BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@pszemko87 z tych dwóch to Leao ale żaden nie powinien tu trafić
4
@xavi890 weź się chłopie nie kompromituj
0
@Andrzej_Majonez xdddd
0
I to są konsekwencje głupich przepisów o interpretacji tych rąk w polu karnym, jeden sędzia da karnego a drugi nie bo sobie może zinterpretować jak chce
0
@FC4BARCA byli owiele gorsi, przegraliśmy przez brak skuteczności i głupie błędy
1
Nadal nie wiem jakim cudem my to przegraliśmy. Absolutnie zdominowany mecz ale masowo marnowaliśmy sytuacje i dwa głupie błędy w obronie i Atletico wszystko wykorzystuje. xG wynosiło dla nas 2,72 a dla Atletico 0,63..... niestety przez to na 99% spadamy na 3 miejsce. Fermin zaczyna wracać do formy, to samo Balde i Gavi ale Lewy zaczyna łapać dołek, nie rozumiem czemu Ferran wszedł na skrzydło, jak już miał wejść to niech wchodzi za Lewego. Pedri to jest taki przekot że głowa mała, nie wiem co by było bez niego
1
@Barcatroll Ferran w pomocy albo na skrzydle xd, super pomysł. Jedyna inną opcja byłby De Jong ale on jest ostatni w hierarchii
0
Fermin to było raczej wiadome że zagra ale Gavi to trochę zaskoczenie ale może dobrze wyjdzie bo Olmo strasznie spadł z formą. Nie pasuje mi jak na boisku są jednocześnie Casado, Pedri i Gavi bo wtedy Pedri jest przesuwany wyżej przez co jest mocno ograniczany jego potencjał a potencjał Gaviego jest w defensywie to też go do przodu Flick nie da, zobaczymy jak to wyjdzie. Szkoda tylko że Flick nie powołał Rodrigueza na mecz to byłby potencjalny joker z ławki jakby nie szło nic zrobić
0
@Szymemdymek zobaczymy
1
@tbas u Xaviego to nie ma co patrzeć bo raz że Pedri ciągle wypadał a dwa że grali nie na swoich pozycjach
2
@blakkudium Fermina się spodziewałem ale z Gavim zaskoczył. Pewnie Pedri zagra wyżej
0
Typowy polityk
0
@kakawek Balde i tak gra po całej szerokości boiska
0
@Cvzx Ferran jak ma grać to tylko na ,,9" bo jak gra na skrzydle to nie ma to ani korzyści dla nas ani dla niego. Szkoda że Flick nie wziął na mecz chociaż Rodrigueza
0
@VeB 1899 ten sezon zaczął gorzej i już osłabienie xd? Poprzedni sezon bardzo słaby dla Bayernu a on robi 10 goli i 12 asyst, do tego 3.4 dryblingu na mecz (59% skuteczności). Za darmo i z rozsądna pensją byłby dobrą opcją do karty w miejsce np. Fatiego
0
@xavi890 jak już chcesz coś napisać to chociaż sprawdź
0
Byłby dobrą opcją tym bardziej że za darmo, zagrałby spokojnie na wszystkich trzech pozycjach za Lewym
1
@Kapitan9 Vini xd? Nie ma szans obecnie, narazie w top3 są Raphinha, Salah i Lewy
1
@Barcatroll tak i mecz z Realem mu daje immunitet co? Wychodzi mu jeden mecz na pięć i za to ma grać w pierwszym składzie?
5
W La Lidze to jest najlepszy obok Lewego, powinien powiedzieć jednym z najlepszych na świecie
2
@AduŚ07 sorry ale nie ma szans żeby był chociaż na jego poziome tym bardziej że na Euro był w świetnej formie. To nie jest decyzja sportowa
0
@ViscaelBarca2007 w przypadku Nico spokojnie można zrobić takie podsumowanie w połowie sezonu, nie jest po żadnym transferze żeby trzeba było czekać z oceną
0
Czy jeśli Wojtek zagra w PK (jeśli bo nawet to nie jest pewne) i nie zrobi żadnego babola to będzie grał dalej bo nie będzie powodów do zmiany? :D
3
Komentarz usunięty
16
Ludzie szef całej La Ligi jest zadeklarowanym kibicem Realu xd
0
@Eric_Abidal_22 nie dostaniemy żadnego bana bez dowodów
0
@Nightraider Alemany nie był idealny ale gdzie Deco do niego xd? Ansu to Laporta dał kontrakt a nie Alemany. Bardziej szkoda straty Cruyffa bo dawał dużo.
Pique nie podpisze się swoim nazwiskiem pod tym cyrkiem tym bardziej że druga kadencja Laporty może być tragiczna w skutkach, prędzej sam by wystartował
0
@Nightraider sorry ale Pique nie pójdzie z Laportą, to że się lubią nie znaczy że Pique który ma niemal pewną prezydenturę w przyszłości będzie wiązał swoje nazwisko z kimś takim jak Laporta, poprostu nie ma szans. Praktycznie każda osoba z kwalifikacjami odeszła z klubu przez Laporte
0
@kanver_ każdy się uparł na Nico bo ma dobre kontakty z szatnia a nie patrząc na inne opcje
0
@Eric_Abidal_22 nadal czekam na dowody