1

@Catalonya1992 wogóle nie mogą grać

0

@kuz tu nie ma dobrego rozwiązania, są tylko mniej złe

1

@blakkudium spokojnie jak dostawca pizzy w końcu przyjedzie to napewno coś wymyślą

0

1

@Pablozeusz jak już to Astralaga/Kochen a nie Pena. Wojtek musi chyba od czegoś zacząć, sorry ale jak jutro nie zagra to nie wiadomo czy wogóle zagra

0

4

@RadKe12 Christensen jest normalne zarejestrowany, Araujo też może normalnie grać ale nie ma miejsca narazie żeby przedłużyć jego kontrakt

23

Jak jutro nie zagra to będzie naplucie mu w twarz. I tak nie ma tu żadnej rywalizacji ale zaraz się okaże że Wojtek wogóle nie zagra

1

@tbas pierwszy garnitur to Wojtek w składzie. Jeśli jutro nie zagra to jest naplucie w twarz Wojtkowi, może jeszcze wogóle nie zagra

7

Dobrze powiedział, nie powinien się teraz za nich tłumaczyć

0

@Filipem on chyba sobie żarty robi. Jeszcze się skończy że wogóle nie zagra xd

0

@Nightraider to się skończy seria pozwów jeśli finalnie ich zarejestrujemy

0

@pasquda xd, typowy beton. Nawet poprawne napisanie komentarza go przerasta

0

@Nightraider ale sprzedaże zawodników chyba nie maja nic wspólnego z rejestracją teraz. Czas minął i teraz liczą się chyba tylko pieniądze z lóż vip

1

@MalanFCB Tah będzie w lato teoretycznie + wraca Christensen więc problemu nie powinno być ale tu głównie chodzi o to że sprzedamy Erica po promocji

0

@Nightraider te 10mln to razem ze zmiennymi więc nawet tyle możemy nie dostać

11

@xavi890 znowu ty? 15mln powinniśmy teraz wziąć a bierzemy 10 razem ze zmiennymi. Sprzedaż to dobra decyzja ale nie po promocji

4

@MalanFCB jego sprzedaż to dobra decyzja ale powinni wziąć więcej

1

@tbas te 10mln to razem ze zmiennymi xd

@Filipem 15mln i tyle a nie 10mln razem ze zmiennymi i to zimą. Jego sprzedaż to dobra opcja na zarobek ale jak zwykle po promocji

7

10mln w tym zmienne xd? I to jeszcze w zimę xd. Znowu tracimy kasę. A tak wogóle to czemu operacja jest uwarunkowana rejestracją Olmo i Victora? Przecież to wogóle inne pozycje

1

@blakkudium szkoda, może w następnej rundzie zagra

2

@nowy19pl na miejscu Flick bym tylko powiedział że to nie moja robota i następne pytanie, z jakiej racji on ma świecić za nich oczami?

0

@Pedri16Future ogólnie to Flick powinien sobie spokojnie poradzić, tu największym problemem są stracone pieniądze.
Olmo zagra ok.40% meczy w sezonie, jego minuty przejmie Fermin i Torre a do kadry załapie się pewnie Rodriguez i mam nadzieję Unai Hernandez, wierzę że Flick sobie spokojnie poradzi

0

@normasubiektywna kurde a miał być potrójny xd

0

@jacobFCB nie miał lepszych opcji, dla niego to była wsumie ostatnia szansa żeby nie wypaść z topu

0

Komentarz usunięty

0

@Criss18Barca może nie odejdzie ale zacznie walczyć o swoje, sorry ale nie dostał żadnego transferu w lato jakiego chciał, ani Olmo ani Nico to nie był jego pomysł i dostał Olmo xd. Teraz mogą się zacząć dymy

9

Wiecie co jest najgorsze w tej sytuacji? Że nawet jak Tebas pójdzie nam znowu na rękę i ich zarejestruje to socios znowu nic nie zrobią z tą kompromitacja i fatalnym zarządzaniem tylko najpewnej ogłoszą sukces i masterclass Laporty, mało tego zamiast szans na dymisje to bedzie faworytem o drugą kadencję co będzie katastrofą. Sprawa i tak pewnie skończy się w sądzie bo albo my tam pójdziemy albo kluby z La Ligi. Naprawdę czekam na dzień kiedy przejdziemy na model mieszany i skończy się ten syf w zarządzaniu klubem.

0

@ali3gator razem z Wojtkiem średni wiek kadry wynosi 24 lata więc tacy zawodnicy są bardzo potrzebni, mamy ich poprostu mało

0

@pasquda Laporta niczym się w tym momencie nie różni od Bartomeu a ty gadasz że nikt nie zrobi nic lepiej xd? Właśnie przez takich jak ty zarządy niszczą ten klub od wielu wielu lat. Wyborczy beton

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?