BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Filipem praca z De Zerbim napewno wyszła by mu lepiej niż w Romie
1
@mientusek1407 i znowu te idiotyczne tłumaczenie, Olmo nie był potrzebny i teraz stracimy przez to bardzo dużo kasy, można było owiele lepiej te pieniądze wydać. Ale czego ja oczekuje od wyznawców Laporty
0
@Faro to progresująca pensja i tyle będzie miał dopiero pod koniec kontraktu ale i tak bardzo dużo
0
@Faro masz jakieś źródło? Bo nie wierzę że tyle mu dali
0
Chyba sobie żarty robią, mam nadzieję że to fake
0
@Faro to 20 brutto chyba
3
@VeB 1899 zarejestrują go spokojnie ale będzie to miało niemałe konsekwencje
6
Najpewniej sprzeda te loże za pół ceny i go zarejestrują ale powinien za ten cyrk ręczyć swoimi pieniędzmi. Jak można było tak nas skompromitować i pogorszyć sytuację finansową?
1
@KamQiX nie poda się do dymisji
2
Rozczarowanie z De Jongiem? Przecież to jest co roku więc idzie się już przyzwyczaić.
Najbardziej rozczarowały kwestie pozasportowe i obniżka formy ale to drugie można tłumaczyć bo wcześniej graliśmy dużo ponad stan i krótka ławka i kontuzje dały o sobie znać, zobaczymy co będzie po przerwie
3
@blakkudium ja bym go na lotnisko odwiózł. Ale najpewniej odejdzie za darmo co i tak nam się opłaci
0
@Kapitan9 trzeba brać Davida bo lepszej opcji za taką cenę nie znajdziemy, pasuje profilem, kibic Barcy, bez kontraktu za rok.
Lautaro, Isak i Gyokeres są poza naszym zasięgiem, do tego Isak mocno nieregularny i podatny na kontuzje a Gyokeres to kot w worku na grube miliony
0
@Katalończyk 99 będzie git xd?
0
@Filipem to powinien być jeden z priorytetów ale wiadomo kogo mamy w zarządzie, a za rok będzie płacz że nie ma zmiennika ani następcy Lewego który będzie miał 37lat. Taniej nikogo lepszego nie znajdziemy
4
@Arden podałeś przykład Lewego a on ma najwięcej goli w drużynie, dla porównania ten Nunez ma dwa gole w PL. Mogłeś napisać że koledzy marnują dużo sytuacji bo sam zobacz jak to zabrzmiało
1
@Arden a Nunez to marnuje mniej xd? Tu cały zespół seryjnie marnuje sytuacje
0
Powiem tak, dobrym pomysłem byłoby sprowadzenie doświadczonego pomocnika bo po odejściu Gundo są tam praktycznie same dzieciaki ale z tych opcji to tylko Partey może być raczej rozważany a i jego kandydatura mnie średnio przekonuje ale zobaczymy bo przyznam że naprawdę rzadko go oglądałem, nie można też zlekceważyć faktu że miał spore problemy zdrowotne w poprzednim sezonie. Też by się wtedy przydało żeby odszedł De Jong ale raczej marne nadzieje.
Co do Trenta i Daviesa, powiem tak, byłoby nas stać tylko na Trenta ale do tego potrzeba kompetenego zarządu a na Daviesa nas poprostu nie stać i tyle w temacie, nie ma kompletnie sensu ładować w niego tyle kasy nawet jakbyśmy je mieli, wolę wziąć za małe pieniądze jakiegoś bardziej doświadczonego zawodnika na tą pozycję do rywalizacji i pomocy dla Balde, może Mitchell z Crystal Palace
2
Miejmy taką nadzieję bo potrzebujemy Gaviego w formie
0
@MatBac1991 nie raczej, pewnie sprzeda bajkę że La Liga nas prześladuje
0
@MatBac1991 De Jong nigdzie się niestety nie rusza to nie ma tematu
0
@Herato przecież on nie chce odejść
1
@blakkudium no tak mało pomocników w szkółce, trzeba wydać te kilkanaście milionów
0
@DAM1ANOo czyli nic nie masz mądrego do powiedzenia. Pozdrawiam
0
@Litman pensja Lewego spada w następnym sezonie i już się nie podniesie, w tym sezonie jest najwyższa
0
@DAM1ANOo oho odpalił się, jako jedyny dałem argument w tej ,,dyskusji", albo dyskutujesz na temat albo nara
0
@DAM1ANOo kolejny bez argumentów
@Konstanty23 doceniam wytrwałość ale nie ma sensu z kimś takim dyskutować, szkoda nerwów a takich ludzi jest pełno w internecie
1
@Filipem xdddd
4
Niech oni najpierw zarejestrują nowe kontrakty a nie znowu będzie problem. Żeby się zaraz nie okazało że Taha w lato nie będzie za co zarejestrować
0
@Arekvip widzisz można coś mądrego napisać. Odpowiadając na pytanie najlepszym kandydatem jest Marc Ciria i polecam zapoznać się z jego kandydaturą, szansę niestety prawie zerowe przez brak popularności wśród socios i gość nie jest politykiem co naobiecuje
@pasquda weź chłopie, oczekiwaliśmy stopniowej naprawy sytuacji a nie jej pogorszenia, są lepsi kandydaci. Ja mam startować xd? Czekałem aż ktoś to napisze xd, no tak bo tylko byli prezydenci mają prawo krytykować bo tylko oni mają o tym pojęcie xd
2
Super to kto zastąpi później Lewego? Pewnie wynajdą kolejnego Roque za miliony zamiast wziąć Davida za free