0

@ViscaelBarca2007 zawieszenie będzie tylko w superpucharze, może normalnie grać

0

Szczęście w nieszczęściu kontuzja Inigo blokuje sprzedaż Araujo, miejmy nadzieję że teraz w końcu przedłuży kontrakt bo z tego co widzę media Laporty jakoś go nie atakują od rana.
Myślę że te pół roku będzie jego i Ci którzy go teraz hejtują nagle zmienia zdanie (:

0

@Gaucho super informacja

2

@Beztroskii za krótka ławka żeby to utrzymać, dobrze by było jakby Flick zwiększył rotacje bo taki Torre mógłby grać dużo więcej a i Dani Rodriguez zasłużył żeby dostawać te minuty.
Kontuzja Inigo powinna definitywnie zablokować próbę wypchnięcia Araujo

2

@Gronek a o tym co wpuścił to już zapominamy? Oczywiście błąd Wojtka będzie miał znaczenie przy wyborze bramkarza ale bez przesady, Wojtek powinien grać dalej

1

@bartekvisca nie grał tyle czasu więc jasne że na tym przedpolu nie będzie pewny w 100%, na linii to topka światowa a do gry na przedpolu się przyzwyczai, ostatni raz grał tak w Arsenalu

1

@626 super by było

9

Sprzedaż Araujo w tym momencie to byłby sabotaż. Teraz tym bardziej powinni przedłużyć z nim kontrakt

0

@Barcatroll acha czyli patrzymy na trolli przy ocenach?

0

@pioz123 i chcesz Nico xd

0

@Barcatroll xd, miał dobry mecz, wyjął kilka piłek i dobrze reagował na przedpolu. Tylko ten błąd dużo komplikuje

0

@ViscaelBarca2007 no właśnie nie wiem, jutro się pewnie dowiemy

0

@pioz123..........?

8

Kapitalny mecz. Miejmy nadzieję że idziemy po kolejne puchary w tym sezonie

1

I weź teraz Szczęsnemu ocenę wystaw xd

0

@pioz123 że na jego pozycji? Np. Lookman

0

3

Wojtek napewno ten mecz zapamięta xd. Miał dobry mecz ale niestety trafił się ten błąd, szkoda bo może to mu utrudnić wygranie miejsca w pierwszym składzie chociaz Pena też miał wejcie smoka xd. W PK pewnie będzie grał dalej to mam nadzieję że więcej się taki błąd nie powtórzy

0

@pioz123 nawet jeśli zarobimy to mamy zaraz to wszystko przewalić na kota w worku (nawet mało powiedziane)?

0

@pioz123 58mln klauzula którą trzeba wpłacić odrazu. Ja już wolę nikogo nie kupować

1

@partymaker nie że mamy swoje zdanie tylko trzeźwo myślimy. Nie można naskakiwać na naszego kapitana jak nie wiemy jak wygląda sytuacja a media Laporty to żadne źródło w takich sytuacjach

0

@partymaker bo nie chce zostać na 100% tylko otwiera się na odejście po tym co robi Laporta. Jego agent już powiedział że priorytet to Barca ale oferty rozpatrzą.
Według mnie na 99% odejdzie ale to jaką narrację tworzą media to xd.
Nie piszą nic takiego xd

@SergioBusquets5 dokładnie

0

@pioz123 Nico miał tylko jeden sezon narazie i teraz gra fatalnie. Jaka niższa cena? Bilbao nie zgadza się na żadne negocjacje, tylko klauzula. Kupowanie go to idiotyzm. Raphinha z poprzedniego sezonu wciąga nosem obecnego Nico.
Siłą przyjaźni nie wskoczy na wyższy poziom (;

0

@ZwyklyKibicBarcy04 informacje o chęci odejścia nie potwierdził ani Romano ani Moretto. Agent Araujo powiedział że priorytet to Barca ale rozpatrzą oferty.
Na 99% odejdzie ale nie z powodów jakie podają media Laporty

0

@pioz123 oglądasz mecze Bilbao?

1

@Lokusekpl masz gdzieś zgodę Araujo? Wiemy o zainteresowaniu Juve ale nic nie ma o zgodzie Araujo

0

@Lokusekpl a Araujo co na to?

0

@SergioBusquets5 ,,kibice" bezmyślnie wierzą we wszystko co czytają. Ja patrzę w tej sprawie tylko na info od Romano i Moretto bo reszta to szkoda gadać, pranie mózgu

3

@ZwyklyKibicBarcy04 https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15176281#comment-15176281
Nie dziwi Cię że pojawią się to przed meczem i nie potwierdza tego żadne wiarygodne źródło?

0

@pioz123 jeśli odejdzie Araujo to Eric pewnie zostanie. Nico xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?