BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Hmmm news chwilę przed meczem narazie niepotwierdzony przez żadne wiarygodne źródło
0
@PatrychoO nie o nich mowa
0
@PatrychoO odejście najlepszego obrońcy za kwotę poniżej jego wartości Cię cieszy? Kibice xd
2
@PatrychoO https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15176281#comment-15176281
0
@Nightraider daj chwilę pomarzyć xd
2
Jeśli nie będziemy marnować sytuacji to wracamy z pucharem. Jesteśmy według mnie dzisiaj faworytem, bądźmy dobrej myśli
0
@Faro Pedri ma rację. Każdy pomocnik ma inne zadania boiskowe i weź porównaj np. Casado albo Pedriego z Bellinghamem albo Musialą na podstawie liczb. Pedri tworzy ogromne liczby sytuacji ale rzadko jest w nich tym kończącym asystentem. Tak ogólnie chyba najlepszym przykładem tego jest Busi.
Napastników i skrzydłowych się tak ocenia bo praktycznie zawsze kończą akcje
0
@Ojciec5tkidzieci zależy czy będą nastawieni na zarabianie czy mają wyższe ambicje
1
@esem91 oni wiedzą jaka jest sytuacja bo nie patrząc na wysrywy mediów, jeśli coś jest na rzeczy to sobie to wyjaśnili
0
@Criss18Barca sorry ale jakby zawołał 30mln za podpis to najwyżej w Arabii by wylądował (:
Alaba dostał 20mln brutto pensji
@sopelinho napewno będzie cennym wzmocnieniem, warunki mogłyby być trochę lepsze ale ważne że nie przepłaciliśmy mocno
1
@sopelinho według Romano i Moretto jest zaklepany i czeka na podpisanie kontraktu.
Pensja chyba 11mln brutto i 5mln za podpis
@Criss18Barca
0
@Katalończyk 99 czyli mam Ci wymieniać te mecze xd? Sorry ale na taki idiotyzm nie idzie niezareagować
2
@Katalończyk 99 piszesz że Araujo nie zagrał dobrego meczu od 2 lat to sorry ale xd. Może jeszcze mam Ci zacząć wymieniać te dobre mecze z dwóch lat xd, sorry ale wszystko ma swoje granice
0
@Katalończyk 99 ty już śmieszny jesteś naprawdę
1
@Katalończyk 99 nie zagrał przez 1,5 roku dobrego meczu? Kibice nie ma co
@matirix20 zarabia niewiele więcej od Garcii i sporo mniej od Fatiego i Ferrana (:
Oczywiście że musi dostać podwyżkę ale już raczej po sprawie po tym co zrobił z nim Laporta
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15176281#comment-15176281
Na 99% odejdzie
2
@LukaszJ https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15176281#comment-15176281
0
@Katalończyk 99 przeczytaj cały wątek.
Zobacz nawet co dzisiaj poszło, skąd dziennikarze wiedzą jaką wiadomość dostał Flick na konferencji? Skąd wiedzą czego dotyczyła rozmowa? Skąd wiedzą co tam ustalono? Dlaczego największe media nic o tym nie napisały tylko media Laporty? Araujo na 99% odejdzie ale Laporta już kreuje obraz jak do tego doszło a prawda jest na ten moment taka że zmieszał z błotem Araujo w mediach, nastawił kibiców przeciwko niemu i oszukał w kwestii kontraktu
0
@AlwaysBlaugrana https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15176281#comment-15176281
0
@wojopancer xddd
0
@ViscaelBarca2007 chyba jest skreślony bo nawet na treningi go nie biorą
0
@partymaker no na ten moment napewno tak bo nawet nie zadebiutował xd. Ale płacenie za niego tyle kasy to szczyt idiotyzmu w tym momencie. Dani zasłużył na szansę
0
@viscabee9 momentalnie naprawił te błędy i nie doszło nawet do strzału
0
@partymaker a kupowaniem przehajpowanych graczy za ogromne pieniądze już tak?
0
@Tibu też fajna opcja ale osobiście wolę Isaka, idealny profil napastnika dla Barcy
0
@PatrykBarca po pierwsze Nico może najwyżej czyścić buty Kvarze. Sprawdzony w LL? Bo jeden sezon mu wyszedł xd? Co może mi jeszcze powiesz że siła przyjaźni zapewni mu u nas sukces xd. Poziom przehajpowania Nico przebił już każdą skalę xd, ale co poradzić jak meczy nawet się obejrzeć nie chce.
Kvara kosztuje 80mln a Nico 58mln ale za niego trzeba zapłacić odrazu a nie w ratach + chce większa pensje i premie
2
@PatrykBarca Kvara one season wonder xd. A ty przypadkiem nie chcesz Nico który miał tylko jeden sezon a teraz gra fatalnie?
0
@Kozinho. przecież on chyba jest w tym momencie najgorszą możliwa opcją. Ja bym nikogo nie kupował bo to co jest na rynku to żart, kupić aby kupić w naszej sytuacji to bardzo zła decyzja. Dać szansę Daniemu Rodriguezowi i możemy mieć problem z głowy
0
@Kozinho. dla nas napewno lepiej i mam nadzieję że nikt nie wpadnie na pomysł żeby go tu ściągnąć. Tylko szkoda że Laporta wydał dużą część tej kasy na Olmo
1
@Joe_Barbaro z tych droższych opcji chyba Isak. Z tych realnych David
0
@Faro granie bez typowej ,,9" w obecnym futbolu nie przejdzie a co do Nico, zobacz jak gra i czy jest sens wywalania takich pieniędzy na niego