0

@pt9 mało bym powiedział, pensje Kounde powinien chociaż dostać

0

@Kubsoleon skąd wiesz że chce odejść, jakieś poważne źródło o tym pisało?
Inigo kontuzja a Christensen jeszcze nie wrócił to czym Flick ma grać? Utratą najlepszego obrońcy w środku sezonu na własne życzenie to sabotaż

1

@pt9 7mln brutto

1

@Faro 0 kluczowych podań, 0 udanych dryblingów, 0 udanych wrzutek, 1 strzał w środek bramki

3

@Faro co pokazał xd? Przecież jak wszedł to nic nie zrobił xd. Nawet nie jest top3 graczy Bilbao obecnie ale ma za słabych kolegów xd, to nie ,,9" że jest zależny od zespołu

0

@Nightraider sorry ale wystarczy zobaczyć ile zarabiają inni topowi obrońcy w jego wieku. Nie musi to być w pełni kwota stała ale musi być przynajmniej ten pułap. Przy nowym sztabie i nowym systemie treningów wcale nie jest powiedziane że dalej będzie się łamał

0

@Nightraider skąd info? Nawet jeśli to nie wiemy jakie kwoty padły. 10mln brutto to za mało, pensja Kounde to minimum

0

@Nightraider najpierw to niech Laporta wogóle zaproponuje te przedłużenie

0

@mientusek1407 nie mają, chcą po sezonie płacić i najpewniej w ratach. Dadzą pewnie podobne pieniądze (Araujo teraz dostaje mało u nas) ale w Serie A jest lepszy system podatkowy dla graczy

1

@ketrab321 ,,kibice"

3

Sprzedanie go teraz to jawny sabotaż. Oby został

0

@Kazragore Laporta go wypycha przez swoje media już od roku, ale od wczoraj cisza więc nadzieja jest

0

@blakkudium nie wiemy nic o tym że chce odejść, media Laporty to żadne źródło w takich sytuacjach. Mam ogromną nadzieję że zostanie, sprzedanie go w tym momencie to jawny sabotaż

1

@blakkudium wypchnięcie teraz Araujo to byłby sabotaż

4

@AlvaroHanso Pena pewniejszy xd

0

@Majkel34 na fajkę się śpieszył

3

@Mroziu xd

3

@WiernyKibic111 skoro Pena za błąd z BVB grał dalej to tu powinno być podobnie. Tam pada gol przez który mogliśmy stracić punkty a tutaj czerwo

1

@Kidd no trzeba coś zrobić bo nie może zostać Mats tylko z Pena

3

@tbas wejście smoka

0

@MarshallLAW miał za niego dostać czerwo?

0

@Kidd no jak za top bramkarza na ponad dekadę to nie dużo ale raczej na bramkarza tyle nie wydamy. Bardziej realny Valles za free latem albo przedłużenie Wojtka

1

@Kidd popieram, chyba najlepsza opcja ale pewnie z 30mln będą chcieli za niego

@MesQueUnClub_87 Mamardashvili się u nas by nie sprawdził, na linii top topów ale nie ma pojęcia o grze nogami i na przedpolu, wiecej by napsuł niż by wybronił.
Simon chyba chce całą karierę spędzić w Bilabo jak się nie mylę

0

@snupson nie mamy żadnych informacji że chciał odejść, media Laporty to żadne źródło w takich sytuacjach. Teraz już raczej go Laporta nie wypchnie przez kontuzje Inigo.

Balde zaczyna grać coraz lepiej i powinien się niedługo rozkręcić

0

@pioz123 no wsumie mało powiedziane

1

@zwolaczek nie bo nie gra w Realu

9

@AlexDark00 dobra nara bo szkoda czasu

9

@Stinger_ asysty nie widział a karny się nie liczy

@AlexDark00 weź chłopie, na inne tematy da się z tobą normalnie podyskutować ale jak chociaż jeden fragment zachaczy o Lewego to xd. Nie wiem co Ci zrobił ale to co piszesz normalne nie jest

18

@AlexDark00 już skończyłeś płakać?

@Stinger_ nie wiem po co wogóle mu tłumaczysz, szkoda czasu

17

Szkoda

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?