BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ViscaelBarca2007 zawieszenie będzie tylko w superpucharze, może normalnie grać
0
Szczęście w nieszczęściu kontuzja Inigo blokuje sprzedaż Araujo, miejmy nadzieję że teraz w końcu przedłuży kontrakt bo z tego co widzę media Laporty jakoś go nie atakują od rana.
Myślę że te pół roku będzie jego i Ci którzy go teraz hejtują nagle zmienia zdanie (:
0
@Gaucho super informacja
2
@Beztroskii za krótka ławka żeby to utrzymać, dobrze by było jakby Flick zwiększył rotacje bo taki Torre mógłby grać dużo więcej a i Dani Rodriguez zasłużył żeby dostawać te minuty.
Kontuzja Inigo powinna definitywnie zablokować próbę wypchnięcia Araujo
2
@Gronek a o tym co wpuścił to już zapominamy? Oczywiście błąd Wojtka będzie miał znaczenie przy wyborze bramkarza ale bez przesady, Wojtek powinien grać dalej
1
@bartekvisca nie grał tyle czasu więc jasne że na tym przedpolu nie będzie pewny w 100%, na linii to topka światowa a do gry na przedpolu się przyzwyczai, ostatni raz grał tak w Arsenalu
1
@626 super by było
9
Sprzedaż Araujo w tym momencie to byłby sabotaż. Teraz tym bardziej powinni przedłużyć z nim kontrakt
0
@Barcatroll acha czyli patrzymy na trolli przy ocenach?
0
@pioz123 i chcesz Nico xd
0
@Barcatroll xd, miał dobry mecz, wyjął kilka piłek i dobrze reagował na przedpolu. Tylko ten błąd dużo komplikuje
0
@ViscaelBarca2007 no właśnie nie wiem, jutro się pewnie dowiemy
0
@pioz123..........?
8
Kapitalny mecz. Miejmy nadzieję że idziemy po kolejne puchary w tym sezonie
1
I weź teraz Szczęsnemu ocenę wystaw xd
0
@pioz123 że na jego pozycji? Np. Lookman
0
@pioz123 ?
3
Wojtek napewno ten mecz zapamięta xd. Miał dobry mecz ale niestety trafił się ten błąd, szkoda bo może to mu utrudnić wygranie miejsca w pierwszym składzie chociaz Pena też miał wejcie smoka xd. W PK pewnie będzie grał dalej to mam nadzieję że więcej się taki błąd nie powtórzy
0
@pioz123 nawet jeśli zarobimy to mamy zaraz to wszystko przewalić na kota w worku (nawet mało powiedziane)?
0
@pioz123 58mln klauzula którą trzeba wpłacić odrazu. Ja już wolę nikogo nie kupować
1
@partymaker nie że mamy swoje zdanie tylko trzeźwo myślimy. Nie można naskakiwać na naszego kapitana jak nie wiemy jak wygląda sytuacja a media Laporty to żadne źródło w takich sytuacjach
0
@partymaker bo nie chce zostać na 100% tylko otwiera się na odejście po tym co robi Laporta. Jego agent już powiedział że priorytet to Barca ale oferty rozpatrzą.
Według mnie na 99% odejdzie ale to jaką narrację tworzą media to xd.
Nie piszą nic takiego xd
@SergioBusquets5 dokładnie
0
@pioz123 Nico miał tylko jeden sezon narazie i teraz gra fatalnie. Jaka niższa cena? Bilbao nie zgadza się na żadne negocjacje, tylko klauzula. Kupowanie go to idiotyzm. Raphinha z poprzedniego sezonu wciąga nosem obecnego Nico.
Siłą przyjaźni nie wskoczy na wyższy poziom (;
0
@ZwyklyKibicBarcy04 informacje o chęci odejścia nie potwierdził ani Romano ani Moretto. Agent Araujo powiedział że priorytet to Barca ale rozpatrzą oferty.
Na 99% odejdzie ale nie z powodów jakie podają media Laporty
0
@pioz123 oglądasz mecze Bilbao?
1
@Lokusekpl masz gdzieś zgodę Araujo? Wiemy o zainteresowaniu Juve ale nic nie ma o zgodzie Araujo
0
@Lokusekpl a Araujo co na to?
0
@SergioBusquets5 ,,kibice" bezmyślnie wierzą we wszystko co czytają. Ja patrzę w tej sprawie tylko na info od Romano i Moretto bo reszta to szkoda gadać, pranie mózgu
3
@ZwyklyKibicBarcy04 https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15176281#comment-15176281
Nie dziwi Cię że pojawią się to przed meczem i nie potwierdza tego żadne wiarygodne źródło?
0
@pioz123 jeśli odejdzie Araujo to Eric pewnie zostanie. Nico xd