BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ProMILs tak i byłby pierwszy do złotej piłki jeszcze
0
@Nightraider nie chce ani Laporty ani Fonta, ten drugi to tylko trochę ulepszona wersja Laporty. Ciria jest zdecydowanie najlepszym kandydatem, prawdziwy biznesmen i profesjonalista znajacy się na swojej robocie a nie kolejny polityk ale wiadomo że beton wyborczy nawet na niego nie spojrzy i walka rozstrzygnie się między Laporta-Font
1
@ViscaelBarca2007 nie dziwię się, w jego wieku jest Kochen a klub już przegaduje o transferze młodego bramkarza
0
@Eric_Abidal_22 oczywiście że jest podejrzane ale masz jakikolwiek dowód albo chociaż skojarzenia że kiedyś było kilka ,,przypadkowych błędów " sędziów na naszą korzyść które doprowadziły do jakiś pucharów? A z ciebie taki obiektywny sędzia że już się drzesz o korupcji bez dowodów
0
@Kamiloza91 kolego a my mówimy o obecnej kadencji czy znowu zaczynamy go bronić na podstawie poprzedniej kadencji?
0
@Nightraider jest Marc Ciria który krytykował zarówno Bartomeu i Laporte ale dopiero teraz się zdecydował startować ale i tak szansę niemal zerowe bo to nie polityk który naobieca
0
@Faro xd
0
@novy1899 w LM narazie idzie mega i będziemy mieli bardzo korzystne losowanie i odrazu w 1/8 więc powinniśmy być przynajmniej w półfinale teoretycznie
0
@Eric_Abidal_22 Real nie ma prawa nikogo oskarżać jak oni okradają kogoś co chwilę za pomocą sędziów i masz setki materiałów z tego a u nas? Nie ma, są pojedyncze sytuacje jak w innych klubach.
Nie masz żadnego dowodu, prokuratura to samo, masz tylko dowody na wyprowadzanie kasy z klubu
6
@okiemtypera_lucaxx95 świetne podejście
1
@messi33 beton wyborczy którego nie brakuje
1
No ale jak to? Laporta przecież obiecał.....
Każdy wiedział że stadion będzie dostępny dopiero w następnym sezonie ale beton wyborczy łyknął opowieści Laporty że wrócimy nawet w połowie sezonu xd. Już dawno powinien być załatwiony stadion zastępczy za Montjuic ale nie, teraz będzie szukanie na szybko żeby mieć gdzie grać
0
@Eric_Abidal_22 to podaj mi chociaż jeden dowód ustawienie meczu. Nie jestem naiwny ale nie ma szans żebyśmy to my kupowali sędziów bo jesteśmy przez wiele przez nich krzywdzeni
0
@Sysia11 szansę ma ale zobaczymy bo sam talent to nie wszystko, dużo perełek się odbijo od tego poziomu. Miejsce dla niego będzie bo może grać na 3 pozycjach u nas
0
@Eric_Abidal_22 jaka korupcja? Masz jakikolwiek dowód na ustawienie chociaż jednego meczu? Nie ma takiego dowodu. Narazie wszystko wskazuje że chodziło o wyprowadzanie pieniędzy z klubu.
Sorry ale każdy kto jest obiektywny nawet by nie pomyślał że my kupowaliśmy sędziów
1
@Azazel_Pazuzu no hymn Realowi to się akurat udał
7
@Nightraider pracował z najlepszymi trenerami świata przez całą karierę i był topowym zawodnikiem tylko zdrowie nie dopisało. Jest naprawdę bardzo cenny i najbardziej było to widać po młodych zawodnikach
3
Oby bo dużo dawała jego obecność
0
@PatrykBarca poczytaj sobie na necie ile on chciał dostać, wcześniej gdzieś wyczytałem że chciał od Chelsea 30mln za podpis i ponad 20mln brutto pensji to zrezygnowali. Sorry ale mam dosyć ostrego przepłacania
@Encore nawet nie jest najlepszym graczem w ataku Bilbao, jak nie umie ich pociągnąć to napewno nie będzie ciągnął nas. Nico to nie napastnik że jest uzależniony od zespołu, sam musi coś robić a ten sezon ma fatalny w porównaniu z tym na kogo go kreowano
0
@Rupert_Haubica wiedzieli gdzie idą
1
@Encore to funty, 58mln euro. Po tym co prezentuje w tym sezonie to nie jest warty swojej ceny (klauzula+pensja+premie)
2
Tylko nie on ludzie
13
Wymarzony transfer
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
@Bzyczekk ty mi tłumaczyłeś? Xd, a to dobre. Śmiać mi się już chce od twoich wypocin.
Tu masz porówanie Vallesa z poprzedniego sezonu ze zdobywcą nagrody najlepszego bramkarza
https://www.sofascore.com/pl/football/player/compare?leftPlayerId=964983&leftPlayerSeasonId=52376&leftPlayerTournamentId=8&rightPlayerId=797291&rightPlayerSeasonId=52376&rightPlayerTournamentId=8
Mio zbiera bardzo pozytywne recenzje i powinien był zostać znowu wysłany na wypożyczenie bo było wiadome że trener będzie preferował bardziej doświadczonego bramkarza. 20lat na bramkarza to bardzo mało i byłoby dużym zaskoczoniem jeśli by grał tam teraz w podstawie. Puszczał dużo goli? Zobacz w jakiej grał drużynie i ile sytuacji musiał bronić w meczu. Porównaj sobie jego statystyki z innymi bramkarzami w tamtej lidze a potem się wypowiadaj bo się ośmieszasz.
0
@Bzyczekk siedzi bo nie przedłużył kontraktu z Las Palmas i nic więcej, wcześniej był podstawowym bramkarzem i jednym z najlepszych w lidze. Tyle a że hejtujesz to mnie nie obchodzi.
Pokaż komentarz gdzie napisałem tak jak ty tu teraz napisałeś
0
@Bzyczekk piękne samozaoranie. Valles siedzi na trybunach bo nie przedłużył kontraktu
1
@JanneAhonen https://sport.tvp.pl/84068894/unify-league-czyli-superliga-w-nowej-formule-tak-maja-wygladac-nowe-pilkarskie-rozgrywki
2
@LukaszFan już sam sobie wszystko dostosowujesz do swojej narracji, nie ma krytyki na obronę? Zacznij czytać komentarze w takim razie bo są co chwilę jechani, nawet ten Eric co prawie nie gra mocno obrywa a o komentarzach w trakcie meczu nie wspomnę. Nie tylko Peni się dostaje. Piszesz w ten sposób jakby on nigdy nie mógł nic więcej zrobić. Wyjdzie mu jeden mecz na pięć i tak to wygląda.
Przyczepiamy się do wyjść? To czemu wogóle Pena od początku nie grał w podstawie tylko wszedł po kontuzji Matsa?
Wybiegi na mecz (udane)
Pena: 2.8 (100%)
Mats: 0.3 (100%)
Wojtek: 0.5 (100%)
U Wojka statystyka z kadry bo w Juve nie miał takich zadań a danych z Arsenalu nie ma.
@quritto nie ma to jak zwalić na narodowość jak jest okazja co? W Hiszpanii cisza? Dziennikarze Mundo Deportivo i El National chcą zmiany bramkarza, poprostu w Polsce media robią sensację. Nie nie patrzymy przez pryzmat Polaka rodaka tylko topowego bramkarza z dużym doświadczeniem do którego Pena nie ma podjazdu i miał nie będzie