BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@partymaker większość z nich to dzieciaki i muszą narazie się ugruntować z szkółce
0
@krol211 jak nie będzie potrafił ciągnąć ofensywny w Bilbao to napewno zrobi to u nas xd. Miał tylko jeden sezon na poziomie który daje mu szansę na grę w Barcelonie a ty byś go chciał kupować za ciężkie pieniądze po potencjalnie słabym sezonie
8
@Faro tam mało kto gra dobrze teraz
9
Super, fajnie by było gdyby chociaż jeden z Rodriguez/Virgill odpalił w pierwszym zespole. W PK powinni dostać szansę
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@19Macio93
Pau Victor: 186min, 2 gole, 1 asysta
Vitor Roque: 835min, 3 gole, 0 asyst
Nie no sorry ale obecnie Victor jest dużo lepszy. Poprostu bardzo mało gra
0
@Borneo wiem o co Ci chodzi ale Pena kompletnie nie umie się ustawiać przez co często sam sobie zamyka szansę na obronienie strzału. Większość strzałów leci w niego nieważne gdzie stoi i to nie jest tak że mi się coś uroiło, wystarczy obejrzeć mecze. Peni wyjdzie jeden mecz na 5 przez co nie nadaje się na taki klub
1
@ViscaelBarca2007 ale młodzi nie będą w nieskończoność na licencji rezerw grać
1
@Nightraider nawet tego nie zauważyłem xd, przecież to jest skandal. Tak napięty terminarz a oni limit 23 graczy dali
0
Można brać na mecze tylko 23 graczy? To jakiś żart
0
@Borneo mimo wszystko bo? Mamy owiele lepszego bramkarza na ławce więc od Peni powinno się wymagać więcej niż bronienie tego co leci w niego
0
@Borneo Real ma topowego bramkarza który potrafi wyjąć kilka setek a my mamy Pene i dwóch obrońców bo reszta się posypała, zresztą w Realu nawet większe problemy w obronie. Znaczenie też ma że my gramy dużo bardziej ofensywnie i jesteśmy bardziej narażeni na straty goli
1
@Borneo Cubarsi i Inigo też szybcy nie są, jakby tak popatrzeć to jeśli chodzi o środkowych obrońców to szybkością wyróżnia się tylko Araujo bo Kounde gra już tylko na PO
0
@Borneo a co do tego ma Eric jak prawie nie gra a jak już to na DM? Taki rezerwowy jest przydatny ale jak bierzemy Taha to Erica można sprzedać a nie jakieś kolejne bezsensowne wypożyczenie albo oddanie za grosze
2
@MesQueUnClub96 co tam robi De Jong xd?
Trudno powiedzieć bo wszystkie te transfery oprócz De Jonga są mega udane ale ja bym powiedział że Pedri bo to będzie nasz kluczowy zawodnik na ponad dekadę, jeden z największych talentów świata za grosze
0
@blakkudium jak Eric ma odejść to tylko przy dobrej ofercie
0
@Firestone gdyby nie Ci sędziowie to by wiele pucharów nie wygrali ale oczywiście wszyscy przeciwko nim
0
@lukkobe widzę że się nie dogadamy. Lookman już teraz jest wyceniany na 40-45mln więc z rocznym kontraktem więcej nie zawołają tak jak napisałem i to nie podlega dyskusji.
Nie będę za transferem Nico nie tylko przez to że nie chce takiego skrzydłowego ale też z powodu że jest strasznie przehajpowany i nie jest warty swojej ceny (klauzula+pensia+premie). Osobiście bym wolał kupić wahadłowego albo podpisać Trenta bo to by bardzo udoskonaliłoby naszą grę
------------------------Lewy
------------Raphinha------Yamal
Balde----Pedri-------Gavi/Casado------Trent
-----Cubarsi/Inigo---Araujo---Kounde
------------------------Wojtek
Tak bym to sobie wyobrażał
0
Casado chyba grozi zawieszenie więc lepiej żeby dzisiaj zagrał Gavi. Jest nam potrzebny na Atletico
2
@Nightraider Valle wróci za rok, jeszcze można mieć nadzieję że Oduro się załapie do kadry za rok bo zapowiada się świetnie, może dostanie minuty w PK
1
@Andrzej_Majonez Real xdddd
0
@Szymemdymek tego Flick raczej pod uwagę nie bierze
0
Będzie ale musi być wystawiany na ,,9" bo rzucanie go na skrzydła to robienie mu krzywdy. Idealnie żeby zmieniał Lewego w okolicach 60/70min albo dawał odpocząć w spotkaniach ze słabszymi rywalami
16
Na miejscu Laporty, Deco i Flicka starałbym się pozbyć Fatiego już zimą i w jego miejsce brać na mecze Daniego Rodrigueza i Unaia Hernandeza którzy byliby dużo lepszym uzupełnieniem składu
0
@Barcatroll chyba Cię powaliło, Eric powinien zagrać
1
@Murazor my nie umiemy sprzedawać, nie wiem tylko czy mamy jakiś procent od sprzedaży
8
@Edii7777 Balde gra dobrze nie wiem czego chcesz, nie wybitnie ale dobrze. W obecnym systemie ma bardzo dużo do roboty i jak gra Martin to wtedy widać ile daje Balde. Oczywiście jest pod formą bo stać go na dużo więcej ale zobaczymy jak będzie postępował jego rozwój
0
@Gall no tak patrzę to źle to ująłem
5
@ViscaelBarca2007 kocur. Ciekaw jestem jak działaby środek pola Pedri-Gavi-Casado ale najpierw Gavi musi wrócić do formy
0
@AlexDark00 bo jest lepszy ale dyskusja z tobą na ten temat nie ma sensu