La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1029 Culés

4

Trudno nie odnieść wrażenia, że w tym sezonie tak naprawdę jesteśmy zależni tylko od siebie. Biorąc pod uwagę NAJLEPSZĄ formę topowych drużyn w Europie, moim zdaniem liderujemy.

I teraz pytanie, czy jesteśmy w stanie utrzymać taką dyspozycję na przestrzeni reszty sezonu? Obstawiam, że nie i to nic nie szkodzi.
Wierzę natomiast, że w poszczególnych meczach możemy wznosić się na wyżyny, a takie zespoły wygrywają Ligę Mistrzów.

Nie mam grzały na La Ligę. Mam grzałę na Ligę Mistrzów i zdecydowanie moim ulubionym meczem tego sezonu jest ten z Bayernem, bo to była wiadomość do reszty drużyn, że wracamy.

Biorąc pod uwagę naszą formę w rywalizacji z najlepszymi, naprawdę trudno się nie nakręcać. Oczywiście, może przydarzyć się kolejne takie spotkanie jak z Atletico. Ale wtedy człowiek stwierdzi, że "taka jest piłka", bo w końcu, po tylu latach zmierzamy sportowo w dobrą stronę.

2

@Beztroskii za krótka ławka żeby to utrzymać, dobrze by było jakby Flick zwiększył rotacje bo taki Torre mógłby grać dużo więcej a i Dani Rodriguez zasłużył żeby dostawać te minuty.
Kontuzja Inigo powinna definitywnie zablokować próbę wypchnięcia Araujo

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?