0

@PatrykBarca niby na jakiej podstawie stwierdzasz że bardziej mu pasują? Z taką opinia trzeba poczekać conajmniej z miesiąc bo dopiero wrócił

0

@Gall obecnie w top3 jest Lewy, De Jong i Fati więc nie należy w ten sposób tak na to patrzeć. Przedłuża się kontrakty to będzie to zaraz wogóle inaczej wyglądać

0

@Faro ma progresująca pensje to po pierwsze, po drugie od lat nie potrafi zagrać więcej niż 50% meczy a w Niemczech mocno oszczędzali jego zdrowie więc znajdź lepszy przykład

0

@Bajson to ja może zapytam kto miał dobry ostatni sezon? Cała obrona leżała i Araujo się jakoś trzymał. Ta podwyżka mu się poprostu należy, oczywiście że to topowy obrońca i to nie podlega dyskusji.
Mam nadzieję że zostanie i pozamyka mordy ,,kibicom" którzy mają go za nic

1

@cules100pro macie jakiś inny argument niż mecz z PSG? Nie pamiętacie już jak nas ratował zwłaszcza w sezonie mistrzowskim? Ale z was ,,kibice" to ja słów nie mam

1

@Crakitic bo to nasz najlepszy obrońca, niesamowite jak krótką pamięć mają ludzie

0

@Matt_i1992 to my chyba inny mecz oglądaliśmy. Nico po wejściu nie zrobił praktycznie nic, zero udanych dryblingów, zero kluczowych podań, zero stworzonych okazji, zero udanych dośrodkowań....
Sorry ale ten transfer to byłby żart

5

Już zaczyna się robienie z Araujo zachłannego za pomocą mediów
https://www.capology.com/club/barcelona/salaries/
Sorry ale Araujo w tym momencie powinien wlecieć w top3 płac przeskakując Ansu, wystarczy porównać ile zarabiają inni topowi obrońcy w tym wieku.
Cubarsi już ma zagwarantowane ok. 14mln brutto a Araujo nie może dostać tych 15/16mln brutto?
Jeszcze to że niby stracił na znaczeniu xd, jest dostępny od dwóch meczów dopiero

0

@Kyonego przeczytaj jeszcze raz co napisałem

0

@Cule2013 super czyli jeden turniej gdzie ciężko go zmieścić w top5 graczy własnej kadry ma być alibi? Nie jest obecnie nawet w top3 graczy Bilbao a nas ma zbawić? To nie ,,9" że jest zależny od reszty zespołu

0

@gracianho7 nie jest nawet w top3 graczy Bilbao a nas ma zbawić?

3

@Salchent wy oglądacie mecze chociaż?

1

@escarabajo Son już kontrakt przedłużył

0

@ViscaelBarca2007 jedynie Kvara i Lookman z nich. Trzeba spróbować narazie z tym co mamy i dać szansę np. Daniemu Rodriguezowi.
Ja bym wolał osobiście transfer wahadłowego np. Frimponga albo Trenta i zmiana systemu

0

@ali3gator musiałby zagrać łącznie 5 sezonów bo Lewy gra trzeci i będzie miał z automatu przedłużony kontrakt

0

@gracianho7 dlaczego? Bo miał tylko jeden sezon a teraz gra fatalnie i trzeba za niego dużo zapłacić odrazu?

0

@gracianho7 tylko nie Nico

0

0

Wolę Leao niż Nico ale ogólnie jestem na nie

0

@Faro jakbyś chociaż czytał co pisze to byś wiedział że myślę że odejdzie ale mam nadzieję że zostanie

0

@Arden wcale sie nie dziwię teraz że agent Araujo musiał reagować, jeszcze ten dopisek że nie przedłużą po 2026 xd

0

@Kamiloza91 jest zarejestrowany ale nie ma jeszcze pozwolenia na grę

0

@Nightraider Ansu był już dawno skreślony, było pełno informacji jak to Flick w niego nie wierzy i czego on nie zrobi, chodziło o to żeby zimą się go pozbyć na jak najlepszych warunkach ale znowu się połamał i nie potrafił nawet wywalczyć pozycji rezerwowego. Odejdzie na wypożyczenie i będziemy płacić ok.80% jego pensji

1

@PatrykBarca niby na jakiej podstawie widzi go jako rezerwowego?

1

@Nightraider ja nadal mam nadzieję że Araujo zostanie, jeśli nie odejdzie zimą to szanse bardzo na to wzrosną bo jestem pewien że szybko wywalczy pierwszy skład i Flick nie da go sprzedać

1

@Salchent przecież już chcą przedłużyć De Jonga tylko że nawet nie odpowiada ale dobrze. Trzeba się go pozbyć a nie przyciągać to w czasie

1

@Nightraider Eric odejdzie prędzej czy później, może zostanie do lata przez krótką kadrę bo daje też opcje w pomocy ale bardzo mało prawdopodobne że będzie tu grał w następnym sezonie

1

@Nightraider no tak to wygląda. Napewno odejdzie jeden z Eric-Christensen-Araujo a nawet pewnie dwóch i mam nadzieję że to nie będzie Araujo. Inigo jeszcze jeden sezon napewno u nas zagra ale tych 4 obrońców na poziomie trzeba mieć

0

@MalanFCB odejście Araujo wyklucza odejście Erica a odejście Ercia wyklucza odejście Araujo. Tak wygląda sytuacja

0

Eric to wartościowy zmiennika ale jeśli ma przyjść Tah to przydałoby się go spieniężyć ale widać że Laporta chce wypchnąć Araujo więc Eric musi narazie zostać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?