0

@ProMILs tak i byłby pierwszy do złotej piłki jeszcze

0

@Nightraider nie chce ani Laporty ani Fonta, ten drugi to tylko trochę ulepszona wersja Laporty. Ciria jest zdecydowanie najlepszym kandydatem, prawdziwy biznesmen i profesjonalista znajacy się na swojej robocie a nie kolejny polityk ale wiadomo że beton wyborczy nawet na niego nie spojrzy i walka rozstrzygnie się między Laporta-Font

1

@ViscaelBarca2007 nie dziwię się, w jego wieku jest Kochen a klub już przegaduje o transferze młodego bramkarza

0

@Eric_Abidal_22 oczywiście że jest podejrzane ale masz jakikolwiek dowód albo chociaż skojarzenia że kiedyś było kilka ,,przypadkowych błędów " sędziów na naszą korzyść które doprowadziły do jakiś pucharów? A z ciebie taki obiektywny sędzia że już się drzesz o korupcji bez dowodów

0

@Kamiloza91 kolego a my mówimy o obecnej kadencji czy znowu zaczynamy go bronić na podstawie poprzedniej kadencji?

0

@Nightraider jest Marc Ciria który krytykował zarówno Bartomeu i Laporte ale dopiero teraz się zdecydował startować ale i tak szansę niemal zerowe bo to nie polityk który naobieca

0

@Faro xd

0

@novy1899 w LM narazie idzie mega i będziemy mieli bardzo korzystne losowanie i odrazu w 1/8 więc powinniśmy być przynajmniej w półfinale teoretycznie

0

@Eric_Abidal_22 Real nie ma prawa nikogo oskarżać jak oni okradają kogoś co chwilę za pomocą sędziów i masz setki materiałów z tego a u nas? Nie ma, są pojedyncze sytuacje jak w innych klubach.
Nie masz żadnego dowodu, prokuratura to samo, masz tylko dowody na wyprowadzanie kasy z klubu

6

@okiemtypera_lucaxx95 świetne podejście

1

@messi33 beton wyborczy którego nie brakuje

1

No ale jak to? Laporta przecież obiecał.....
Każdy wiedział że stadion będzie dostępny dopiero w następnym sezonie ale beton wyborczy łyknął opowieści Laporty że wrócimy nawet w połowie sezonu xd. Już dawno powinien być załatwiony stadion zastępczy za Montjuic ale nie, teraz będzie szukanie na szybko żeby mieć gdzie grać

0

@Eric_Abidal_22 to podaj mi chociaż jeden dowód ustawienie meczu. Nie jestem naiwny ale nie ma szans żebyśmy to my kupowali sędziów bo jesteśmy przez wiele przez nich krzywdzeni

0

@Sysia11 szansę ma ale zobaczymy bo sam talent to nie wszystko, dużo perełek się odbijo od tego poziomu. Miejsce dla niego będzie bo może grać na 3 pozycjach u nas

0

@Eric_Abidal_22 jaka korupcja? Masz jakikolwiek dowód na ustawienie chociaż jednego meczu? Nie ma takiego dowodu. Narazie wszystko wskazuje że chodziło o wyprowadzanie pieniędzy z klubu.
Sorry ale każdy kto jest obiektywny nawet by nie pomyślał że my kupowaliśmy sędziów

1

@Azazel_Pazuzu no hymn Realowi to się akurat udał

7

@Nightraider pracował z najlepszymi trenerami świata przez całą karierę i był topowym zawodnikiem tylko zdrowie nie dopisało. Jest naprawdę bardzo cenny i najbardziej było to widać po młodych zawodnikach

3

Oby bo dużo dawała jego obecność

0

@PatrykBarca poczytaj sobie na necie ile on chciał dostać, wcześniej gdzieś wyczytałem że chciał od Chelsea 30mln za podpis i ponad 20mln brutto pensji to zrezygnowali. Sorry ale mam dosyć ostrego przepłacania

@Encore nawet nie jest najlepszym graczem w ataku Bilbao, jak nie umie ich pociągnąć to napewno nie będzie ciągnął nas. Nico to nie napastnik że jest uzależniony od zespołu, sam musi coś robić a ten sezon ma fatalny w porównaniu z tym na kogo go kreowano

0

@Rupert_Haubica wiedzieli gdzie idą

1

@Encore to funty, 58mln euro. Po tym co prezentuje w tym sezonie to nie jest warty swojej ceny (klauzula+pensja+premie)

2

Tylko nie on ludzie

13

Wymarzony transfer

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

@Bzyczekk ty mi tłumaczyłeś? Xd, a to dobre. Śmiać mi się już chce od twoich wypocin.
Tu masz porówanie Vallesa z poprzedniego sezonu ze zdobywcą nagrody najlepszego bramkarza
https://www.sofascore.com/pl/football/player/compare?leftPlayerId=964983&leftPlayerSeasonId=52376&leftPlayerTournamentId=8&rightPlayerId=797291&rightPlayerSeasonId=52376&rightPlayerTournamentId=8
Mio zbiera bardzo pozytywne recenzje i powinien był zostać znowu wysłany na wypożyczenie bo było wiadome że trener będzie preferował bardziej doświadczonego bramkarza. 20lat na bramkarza to bardzo mało i byłoby dużym zaskoczoniem jeśli by grał tam teraz w podstawie. Puszczał dużo goli? Zobacz w jakiej grał drużynie i ile sytuacji musiał bronić w meczu. Porównaj sobie jego statystyki z innymi bramkarzami w tamtej lidze a potem się wypowiadaj bo się ośmieszasz.

0

@Bzyczekk siedzi bo nie przedłużył kontraktu z Las Palmas i nic więcej, wcześniej był podstawowym bramkarzem i jednym z najlepszych w lidze. Tyle a że hejtujesz to mnie nie obchodzi.
Pokaż komentarz gdzie napisałem tak jak ty tu teraz napisałeś

0

@Bzyczekk piękne samozaoranie. Valles siedzi na trybunach bo nie przedłużył kontraktu

2

@LukaszFan już sam sobie wszystko dostosowujesz do swojej narracji, nie ma krytyki na obronę? Zacznij czytać komentarze w takim razie bo są co chwilę jechani, nawet ten Eric co prawie nie gra mocno obrywa a o komentarzach w trakcie meczu nie wspomnę. Nie tylko Peni się dostaje. Piszesz w ten sposób jakby on nigdy nie mógł nic więcej zrobić. Wyjdzie mu jeden mecz na pięć i tak to wygląda.
Przyczepiamy się do wyjść? To czemu wogóle Pena od początku nie grał w podstawie tylko wszedł po kontuzji Matsa?
Wybiegi na mecz (udane)
Pena: 2.8 (100%)
Mats: 0.3 (100%)
Wojtek: 0.5 (100%)
U Wojka statystyka z kadry bo w Juve nie miał takich zadań a danych z Arsenalu nie ma.

@quritto nie ma to jak zwalić na narodowość jak jest okazja co? W Hiszpanii cisza? Dziennikarze Mundo Deportivo i El National chcą zmiany bramkarza, poprostu w Polsce media robią sensację. Nie nie patrzymy przez pryzmat Polaka rodaka tylko topowego bramkarza z dużym doświadczeniem do którego Pena nie ma podjazdu i miał nie będzie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?