2

@LukaszFan xddddd

1

@JanneAhonen nic takiego nie ma, jakby było tak jak piszesz to byśmy nawet nie spojrzeli na ten projekt.
3 miejsce to jak LE? Lepiej doczytaj zasady

1

@JanneAhonen żadnej korzyści? Dużo większe pieniądze i potencjalnie ogromna premia (nawet 1mld euro). A myślałeś że dlaczego kluby wogóle biorą go pod uwagę?

1

@JanneAhonen przecież my i Real to główne twarze tego projektu xd. My napewno od tego nie odejdziemy bo to nasza jedyna droga ratunku finansowego

1

@Gaz nowy format ligi mistrzów daje łatwiejszy awans ale jest trudniej wyjść z wysokiego miejsca bo masz więcej rywali.
Z tym mistrzem to nie przesadzaj bo te analizy nie biorą pod uwagę jak zmieniłby się mecz, tego się nie dowiemy.
Xavi nie ma podjazdu do Flicka, sami zawodnicy są bardzo zadowoleni ze zmiany trenera bo w końcu mają formę a nie łapią ciągle regres, atrakcyjność meczy wzrosła bardzo bo nie ma ciągłego przepychania meczy. Zobaczymy jak pójdzie mu w innym klubie ale na ten moment to poziom maks na drużynę aspirującą do europejskich pucharów

2

@Gaz jak ciężko porównać xd? Normalnie są mecze i wygraliśmy wszystko oprócz jednego meczu. Tak jak mówię przekręcili nas parę razy w lidze w tym sezonie więc sam się wyjaśniasz. Nie jesteś wogóle obiektywny w temacie Xaviego

4

@Gaz czemu nie dasz porównania z wynikami Flicka? Nie pasują do narracji co? Co do przekrętów to mogę Ci podać listę meczów w lidze gdzie nas przekręcili to sytuacja mogłaby być dużo lepsza

4

@Gaz ta ale fanboye wuefisty nie biorą pod uwagę LM, ciekawe dlaczego?

0

@ketrab321 może dostanie zagrać w PK i wtedy zobaczymy bo narazie rywalizacji nie ma

0

@Majczel97 to już ich sprawa bo wydanie na niego 50mln w takiej sytuacji kontraktowej to przepłacenie

1

@Szymemdymek od lat się wyróżnia w szkółce ale jakoś do tej pory nie dostał niestety szansy. Też cenie go wysoko ale musi wykonać krok naprzód

@Lahey będzie miał pierwszy pewnie szansę się wykazać bo Diarra zacznie grać w Barcy B pewnie od stycznia dopiero

0

@blakkudium nikt nie da za niego 50mln bo będzie mieć rok kontraktu, skończy się na 40mln maks. Powinniśmy też spróbować go podpisać jak będzie kasa

0

@Beztroskii jak się nie mylę to klub jest skłócony z osobami zasiadającymi w trybunie dopingowej i nie było ich wczoraj na meczu a w ich miejsce zatrudniono jakąś małą orkiestrę

1

@Szymemdymek według mnie Diarra, wiąże z nim bardzo duże nadzieję

@Lahey mają na tyle duże talenty że jeden z nich to jest minimum

1

Ze szkółki szansę ma teraz raczej tylko Dani Rodriguez, mam nadzieję że nie zagra Ferran bo wystawianie go na skrzydle nie jest korzyścią ani dla nas ani dla niego. Pewnie zagra po prawej stronie Raphinha a z lewej Olmo/Fermin

3

No trochę się zaczyna robić skrzydłowych w szkółce. Diarra, Rodriguez, Virgill, teraz Varela i potencjalnie Cordero

9

Katastrofa poprostu, nie można przegrywać takich meczy i marnować tylu sytuacji. Chyba najgorszy mecz Lewego u nas, Olmo kompletnie nie przypomina siebie sprzed kontuzji. Jeszcze do tego Yamal może nie zagrać z Atletico. Tak to nie może wyglądać, wygrywasz 4:0 z Realem a potem przegrywasz z Las Palmas i Leganes

0

@sokot to po co wyjmujesz tą sytuację wogóle? To tylko pokazuje twój brak argumentów. Eric pokazuje się do podania ale zauważa że ma na plecach rywala to odpuszcza ale Mats który wszystko dokładnie widzi nagle mu odcina myślenie i do niego podaje. Nie ma tu żadnej jego winy. Nie masz żadnych argumentów tylko bezmyślnie hejtujesz w tym momencie

0

@Messi96_96 nie no kolejny xd

4

@denks1984 to Leganes, w jakich meczach ma łapać minuty jak nie w tych? Nie ma tu żadnych dużych rotacji więc tym bardziej powinien zagrać a Casado może się wykartkować przez co może nie zagrać z Atletico

1

@sokot nie kompromituj się, tamta sytuacja to 100% winy Matsa. Ostatniego zdania to nawet nie skomentuje bo to szczyt głupoty

4

Dobrze że Eric gra ale nie rozumiem czemu nie gra Gavi za Casado który ma kartki

1

@Recha_0684 nie wogóle, zacznij mecze oglądać

0

@sokot ja nie mogę. Jaki mecz zawalił w tym sezonie? Z wami naprawdę jest coś nie tak, oceniacie go na podstawie gry za Xaviego a wogóle nie bierzecie pod uwagę obecnej sytuacji ani tego jak grał w Gironie.
Bardzo dobrze że dzisiaj gra

1

Pena podobnie xd

0

@krol211 Nico nie jest ani trochę pewniejszy a ryzyko jego transferu dużo większe

0

@krol211 jak to nie ma lepszych? Lookman np.

0

@krol211 bez komentarza

0

@Keson to miejmy nadzieję że nas w tej kolejce nie będzie

0

@partymaker niekazdy wypali też

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?