0

@Safrani najpierw to niech kontrakty przedłuży

3

@FCB24 to jest statystyka udanych interwencji na przedpolu więc niby jak mieli mu uznać za nieudane jak to momentalnie naprawił i zapobiegł sytuacji bramkowej? Wytłumacz mi to bo nie mam pojęcia jak byś to chciał zrobić, nawet nie doszło do próby strzału przeciwnika

0

@Kondziubarca nie mogą tak z De Jongiem zrobić?

1

@FCB24 100% bo naprawił ten błąd

2

@michal26 naprawił szybko te błędy to jest 100%, weź też pod uwagę ile nie grał a grał na przedpolu praktycznie tylko w Arsenalu tyle lat temu, z czasem będzie pewniejszy w tym

@BorzyKrzys no właśnie, z czasem będzie pewniejszy w tym. Ostatni raz grał tak w Arsenalu więc bardzo dobrze mu poszło

3

Jeśli Wojtek z Realem chociaż w połowie powtórzy wczorajszy wynik to mamy obalenie mitu że nie umie grać na przedpolu i dlatego gra tylko Pena.
6 wyjść (100% skuteczności) a Pena ma średnio 3. Jedyne co można się przyczepić to dwa niepotrzebne błędy przy tych wyjściach ale spokojnie je naprawił

0

@pacior95 źródło?

0

@ViscaelBarca2007 a to nie zauważyłem

@Tabaluga37 biorąc pod uwagę ile miał przerwy to grał jak totalny szef, MVP dzisiaj. 5 interwencji, 6 wyjść (100% skuteczności) i 5 celnych długich piłek. Świetny mecz, jedynie można się przyczepić do dwóch błędów przy wyjściach ale spokojnie je naprawił to nic się nie stało

14

Jak Wojtek po takim meczu nie zagra w finale to jest sabotaż

5

@KrwawiaceoczyVEB wyleciał ze zgrupowania z powodów osobistych, najprawdopodobniej odejdzie na wypożyczenie

2

@Papryk99 jeszcze przez nas są te przepisy w dużej mierze bo Laporta ciągle robi wały żeby obchodzić przepisy i działać na granicy prawa

6

@pacior95 nie chce mi się przed meczem znowu się rozpisywać po raz kolejny na ten sam temat. Miał 5 miesięcy i obudził się 3 dni przed terminem

0

@Heros11 drugim (:.
Wojtek jest kilkanaście klas wyżej i już dawno powinien grać, ale teraz Wojtek może pokazać że odnajdzie się w tym systemie z groźniejszym rywalem

0

@Heros11 ale wiesz że to też szansa wywalczenia na siłę tego składu?

0

Świetnie że się udało mimo tej absolutnej kompromitacji. Jeśli rozwiązaliby kontrakty to by nas dobili

0

@Ferrari chyba od każdego, powiedz mi niby na jakiej podstawie mają podobny potencjał? Może porównamy talenty o u klubów albo obecne kadry?

21

Hahahha nareszcie xd

0

@JarekS chyba tylko we Flicku nadzieją że to zablokuje

0

@Ferrari to niezły z ciebie kibic skoro uważasz że Bilbao ma podobny potencjał xd

16

Świetnie że Wojtek gra

0

@Ferrari ty piszesz o potencjale więc się zastanów co piszesz bo xdddd

4

@Ferrari podobnym potencjale xd

2

@Szymemdymek nawet nie ma sensu już tego komentować. Ludzie mają krótką pamięć

0

@ViscaelBarca2007 a ja myślę że Laporta już robi cyrk żeby go sprzedać. Więcej się dowiemy po Superpucharze kiedy powinna być rozwiązana sprawa Olmo i Victora bo dopiero wtedy będzie można negocjować kontrakt bo będzie miejsce w FFP. Mam ogromną nadzieję że zostanie bo będziemy tego żałować, oby Flick to zablokował

0

@ViscaelBarca2007 nie ma informacji że Araujo chce tam iść, mamy potwierdzone narazie zainteresowanie Juve

3

Niesamowite jak tu ludzie znienawidzili naszego najlepszego obrońcę bo wierzą w informacje wypuszczane przez Laporte.
Romano i Moretto piszą o zainteresowaniu a to normalne i nie ma porozumienia w sprawie umowy bo się nie da, dopiero teraz będzie można zaczynać negocjacje po rozwiązaniu sprawy Olmo i Victora bo nowy kontrakt będzie mógł być zarejestrowany.
Wystarczy że nie odejdzie do lata to wszyscy zmienia zdanie i nie odejdzie bo będzie będzie mega ważnym zawodnikiem bo świetnie pasuje do obecnego systemu Flick.
Chyba jedyna szansa to zablokowanie tego ze strony Flicka i zarządanie przedłużenia z nim umowy

1

@Faro no co mam powiedzieć? Arsenal jest zainteresowany bo widzi że Laporta chce go sprzedać. Jakiej odpowiedzi odemnie oczekujesz?
Już nawet nie wspomnę że to info od MD czyli jednej z rozgłośni Laporty więc może to być kolejny atak

1

@Faro co daje Fati czego nie daje Fermin? Sorry ale oni dwaj rywalizują o bycie zmiennikiem Raphinhi i Fermin mimo dołka formy wygrywa tą rywalizację

@Nightraider De Jong razem z Torre jest ostatni w hierarchii i ten młodszy powinien właśnie awansować w niej, nawet ten Garcia przeniesiony z ŚO na DM jest wyżej w hierarchii. Gdyby Bernal nie wyleciał to grałby jeszcze mniej bo Casado byłby konkurentek wyżej

1

@Nightraider z De Jongiem można zrobić tak że w następnym sezonie trybuny albo transfer, jak przesiedzi sezon na trybunach to na mundial nie pojedzie więc jest zawsze jakaś mała szansa że zmięknie

1

@Faro oczywiście że wielki zysk, zobacz ile zarabiają i jak obciążają budżet chłopie, myśl.
Za co Fati ma dostać ,,pokazać się"? My nie mamy czasu żeby promować kogoś kto kompletnie zawodzi, za co ma być specjalnie traktowany? Ma czas na treningu żeby pokazać że zasługuje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?