BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Niech oni najpierw zarejestrują nowe kontrakty a nie znowu będzie problem. Żeby się zaraz nie okazało że Taha w lato nie będzie za co zarejestrować
0
@Arekvip widzisz można coś mądrego napisać. Odpowiadając na pytanie najlepszym kandydatem jest Marc Ciria i polecam zapoznać się z jego kandydaturą, szansę niestety prawie zerowe przez brak popularności wśród socios i gość nie jest politykiem co naobiecuje
@pasquda weź chłopie, oczekiwaliśmy stopniowej naprawy sytuacji a nie jej pogorszenia, są lepsi kandydaci. Ja mam startować xd? Czekałem aż ktoś to napisze xd, no tak bo tylko byli prezydenci mają prawo krytykować bo tylko oni mają o tym pojęcie xd
2
Super to kto zastąpi później Lewego? Pewnie wynajdą kolejnego Roque za miliony zamiast wziąć Davida za free
0
@kuz chłop co chwilę nas bardziej zadłuża i mam na niego liczyć tak? Ja już teraz współczuję kolejnemu prezydentowi o ile Laporta znowu nie wygra (oby nie bo to będzie fatalna sytuacja) bo zamiast dalej sprzątać burdel po Bartomeu będzie sprzątał burdel bo Bartomeu i Laporcie
0
@kuz Laporta nic sam nie potrafi, zarówno lata temu jak i na początku tej kadencji wszystko robili za niego fachowcy których sprowadzał ale zaczął robić takie wąły i wtrącał się w czyjąś robotę nie mając o niej pojęcia to wszyscy od niego odeszli i jest jak dziecko we mgle.
Ciria to idealny kandydat i biznesem, marzeniem by było mieć go jako prezydenta ale wiadomo jak zawsze wychodzi. To nie polityk co naobiecuje jak Laporta. To co piszesz to typowy ,,argument" wyborczego betonu. Socios swoim zachowaniem pokazują że nie zależy im na dobru klubu, zawsze są bierni jak zarząd coś odwala, to oni trzymali Rossella, Bartomeu i teraz Laporte, ich mało co obchodzi, aby przyjść zagłosować na tego co dużo naobiecuje. Mam nadzieję że kiedyś przejdziemy na model mieszany i ktoś będzie patrzył na ręce a nie jak socios.
Nikogo nie atakuje tylko krytykuje gościa który może doprowadzić nasz klub do ruiny
0
@kuz już nieraz to tłumaczyłem, nie możesz czasami poczytać wywiadów każdego kandydata? Wszystko można przeczytać ale widzę że się nie chce.
4
@Marcelinho99 mają dużo większy limit i dużo miejsca jeszcze mają
0
@kuz przeczytałem dzisiaj dość wypocin betonu wyborczego ale ten jest szczególnie głupi. Nikt go nie broni xd? Nie ma lepszych opcji? Chłopie nie kompromituj się, Ciria, Termes i nawet ten Font. Każdy lepszy. Ostatniego zdania nie skomentuje bo bana zarobię
0
@ziomal88 kolejny beton
1
@jacobFCB weźcie xd, nie wiem jak można go dalej bronić
0
@Marjando tak jak myślałem xd, typowy beton wyborczy
1
@Marjando Fort to nasz zawodnik, nawet zapamiętanie nazwiska Cię przerasta a z tego co napisałeś to tylko śmiać się można i nie ma sensu się do tego odwoływać.
Ja akurat stawiam na Marca Cirie ale pewnie nawet nie masz pojęcia kto to co?
0
@sonia1 mają większy limit
1
@novy1899 nikogo lepszego nie ma? Weź xd, wystarczy się trochę interesować innymi kandydatami
1
@novy1899
https://www.fcbarca.com/123133-jaki-bedzie-kolejny-ruch-barcelony-aby-zarejestrowac-daniego-olmo.html
Masz pierwsze z brzegu co było tutaj, było wyliczone że tyle te loże są warte i tyle w temacie. Laporta sam doprowadził do takiej sytuacji
@Marjando kolejny wielbiciel Laporty, wiesz mógłbym się teraz zabrać do dyskusji i wypunktować twój śmieszny komentarz ale widzę że nie ma sensu
0
@novy1899 na tyle było to wyceniane a teraz mamy sytuacje że Laporta jest przyparty do muru za to co odwalił i sprzedał za tyle ile dawali bo ma czas do nowego roku. Duży sukces? Dobra dalej nie dyskusję bo widzę z kim mam do czynienia, wyborczy beton
1
Nie no nie wytrzymam, miało być 80mln taniej a teraz już 100mln taniej. Laporta już przestaję się różnić od Bartomeu tylko ma dużo mniejsze pole do popisu. Te 200mln już było mówione że to trochę zaniżona wartość a chłop zaraz to opchnie za 100mln.. szkoda nerwów
0
@Who_you_mam no zobaczymy co odpisze, pewnie coś w stylu że mógło być gorzej, albo czego oczekiwaliście albo jeszcze Ci powie że co ty tam możesz wiedzieć. Taki jest beton wyborczy
3
@Arekvip świetny argument nie ma co
0
@ViscaelBarca2007 zaraz nie będzie czego ratować
0
@ViscaelBarca2007 sofascore.
Dla mnie to oczywiste że Mats był pierwszym wyborem ale skoro wtedy Pena nie bronił to teraz też nie powinien bo sytuacja jest taka sama: jest poprostu dużo słabszy. Z tymi wyjściami też tak nie przesadzajmy bo często są kompletnie niepotrzebne i często mało brakowało żeby przez to stracić bramkę w głupi sposób, ta ilość jest przez to że wychodzi przy każdej możliwej okazji żeby nie dopuścić do sytuacji że będzie musiał bronić a wiadomo jak to wygląda
1
@tbas zanim się tego pozbędziemy minie najpewniej wiele lat
10
@Lahey nikt nie mówi żeby sprzedać cały klub ale 49% to byłby dobry pomysł i chyba jedyny ratunek
4
Zaczyna się, wyprzedamy wszystko po promocjach żeby Laporta dalej mógł robić wały i utrzymać stołek
0
@maroon spokojnie zaraz wleci Font i nagłośni ale czy to poskutkuje to zobaczymy
0
@Pedri16Future 80mln taniej ale socios pewnie nawet to nie zainteresuje xd
3
@Filipem może nie konkretnie Perez ale ktoś znający się na swojej robocie a nie politycy nie mający o tym pojęcia. Napewno bylibyśmy w owiele lepszej sytuacji
0
@ViscaelBarca2007 wiesz co myślałem trochę o tym i sprawdziłem te statystyki razem z tymi Matsa
Wybiegi na mecz (udane)
Pena: 2.8 (100%)
Mats: 0.3 (100%)
Wojtek: 0.5 (100%)
U Wojka statystyka z kadry bo w Juve nie miał takich zadań a danych z Arsenalu nie ma.
To czemu wogóle Pena od początku nie grał w podstawie tylko wszedł po kontuzji Matsa?
2
Ciekawe jakie wały teraz pójdą żeby zarejestrować Olmo, od tego już może zależeć prezydentura Laporty bo z tego się nie wygrzebie no chyba że sprzeda swojemu betonowi wyborczemu bajkę że La Liga nas prześladuje i oni to łykną. Najpewniej go mimo wszystko zarejestrujemy ale będzie to miało konsekwencje ale to już nie sprawi że Laporta zostanie obalony
0
@korn234 tak pozbądźmy się kluczowego zawodnika za którego nie ma zastępstwa zimą żeby Olmo rejestrować xd. Hejt nie ma granic