0

@Filipem Gil Manzano

0

@Crakitic podał przykład Ansu xd, Araujo nie było pół roku a Fatiego ile nie było?

2

Idealny napastnik dla Barcy ale przy okazji drogi

0

@gracianho7 to zacznij oglądać mecze bo obrażasz jego kolegów w tym momencie

0

@ViscaelBarca2007 https://kanalsportowy.pl/pilka-nozna/pau-cubarsi-moze-dostac-ogromna-podwyzke-kosmiczna-oferta-dla-17-latka/
Dawno było ale znalazłem, pomyliłem się o 2 mln. Będzie dostawał pod koniec kontraktu 12 mln brutto

3

@BarcaToSensZycia i ludzie w to uwierzą xd

0

0

@Szymemdymek na 99% odejdzie według mnie

0

@ViscaelBarca2007 a ten Michell z Crystal Palace, na papierze dobry zawodnik do rywalizacji z Balde i jest za darmo w lato

0

@ViscaelBarca2007 no taki w naszym zasięgu. Grimaldo nie da rady no chyba że byśmy przeszli na wahadła

0

@Crakitic na podstawie tego że jak był dostępny to był najlepszy

0

@cules100pro Ramos który był już po 30stce i najlepszy okres miał za sobą, jak już dajesz przykłady to znajdź coś lepszego.
Cubarsi ma zagwarantowane 14mln brutto a Kounde zarabia dużo więcej od Araujo
https://www.capology.com/club/barcelona/salaries/

2

Bombardowanie Araujo przez Laporte w mediach trwa. I ludzie w to wierzą

0

@ViscaelBarca2007 kogo byś widział u nas na LO?

0

@PatrykBarca nie wiesz co Flick może chcieć

1

@krol211 weź bo wykrakasz xd

0

Kompromitacji ciąg dalszy

0

@DonCarletto to nie jest De Jong że nic go nie obchodzi tylko czy wypłata wpływa. Laporta zmieszał go z błotem w mediach, nastawił przeciwko niemu kibiców i oszukał w kwestii kontraktu

0

@DonCarletto nie wcale xd, przeczytaj najpierw cały tekst

0

@DonCarletto zacznę wklejać chyba bo pisanie sto razy to samo jest już męczące
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15176281#comment-15176281

0

1

Brakuje opcji nie sprzedać

2

@Rupert_Haubica to ja nie wiem co musiałby zrobić w tym meczu żeby była wyższa ocena

0

@PatrykBarca na jakiej podstawie to stwierdzasz? Mamy dużo obrońców świetnie grających piłką więc mogą się uzupełniać

0

@Bajson na kontrakt już dawno zasłużył a nie ma więcej czasu na czekanie bo zaraz może odejść

@kanver_ poczytaj komentarze, nie mówię o tobie, 90% komentarzy to jest hejt a nie krytyka

3

Wojtek tylko 6,5? Według portali statystycznych walczy o MVP z Gavim a w niektórych nawet wygrywa. 5 interwencji, 6 wyjść (100% udanych), 6 celnych długich piłek, 2 interwencje w polu karnym

0

@PatrykBarca przecież to co napisałeś nie ma sensu, wytłumacz bo nie rozumiem o co Ci chodzi

0

@kanver_ tutaj się nie zgodzę, Inigo nie był lepszy, nie grał źle ale lepszy nie był. Cubarsi jeśli by trzymał cały czas ten poziom bym się zgodził ale tak nie było, był minimalnie gorszy. Skoro sztab ozdrowil Pedriego i Inigo to czemu na nie ozdrowić Araujo? Ja nie mogę sobie wyobrazić pełnego sezonu bez Araujo, już po paru miesiącach było bardzo widać jego brak. Mam nadzieję że zostanie i pozamyka mordy wszystkim którzy teraz go hejtuja i mają go za nic

1

@Hary87 bo łatwo manipulować ludźmi za pomocą mediów, wierzą we wszystko co przeczytają

0

@Bajson są wyżej bo Araujo ma pozwolenie na grę od dwóch spotkań xd, z taką opinia trzeba poczekać chociaż z miesiąc

@kanver_ tak jak pisze cała obrona w poprzednim sezonie była poprostu słaba, kto był od niego wtedy lepszy? Szklanka? Pedri, Dembele i Inigo to też były szklanki, mamy nowy sztab i kompletnie inny system treningowy i wcale nie jest powiedziane że dalej będzie ciągle wypadał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?