0

@pacior95 weź się chłopie nie kompromituj, wszystko to co wiemy to oficjalne informacje i nawet klub zdementował że mamy dodatkowe 3 dni. Z tobą naprawdę jest coś nie tak jak nawet w takiej sytuacji go bronisz

0

@MatBac1991 powinien

0

@MatBac1991 niech on składa wotum a nie

3

@pacior95 xddddd

1

@Szczygiel06 a wiesz że może w tym momencie odebrać całą kasę z kontraktu do 2030r. i podpisać kontrakt z innym klubem?

4

@kuz nie ma szans na Pique, za wcześnie

0

@creativeopinion każdy powinien być gotowy. Nowy prezydent powinien maksymalizować przychody i robić grunt pod przyszła sprzedaż części klubu. Skład można wzmacniać graczami bez kontraktu albo za grosze, transfery za grube miliony powinniśmy sobie odpuścić na przynajmniej parę lat i jakoś przetrwamy bo nie mamy słabej kadry

5

@MatBac1991 to jest absolutne minimum w tej sytuacji, Laporta sam powinien się podać do dymisji

11

Miejmy nadzieję że Wojtek dostanie ten PK i Superpuchar

0

@JarekS Ciria przecież mówił że będzie kandydował. Font to główny faworyt jeśli Laporta odejdzie, raczej nie ma szans że wygra ktoś inny, jest jeszcze ten Termes ale też raczej bez szans. Na Cirie raczej nie ma co liczyć niestety bo wiadomo jak to działa

0

@Filipem lojalność ma swoje granice

0

@Herato na 99% tak

0

@Herato klub to zdementował

0

1

@poskus bo nie ma honoru

3

@lucca87 nie no nie mogę nawet teraz znajdą się obrońcy

3

Zachowanie socios to jest jakiś żart. Tylko czekam aż przejdziemy na model mieszany i takich akcji by nie było. Tu nie ma żadnej dyskusji i Laporta powinien się podać do dymisji a wotum ze strony socios to minimum w tej sytuacji

0

@maroon no wiesz jeden kosztował koło 3mln a drugi 55 i owiele wieksza pensja, do tego Olmo może odejść za darmo i do tego byśmy musieli mu zapłacić całą kasę z kontraktu a Victora można wypożyczyć więc nie ma się co dziwić

1

Ciekawe co sobie teraz myśli Tah xd

1

@JarekS klub już zdementował że mamy dodatkowy czas na przedstawienie dokumentów więc już chyba po sprawie.
W normalnie zarządzanym klubie to powinno się skończyć dymisja albo chociaż wotum ze strony socios

0

@BezglutenowyPedri on akurat może zostać wypożyczony to nie ma takiego problemu

0

@Filipem najpewniej się nie poda ale chociaż próbuje mieć nadzieję. W normalnym klubie już by się podał do dymisji, ciekawe czy chociaż beton socios złoży wotum.
Chłop już się niczym nie różni od Bartomeu

0

To co Laporta po historycznej kompromitacji klubu i zmarnowaniu bardzo dużych pieniędzy poda się do dymisji z honorem czy znowu wciśnie bajki że zrobili co mogli ale La Liga nas nie lubi?

13

Absolutna kompromitacja. W normalnie zarządzanym klubie cały zarząd powinien się z automatu podać do dymisji

0

@Herato dostali by grosze a walczą potencjalnie nawet o potrójną koronę i mają oddać jednego z najważniejszych graczy w połowie sezonu? Oni nie mają problemów finansowych

0

@Hadim wiem że chodzi o Lewego ale widzę że potrafisz zawyżyć wiek o 4 lata.
Że je ci muszę tłumaczyć takie oczywiste rzeczy...

0

@Czarny_ck nie może, ale jest już wzmianka że jest specjalny zapis że da radę w jego przypadku

3

@Hadim po pierwsze nie mamy żadnego 40latka w zespole, po drugie nie możesz wypożyczyć zawodnika który nie jest zarejestrowany

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?