4

Ciekawy ten eksperyment z brakiem napastnika, na początku mocny efekt zakończenia bo obrona nie wiedziała co się dzieje ale z czasem się ogarnęli. Na dłuższą metę to nie przejdzie ale może to być rozwiązanie na zaskoczenie przeciwnika w trakcie meczu. Niech Flick testuje jak jest okazja ale mam nadzieję że Pau Victor wyjdzie w drugiej połowie i Pedri odpocznie

0

Niesamowicie się Kounde rozwinął u Flicka, zwłaszcza w ofensywie

0

@CPuyol przestałeś odpowiadać bo nie masz argumentów żeby je obalić xd.
No to czekam na argument czemu mamy wziąć Nico i czemu Lookman się nie nadaje

0

@Donnie_Darko piszesz to samo, już Ci napisałem czemu twoja narracja trafia do kosza

5

Dobra rozumiem że Lewy odpoczywa ale gramy bez napastnika xd, kiedy ma się ten Victor ogrywać?

1

@Donnie_Darko sorry ale głupoty gadasz, to że jest bardziej efektowny nie oznacza że jest lepszy. Grał w gorszej lidze i dlatego więcej goli? To może porównamy gole w LM? Czy lepiej nie?
Tak jak kolega wyżej napisał Lewy w takim wieku ma lepsza średnia goli niż Suarez w Barcy więc twoja narracja trafia do kosza.
Rozumiem że wolisz Suareza ale nie można zakłamywać rzeczywistości

0

@Gall jak mam Ci go dać jak ich nie zapisywałem

0

@ViscaelBarca2007 ja mu nie odbieram umiejętności ale jak poczytać komentarze to ludzie odlecieli totalnie, już pisali że lepszy od Mbappe albo że z Yamalem na równi albo że Raphinhe ze składu wymiecie

0

@krol211 super argument totalnie z dupy, to że myliłem się w jednym temacie odrazu mówi że się mylę we wszystkim i ty masz rację xd. Może za poszukam u ciebie i znajdę sytuacje gdzie się myliłeś to też nie możesz mieć racji? Xd typowa rozmowa na La Bambie.
Tutaj pisze o faktach a nie mojej opinii.
Czy Nico to kot w worku i bardzo ryzykowny zakup? Tak
Czy Nico miał tylko jeden sezon dający szansę gry w klubie z topu? Tak
Czy Nico ma fatalny sezon? Tak
Czy Nico jest tani? Nie
Czy są lepsze opcje? Tak

0

@ViscaelBarca2007 żeby dyskutować tu o Nico to trzeba by puścić kolegom parę meczy Bilbao z tego sezonu

0

@Derean źle napisałeś, Nico nie zbawił Hiszpanii, ale Yamal już tak. Gdzie Zumbimendi do Rodriego xd, co z tego że są za nich lepsze zastępstwa? Co to ma do porównania ich wkładu z Nico?

0

@krol211 raz że nie brał ich wszystkich a dwa że nie byli w takiej formie. Sorry ale teraz piszesz jakby Nico zbawił Hiszpanię xd

0

@krol211 nieprawda, nie dziwnym trafem tylko akurat trafiło się lepsze pokolenie graczy i dużo z nich miało super formę

2

@Tomaszekkkkk ta bo wszystko jest za darmo. Lewy bardzo ciężko pracuje żeby być w takiej formie i w tym aspekcie Suarez nie ma do niego podjazdu. Lewy był lepszy biorąc pod uwagę całe ich kariery

3

@Tomaszekkkkk prime miał lepszy Suarez ale całościowo to Lewy lepszy

0

@krol211 wiesz co teraz się przyjrzałem to nawet Olmo miał lepszy turniej. Oglądałem każdy mecz i każdy z wymienionych był poprostu kluczowy, Nico najmniej. Carvajal wypadł na jeden mecz i bez niego był kompletny chaos. Simon wyjmował setkę za setka, to że nie dostał złotej rękawicy to kradzież bo po takim Euro i zdobyciu trofeo zamory mu się poprostu należała a wygrał Dibu xd.
Yamal chyba miał nawet najlepsze staty na Euro a pod względem stwarzanych okazji to miał 2x tyle co Nico. Ruiz to miał turniej życia, nawet w liczbach przebił Nico a grał dużo niżej a o robocie w defensywie nie wspomnę. Rodri to chyba tłumaczyć nie muszę.
Może dasz coś od siebie?

0

@krol211 bo byli bardziej efektowni co xd? Mi się nie chce kłócić bo nie masz argumentów żeby go bronić

@CPuyol nawet tego nie skomentuje bo szkoda czasu na trolla

1

Możemy Martina zaoferować najwyżej. Valle by się przydał bo jest ktoś potrzebny na boki, więc przy jego sprzedaży i tak trzeba kogoś kupić

2

@blakkudium nie no lepiej żeby wrócił bo i tak byśmy musieli kogoś kupić na boki

0

@krol211 bo nie był, oglądałem ich wszystkie mecze na Euro i Yamal, Rodri, Carvajal, Ruiz i Cucurella czy ten Simon mieli lepszy turniej, gdyby Pedri nie wyleciał to też byłby wyżej

0

@Derean tyle że ten jego drybling ma 39% skuteczności. Narazie kluczowe podania i stworzone okazje w jego wykonaniu to tragedia

0

@krol211 gol i 3 asysty xd. Sam drybling to tylko 39% skuteczności a o stworzonych okazjach czy kluczowych podaniach nie wspomnę bo tragedia. Ja rozumiem że go lubisz ale trochę obiektywizmu, po takim sezonie nie ma prawa tu trafić bo to ogromne ryzyko

0

@LeoMessiiBarcaPepa głupota dla tych którzy nie oglądają meczów (:
Nawet na tym Euro nie był w top5 graczy Hiszpanii. Ten sezon ma fatalny a miał tylko jeden sezon który daje mu szansę na grę w topowym klubie a i tak był w nim mega przehajpowany

0

@PatrykBarca przecież drybling sam w sobie nic nie daje. Gość jest fatalny w tym sezonie i kupowanie go to głupota i straszne ryzyko. Nie jest obecnie w top3 graczy Bilbao a nas ma zbawić xd. Owiele bardziej bym wolał Lookmana wziąć w lato

2

@Derean tylko z tego kręcenia prawie nic nie wynika

3

@BISHBASHBOSH przy jakiej dyspozycji xd

0

@SelloutCrowd De Jong to jeszcze Bartomeu ale Fatiemu to już Laporta dał taki kontrakt

5

@Nightraider według niego skład powinien być budowany wokół De Jonga xd, nie ma sensu dyskutować. Chłop by wystawiał Fatiego tylko dlatego że ma talent to nawet nie ma sensu komentować

0

@Nightraider wychowanka nikt nie będzie atakował, trybuny wystarczą

0

@Gall mówię o tym co dostaną przy przedłużeniu umów. Pedri dostanie pewnie więcej ale nie dużo więcej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?