5

@Rentek to po co wogóle coś wrzucają, każdy może sobie sam sprawdzić.... rywal o tytuł traci punkty a to dla nas ważna informacja a jak Cię to nie interesuje to nie czytaj

0

@MOLESTA pisze o wypromowaniu a nie dawania paru minut na kilka meczy. Torre gdyby grał więcej byłby dużo więcej warty a skoro za Unaia tyle teraz dają to sam awans do pierwszego zespołu zwiększył by cenę

0

@Lahey Flick decyduje, według mnie powinien być w tym szerokim składzie ale decyduje trener. Nawet jakby przedłużyć ten kontrakt, wypromować i byłoby ok. 20mln ale trudno

0

I tak dobrze że dostaniemy te 5-6mln bo latem by odszedł za darmo. Nie dostaje szans i nie ma na niego planu to odejdzie

0

@Arden nie dostaje szans i nie ma na niego planu to odejdzie. I tak dobrze że dostaniemy 5-6mln bo odszedłby za darmo latem

2

@Arden no w formie to topka ale niestety nie zawsze ją trzyma, potrafi mieć jeden sezon top a potem dwa średnie. Teraz jego przyszłość jest pod znakiem zapytania bo będzie po bardzo poważnej kontuzji i nie wiadomo czy da radę grać na tym poziomie a widać że Flick wymaga od bramkarzy wychodzenia na przedpole. Albo przedłużamy Wojtka albo kupujemy nowego bramkarza bo zostanie z Mats-Pena za rok to ryzyko

0

65mln to mało ale trzeba wziąć pod uwagę że prawie mógł odejść za 50mln w ratach a klauzulę wpłaca się odrazu jeśli nie ma specjalnego zapisu. Jak nie odejdzie latem to wzrośnie do 80mln i będzie ok, to jest poprostu furtka jeśli nastapi kolejny konflikt z zarządem, kontakt jest na 6 lat więc nie ma tu mowy o żadnym szantażu ze strony zawodnika

3

@4Fabregas4 że ty jeszcze bana nie dostałeś to ja nie mam słów

1

Chyba najlepszy artykuł jaki czytałem na tej stronie, brawo @Darek_Maruszczak. Absolutne zaoranie hejterów Araujo

0

@korn234 nie znajdę bo to sobie wymyśliłeś

1

@DiRozmiare Raphinha nie jest skrzydłowym

1

@peetwithbarca 28 lat. 29 będzie miał w grudniu dopiero. Kontrakt do 2031r. nie byłby problemem bo w naszym interesie jest mieć takich zawodników w kadrze a z jego podejściem pewnie zagra spokojnie do wieku 34 lat, trzeba tak zrobić kontrakt żeby w późniejszym wieku jego pensja spadała i nie będzie problemu. Raphinha nie ma nic wspólnego z typowym brazylijskim piłkarzem i spokojnie pogra dłużej, problemów ze zdrowiem też nie ma a mental jest top.
Przykład Neymara trochę nie na miejscu, jego zniszczył słaby mental i kontuzje, trochę podobnie z Nazario (zakładam że o tego Ronaldo Ci chodzi).

0

@peetwithbarca dobra ale wytłumacz mi dlaczego Raphinha też ma zaliczyć zjazd?

0

Wiąże z nim duże nadzieje, zobaczymy jak będzie z jego pozycja wraz z rozwojem ale w następnym sezonie może być fajna alternatywą dla Yamala

1

Jak to tak będzie wyglądać to napewno w tym sezonie nie dostanie szansy

0

@peetwithbarca ,,nie trzeba mieć na myśli imprezowania, ale skłonności do kontuzji"

0

@peetwithbarca skłonność do kontuzji wynika z narodowości?

0

@korn234 ciekawe z czego to wyliczyłeś xd

4

@reloaded tacy zawodnicy nie są na sprzedaż

0

@Sulimo bo nawet jak już wejdzie to nawet nie widać tej chęci pokazania się. Taki Dani Rodriguez owiele bardziej zasługuje na miejsce w szerokim składzie

0

@Sulimo przecież tu nawet nie chodzi o dojenie, jakby poszedł na wypożyczenie chociaż to by miał tą samą kasę i by coś grał a teraz pokazuje brak ambicji i zerowy mental

0

@Sulimo nawet trybuny mu nie przeszkadzają xd

0

@krol211 to podstawa? Laporta sam jest sobie winny bo zrobił taka drabinkę płac że teraz wszyscy będą chcieli Fatiego przeskoczyć
https://www.capology.com/club/barcelona/salaries/
Zobaczymy jak będzie u innych. Pensja większa niż się spowiedziewałem ale ważne że udało się go zatrzymać. Patrząc na jego poziom to nie jest jakieś duże przepłacenie ale lepiej żeby pozbył nie problemów ze zdrowiem

0

@Hindus 29 meczy, 28 goli i 3 asysty. Czego ty więcej oczekujesz? To że trzyma taki poziom w wieku 36lat to tylko pokazuje że to jeden z najlepszych w historii

0

@Hindus to Ci pisze że ma wyrównanie w tym sezonie, w następnym będzie zarabiać 26 mln brutto. Nie zasługuje? No może Ci się to nie podobać ale przyszedł jako topowa ,,9" (wsumie jako najlepsza ,,9" na świecie) i nadal jest na topie a takich ,,9" jest bardzo bardzo mało przez co nie dość że kosztują bardzo dużo to też biorą więcej

0

@Hindus wymienianie Lewego w takim gronie to obraza. Rozumiem że zarabia dużo ale to jeden z najlepszych naszych graczy i się poprostu spłaca liczbami. W tym sezonie jego pensja jest najwyższa bo w poprzednich sezonach grał za mniej to ma teraz wyrównanie, w następnym sezonie jego pensja spadnie do 26mln brutto

2

@Barcatroll po pierwsze nawet nie ugruntował pozycji w rezerwach to gdzie na wypożyczenie. Po drugie nie przedłużył kontraktu więc jak ty chcesz go wypożyczyć?

1

@Messibestplayerintheworld Xavi potężnie marnował Raphinhe. Pisałem o tym cały czas i teraz hejterzy się nagle pochowali

19

Świetna informacja, czekamy teraz na informacje o kontrakcie

2

@pawel_was po pierwsze Eric to nie szrot. Po drugie chce go trener. Po trzecie oferty były śmieszne i nawet nie warte rozpatrzenia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?