BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Who_you_mam na rejestrację chyba nie ma co liczyć ale Laporta jest raczej nie do ruszenia, ale pogorszy to jego pozycję przy kolejnych wyborach
2
Szkoda że nie biorą Unaia ale jak widać jest już przesądzone że odejdzie za darmo bo nie ma na niego planu. Szkoda bo można było na nim chociaż zarobić a mógł być nawet niespodzianką trochę jak Casado. Trudno ale mamy dużo zawodników na tą pozycję w rezerwach ale Unai dałby już teraz dużo
5
@Lahey ciężko powiedzieć bo to różne profile, na początku było mówione że Guille ale Toni lepiej przeskakuje przez kolejne sekcje młodzieżowe i to chyba on ma wyżej sufit ale zobaczymy
1
@Doony7 bo to ostatni turniej jego? I od tego czasu normalnie trenuje? Podłoga Wojtka to prime Peni i takie są fakty
@Andy83 wymieniali praktycznie cały skład bo robią przebudowę a Wojtek zarabiał bardzo dużo
5
@Mroziu bardzo dużo, zresztą Wojtek na Euro pokazał że formę miał a przerwa długa nie była tym bardziej że większość czasu trenował. Nie ma nawet cienia szans że Pena chociaż zbliżył się poziomem
10
@Rarenzio podczas swojej kariery udowodnił że Pena nie zasługuje żeby mu rękawice nosić
11
Nie daje powodów do zmiany więc.....
5
@blakkudium @Nightraider w normalnie zarządzanym klubie już podałby się do dymisji albo jego by zdymisjonowali.
Z rana dał już przez media artykuł który usprawiedliwi odrzucenie przez sąd
https://www.fcbarca.com/123287-ostatnie-slowo-ws-olmo-i-pau-victora-nalezy-do-jose-manuela-rodrigueza-uribesa-kibica-realu-madryt.html
A potem odwrócenie uwagi że interesujemy się Baena, jutro pewnie będzie Leao, pojutrze Nico i może na Haalandzie się skończy
2
@Nightraider no to będzie katastrofa i JEŚLI Olmo zostanie to napewno jego agent już zapewni mu kolejne przedłużenie kontraktu i podwyżkę za to
@blakkudium
2
@Nightraider jeszcze umowa Yamala będzie musiała być przedłużona gdzieś po sezonie jak będzie pełnoletni
0
@Ls0811 jeszcze lepiej xd. Ale nic dziwnego wsumie po tym jak Laporta się przed nimi skompromitował
3
@Ls0811 możliwe że kasa poszła pod stołem
2
@blakkudium tylko wtedy kasuje się amortyzacja i musimy wszystko wypłacić Lipskowi bo żeby mógł iść do Milanu musiałby zerwać kontrakt
2
@Gaucho dobrze że tylko Lewy marnuje setki xd
0
@Kapitan9 nie wiadomo jak dokładnie wyglądała ta sprzeczka ale skupiając się na kwestiach sportowych to bardzo dobry zawodnik i chciałbym go u nas
2
@Fermin lepiej z nim w dyskusję nie wchodź bo szkoda czasu, niech żyje w swoim świecie
3
@Faro no talent ma i nie rozumiem czemu gra tak mało, bardzo kreatywny zawodnik
1
@Faro nie jest naszym najlepszym pomocnikiem ale powinien grać owiele więcej bo to co dostaje teraz to żart
31
@dariooo nie wcale nic xd. Pracował z najlepszymi trenerami świata przez całą karierę (Guardiola, Ancellotti, Klopp, Flick...), topowy zawodnik tylko zniszczony przez kontuzje i mógłby bardzo dużo nauczyć naszych młodych zawodników tym bardziej że nie mamy doświadczonych pomocników. Był też osobistym życzeniem Flicka i bardzo cenił jego wsparcie więc nie gadaj głupot
1
@Marcelinho99 bo sprawa jest na 99% przegrana
https://www.fcbarca.com/123287-ostatnie-slowo-ws-olmo-i-pau-victora-nalezy-do-jose-manuela-rodrigueza-uribesa-kibica-realu-madryt.html
Laporta już nawet przez media usprawiedliwia swoją porażkę
0
@Kapitan9 kocur, bardzo bym go chciał ale transfer Olmo raczej to już blokuje bo mamy full na tych pozycjach i drugie tyle w szkółce. Latem rzucą się na niego kluby z Anglii i moim zdaniem trafi do City które będzie przebudowywać atak
0
@Kapitan9 ofensywny pomocnik bliżej lewej strony
0
@MOLESTA nie zeszłego lata można było go wykupić za mniej ale woleliśmy Olmo, teraz już takie rozwiązanie nie wchodzi w grę
0
@novy1899 przy poprzednim przedłużeniu miał umowę z Laportą że teraz weźmie mniej a potem dostanie więcej bo mieli problemy z rejestracją. Biorąc pod uwagę jego umiejętności i to ile zarabiają inni to ma mało, teraz najpewniej wystrzeli z formą bo ma trenera który ma na niego plan i świetnie pasuje do jego koncepcji więc tym bardziej musi dostać podwyżkę
0
Bardzo dobry zawodnik ale już raczej zapóźno, można było pomyśleć zanim Olmo kupiliśmy bo był do wzięcia za ok. 30/40mln ale najpierw trzeba by było zrobić miejsce w FFP
0
@novy1899 zwodzi bo? Chce przedłużyć kontrakt ale nie może tego zagwarantować bo prezydent chce go sprzedać i nie ma miejsca na rejestrację nowego kontraktu (ale teraz może być po wejściu do zasady 1:1)
1
@MASTURBINHO jeśli nie zostanie zarejestrowany to i tak płacimy mu pensje, on może albo rozwiązać kontrakt albo poczekać do lata na rejestrację, dalej musimy płacić Lipskowi raty za transfer ale jeśli Olmo odejdzie musimy zapłacić wszystko odrazu
0
@Kamiloza91 jest nadal naszym zawodnikiem bo nie zerwał kontraktu, w lato teoretycznie będzie można go zarejestrować (jak będzie miejsce w FFP (: ) no chyba że odejdzie za darmo
1
@JarekS to że Araujo jest w tym momencie pierwszym kapitanem decyzją szatni i chce zostać
0
@JarekS wiem że Flick chce pozostania Araujo ale opaska jest na ten moment jego i tyle. Jeszcze wypowiedź Araujo po meczu utwierdza mnie w przekonaniu że chce przedłużyć kontrakt ale Laporta wolałby go sprzedać i odsuwa negocjacje w czasie więc trzeba liczyć na reakcję Flicka