BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Nightraider z De Jongiem można zrobić tak że w następnym sezonie trybuny albo transfer, jak przesiedzi sezon na trybunach to na mundial nie pojedzie więc jest zawsze jakaś mała szansa że zmięknie
1
@Faro oczywiście że wielki zysk, zobacz ile zarabiają i jak obciążają budżet chłopie, myśl.
Za co Fati ma dostać ,,pokazać się"? My nie mamy czasu żeby promować kogoś kto kompletnie zawodzi, za co ma być specjalnie traktowany? Ma czas na treningu żeby pokazać że zasługuje
1
@Nightraider odejście tej trójki to byłaby potężna ulga pod względem FFP ale definitywnie pozbędziemy się pewnie narazie tylko Lengleta bo De Jong wiadomo a Fatiego nikt nie kupi, chociaż wypożyczyć by się przydało
1
@Nightraider stać ale nie ma sensu niepotrzebnie przewalać kolejnych dziesiątek milionów. Pierwsze co to przedłużyć kontrakty i wszystkich zarejestrować, przydałoby się też przerejestrować Martina do pierwszego zespołu
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Faro a no tak bo on biedny u nas był, ledwo mu do pierwszego starczało.
Dostałby u nas podwyżkę ale nie tyle ile mu dało PSG, odszedł dla kasy i sławy (nie chciał być w cieniu Messiego)
@Nightraider i transfery za kilkanaście milionów (:
1
@Faro przecież to inne sytuacje wogóle.
Neymar miał klauzulę i chciał odejść a my tego nie chcieliśmy. Araujo chce zostać ale Laporta robi wszystko żeby odszedł i dopiero teraz będzie można negocjować kontrakt bo będzie miejsce w FFP
1
@Nightraider to on schowa się do nory jak to zawsze robią trolle
1
@Faro czekam na argumenty (:
Dobra poczekamy aż podpisze xd
1
@Faro o argumenty się koledze skończyły? Xd. I kto tu nie ma kultury? (:
1
@Faro https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15167896#comment-15167896
Pierwsze z brzegu (:
Kompletnie zaorany, i kto tu nie umie dyskutować na poziomie (:
1
Komentarz usunięty
1
Komentarz usunięty
1
@Nightraider @MatBac1991 jeszcze Abde
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
17
Wojtek powinien dzisiaj zagrać
7
To jest skandal i jawna stronniczość, może jeszcze wogóle skasujmy karę i niech przeprosi go bramkarz i sędzia?
Lewy za podrapanie się po nosie dostaje 3 mecze kary a Vinicius za celowe uderzenie bramkarza w głowę i skakanie do sędziego że aż koledzy go musieli trzymać dostaje 2 mecze
1
@jacobFCB De Jong xddd
2
@Arden xddd, i to ma być rywalizacja xd
0
@Arden zobacz że tylko zwolennicy Laporty mają do niego pretensje
0
@Faro trochę się uspokoiłeś i znowu takie pierdoły piszesz że szkoda gadać. Raphinha nie może grać na ,,10" bo jest Olmo xd, Olmo który gra ok. 40% meczy bo jest szklany i nie jest nawet zarejestrowany.
Jeszcze pozbyć się Lewego i Yamal na ,,9" xd, nie no hit.
5
Strasznie irytuje fakt że Laporta nic się nie wypowie i taki Raphinha i Flick dostają połowę pytań o rejestrację Olmo i Victora i co mają powiedzieć? Raphinha teraz powiedział prawdę i ciekawe czy Laporta czegoś teraz nie odwali jak z Gundo czy Xavim
3
@Faro aha czyli kolejny raz się skompromitujmy bo Nico to kolega Yamala xd
3
@Faro bo? Nico może mu buty najwyżej czyścić. Nico niech się trzyma jak najdalej od nas, już dość kasy przewaliliśmy
5
@Faro koledzy już chyba dość Cię zaorali ale ten fragment
,,Najśmieszniejsze, że te same osoby które tak sie wzbraniają przed sprzedażą kogokolwiek z wartością krytykują najgłośniej zarząd i problemy finansowe klubu"
Czyli mamy sprzedać najlepszego obrońcę kiedy nie mamy żadnej pozycji negocjacyjnej żeby szwagry wydały to na głupoty? I jeszcze to że Tah na spokojnie zastąpi Araujo xd, nie. Araujo najlepiej pasuje do formacji Flicka i nie da się go zastąpić, Tah będzie wzmocnieniem i najpewniej odejdzie przez to Eric i/lub Christensen ale Araujo musi zostać.
Argument o kontuzjach do mnie nie trafia bo teraz mamy nowy sztab i kompletnie nowy system treningowy, wystarczy zobaczyć efekty na przykładzie Pedriego, wcale nie jest powiedziane że Araujo dalej będzie miał takie problemy
44
Powiedział prawdę ale teraz pewnie się to Laporcie nie spodoba bo psuje mu narracje xd, żeby zaraz nie była powtórka jak z Gundo
0
@Barcatroll teraz jest inna sytuacja, koniec z zadyszką dzięki przerwie świątecznej a Real gra fatalnie, ledwo przepychają mecze. Chyba ich najgorsza dyspozycja od lat i musimy to wykorzystać
1
@Coutinho007 to Laporta napuszcza media. Z jego wypowiedzi można wywnioskować że chce zostać ale nic nie gwarantuje bo się nie da z kimś takim jak Laporta
0
Ma fatalny sezon ale zawsze to osłabienie. Jesteśmy faworytem w tym pucharze i nie wyobrażam sobie że odpadamy już z Bilbao
0
@esem91 według mnie zły pomysł ale Flick ze sztabem zdecydują.
Bilbao w tym momencie nie jest zagrożeniem tym bardziej że jesteśmy na świeżo, Nico prawdopodobnie nie zagra to tym bardziej chociaż ma fatalny sezon