0

@Who_you_mam na rejestrację chyba nie ma co liczyć ale Laporta jest raczej nie do ruszenia, ale pogorszy to jego pozycję przy kolejnych wyborach

2

Szkoda że nie biorą Unaia ale jak widać jest już przesądzone że odejdzie za darmo bo nie ma na niego planu. Szkoda bo można było na nim chociaż zarobić a mógł być nawet niespodzianką trochę jak Casado. Trudno ale mamy dużo zawodników na tą pozycję w rezerwach ale Unai dałby już teraz dużo

5

@Lahey ciężko powiedzieć bo to różne profile, na początku było mówione że Guille ale Toni lepiej przeskakuje przez kolejne sekcje młodzieżowe i to chyba on ma wyżej sufit ale zobaczymy

1

@Doony7 bo to ostatni turniej jego? I od tego czasu normalnie trenuje? Podłoga Wojtka to prime Peni i takie są fakty

@Andy83 wymieniali praktycznie cały skład bo robią przebudowę a Wojtek zarabiał bardzo dużo

5

@Mroziu bardzo dużo, zresztą Wojtek na Euro pokazał że formę miał a przerwa długa nie była tym bardziej że większość czasu trenował. Nie ma nawet cienia szans że Pena chociaż zbliżył się poziomem

10

@Rarenzio podczas swojej kariery udowodnił że Pena nie zasługuje żeby mu rękawice nosić

11

Nie daje powodów do zmiany więc.....

5

@blakkudium @Nightraider w normalnie zarządzanym klubie już podałby się do dymisji albo jego by zdymisjonowali.
Z rana dał już przez media artykuł który usprawiedliwi odrzucenie przez sąd
https://www.fcbarca.com/123287-ostatnie-slowo-ws-olmo-i-pau-victora-nalezy-do-jose-manuela-rodrigueza-uribesa-kibica-realu-madryt.html
A potem odwrócenie uwagi że interesujemy się Baena, jutro pewnie będzie Leao, pojutrze Nico i może na Haalandzie się skończy

2

@Nightraider no to będzie katastrofa i JEŚLI Olmo zostanie to napewno jego agent już zapewni mu kolejne przedłużenie kontraktu i podwyżkę za to
@blakkudium

2

@Nightraider jeszcze umowa Yamala będzie musiała być przedłużona gdzieś po sezonie jak będzie pełnoletni

0

@Ls0811 jeszcze lepiej xd. Ale nic dziwnego wsumie po tym jak Laporta się przed nimi skompromitował

3

@Ls0811 możliwe że kasa poszła pod stołem

2

@blakkudium tylko wtedy kasuje się amortyzacja i musimy wszystko wypłacić Lipskowi bo żeby mógł iść do Milanu musiałby zerwać kontrakt

2

@Gaucho dobrze że tylko Lewy marnuje setki xd

0

@Kapitan9 nie wiadomo jak dokładnie wyglądała ta sprzeczka ale skupiając się na kwestiach sportowych to bardzo dobry zawodnik i chciałbym go u nas

2

@Fermin lepiej z nim w dyskusję nie wchodź bo szkoda czasu, niech żyje w swoim świecie

3

@Faro no talent ma i nie rozumiem czemu gra tak mało, bardzo kreatywny zawodnik

1

@Faro nie jest naszym najlepszym pomocnikiem ale powinien grać owiele więcej bo to co dostaje teraz to żart

31

@dariooo nie wcale nic xd. Pracował z najlepszymi trenerami świata przez całą karierę (Guardiola, Ancellotti, Klopp, Flick...), topowy zawodnik tylko zniszczony przez kontuzje i mógłby bardzo dużo nauczyć naszych młodych zawodników tym bardziej że nie mamy doświadczonych pomocników. Był też osobistym życzeniem Flicka i bardzo cenił jego wsparcie więc nie gadaj głupot

1

0

@Kapitan9 kocur, bardzo bym go chciał ale transfer Olmo raczej to już blokuje bo mamy full na tych pozycjach i drugie tyle w szkółce. Latem rzucą się na niego kluby z Anglii i moim zdaniem trafi do City które będzie przebudowywać atak

0

@Kapitan9 ofensywny pomocnik bliżej lewej strony

0

@MOLESTA nie zeszłego lata można było go wykupić za mniej ale woleliśmy Olmo, teraz już takie rozwiązanie nie wchodzi w grę

0

@novy1899 przy poprzednim przedłużeniu miał umowę z Laportą że teraz weźmie mniej a potem dostanie więcej bo mieli problemy z rejestracją. Biorąc pod uwagę jego umiejętności i to ile zarabiają inni to ma mało, teraz najpewniej wystrzeli z formą bo ma trenera który ma na niego plan i świetnie pasuje do jego koncepcji więc tym bardziej musi dostać podwyżkę

0

Bardzo dobry zawodnik ale już raczej zapóźno, można było pomyśleć zanim Olmo kupiliśmy bo był do wzięcia za ok. 30/40mln ale najpierw trzeba by było zrobić miejsce w FFP

0

@novy1899 zwodzi bo? Chce przedłużyć kontrakt ale nie może tego zagwarantować bo prezydent chce go sprzedać i nie ma miejsca na rejestrację nowego kontraktu (ale teraz może być po wejściu do zasady 1:1)

1

@MASTURBINHO jeśli nie zostanie zarejestrowany to i tak płacimy mu pensje, on może albo rozwiązać kontrakt albo poczekać do lata na rejestrację, dalej musimy płacić Lipskowi raty za transfer ale jeśli Olmo odejdzie musimy zapłacić wszystko odrazu

0

@Kamiloza91 jest nadal naszym zawodnikiem bo nie zerwał kontraktu, w lato teoretycznie będzie można go zarejestrować (jak będzie miejsce w FFP (: ) no chyba że odejdzie za darmo

1

@JarekS to że Araujo jest w tym momencie pierwszym kapitanem decyzją szatni i chce zostać

0

@JarekS wiem że Flick chce pozostania Araujo ale opaska jest na ten moment jego i tyle. Jeszcze wypowiedź Araujo po meczu utwierdza mnie w przekonaniu że chce przedłużyć kontrakt ale Laporta wolałby go sprzedać i odsuwa negocjacje w czasie więc trzeba liczyć na reakcję Flicka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?