z najgorszych wczoraj
0
@Azi każdego komplementują na konferencji xd, podstaw nie znasz nawet
2
@Lanosss chyba każdy wtedy zwątpił xd. Ale na szczęście perfekcyjnie wykończył
0
@Azi są ale negatywne. Bez odbioru :)
0
@Azi i są efekty tych decyzji o wystawieniu go? Nie. Tyle w temacie
0
@Azi fakty mają pokrycie, no właśnie masz pokrycie w prawie 6 latach ale to już twój problem jak masz problem ze zrozumieniem prostych rzeczy
0
@Azi widzę że nie odróżniasz gdy ktoś stwierdza fakt a nie swoją opinię
2
@suszini ja tylko tak sobie myślę, nic nie zakładam bo może być tak jak zwykle.
Guardiola go sprzedał bo daliśmy ofertę nie do odrzucenia a Ferran był u niego rezerwowym i dostał zaraz Alvareza w jego miejsce
0
Tak zupełnie szczerze to jeśli by Ferran odpalił to mamy rozwiązany problem z następcą Lewego. Z jakiegoś powodu żaden trener go nie odstawił (Guardiola, De la Fuente, Xavi, Flick, Enrique), zawsze jest chociaż zmiennikiem a ostatnio dobrze nabija liczby gdy jest wystawiany na ,,9"
0
@Azi ale to nie jest opinia tylko fakt
0
@Azi nie myślę tak ale tutaj nie ma opcji żebym się mylił bo taka sytuacja utrzymuje się od kilku lat. Wczoraj znowu nie dał nic i prawie doprowadził do straty bramki
0
@gracianho7 bo nie robimy nic żeby go podpisać i Deco otwarcie mówi że nie szukają nikogo na ,,9" a o Davida bije się wiele klubów i nie będzie czekał w nieskończoność
0
Dobrze idzie narazie, mecz jest pod kontrolą. Trochę więcej skuteczności i powinniśmy wygrać
0
@Azi jest różnica między krytyką a hejtem jakbyś nie wiedział. Nie znam się? Kim ty jesteś w takim razie żeby mnie oceniać xd. Każdy wie że De Jong to flop i się nie sprawdził ale możesz sobie wierzyć w co chcesz
0
@Azi czyli skoro trener uważa inaczej to ma rację? To dlaczego są wogóle zwalniani? De Jong ani razu mnie nie zgasił bo poza pojedyńczymi meczami zawodzi odkąd tu przyszedł i wystawienie go na BVB kosztem kogoś z Casado/Pedri/Olmo to nieporozumienie
0
@Azi nieprawdopodobne możliwości w środku pola = spowalnianie każdej akcji i brak udziału w pressingu.
De Jong wraca do formy już szósty rok
0
@Pedri16Future to może wyjdźmy odrazu rezerwowym składem i może zadziała?
0
@Pedri16Future nie no Olmo nie jest w formie ale bez przesady, i tak daje więcej od De Jonga
1
@Faro nie no Hansi ale ten mecz to przydałoby się wygrać
0
@Szymemdymek weź nawet nie strasz
0
@Szymemdymek żeby zaraz nie było tak jak z Pena
0
@Szymemdymek nie zdziwiłbym się wogóle, w jego wieku jest Kochen który jest uważany za przyszłość w bramce a klub się rozgląda za nowym bramkarzem a on może nie chce być rezerwowym
0
Martin out po sezonie bo nawet na zmiennika jest za słaby. Według mnie to jedynie można wziąć Rensha z Ajaxu bo za rok wraca Valle i Oduro zapowiada się na kota więc mamy dość opcji na bokach. Można pomyśleć o kimś do ataku (najlepiej Lookman) i zmiennik dla Lewego (oby David ale mało prawdopodobne)
1
@blakkudium na 100% będzie na Bernabeu, chociaż żebyśmy półfinał dostali
0
@esem91 no powinni się odwołać ale wiadomo jaka będzie decyzja