1

@adukla zacznijmy od tego że to różne profile i który będzie grał to już zależy od planu na mecz

0

@Arekvip to tak nie działa

0

@Technik domyśl się, za co wylądował na trybunach. De Jong gra bo musi bo mało jest opcji do rotacji, dobrze że gra już lepiej ale niech to utrzyma dłużej niż miesiąc

1

@Technik żaden zawodnik nie może grać ,,za darmo", nie zasłużył swoją postawą i nie powinien grać, jest tylko awaryjnie. Za Raphinhe może wejść Torre

1

@Technik niby za co? Na grę trzeba zapracować, taki Torre i Fort prawie nie grają a Fati ma grać? Jest w kadrze tylko przez kontuzje kolegów

3

@don'T.R.I.P.e bo jest lepszy

3

@Karzel nie gra ostatnio najlepiej a Ferran zasłużył żeby grać więcej

4

Przydałoby się żeby Torre i Fort złapali minuty, wynik mamy pewny

4

Dobrze jest widzieć Balde i Fermina znowu w formie

2

@Arekvip ta lepiej niech zagra serie meczy po pół roku bez gry i znowu się połamie

1

@Sebolinho też na konferencjach widać że Flick jest pod wrażeniem Wojtka, czynnik psychologiczny może mieć znaczenie bo Wojtek w tym zjada Pene, mimo tego babola był skupiony i uratował nas w końcówce a Pena cały mecz się zachowuje jakby miał pełne gacie. Tu jest poprostu ogromna różnica klas, jedyne w czym Pena jest lepszy to wyjścia a Wojtek nie jest w tym jakiś słaby tylko musi złapać rytm i zgranie z obroną

0

@Who_you_mam Araujo nie grał pół roku. Mamy w końcu trenera który szanuje jego zdrowie. Lepiej żeby zagrał serie meczy i znowu się połamał?

0

@Sebolinho musi też łapać rytm meczowy bo długo nie grał, może w końcu zrozumiał że ma owiele lepszego bramkarza i z niego powinien korzystać

1

@Who_you_mam Eric dobrze gra

5

No nie powiem Wojtka w składzie trochę dziwi, być może w następnym meczu się dowiemy że na stałe będzie bronić..... no i taką mam nadzieję.
Ferran zasłużył na szansę i oby ją wykorzystał. Dobrze też że Flick nie forsuje Araujo od początku, Eric sobie spokojnie poradzi

2

@blakkudium zasłużył, niech wykorzysta tą szansę

1

@Messibestplayerintheworld Trent, Hakimi i Kounde to top3 obecnie, trudno powiedzieć który najlepszy

0

@BulaKG to już wina zarządu który robi wszystko pod siebie a potem zdziwienie że żaden trener nie wytrzymuje dłużej niż maks 3 lata i wszystko od nowa. W np. Realu projekt jest prowadzony z głową i nowy trener przyjdzie na gotowe i nie będzie musiał budować nowego projektu

1

@Mattems przed sezonem było gadane że to będzie sezon przejściowy na zbudowanie nowego projektu i odchorowanie okresu Xaviego. Flick i tak wyciąga ponad stan z tej kadry i mamy już jedno trofeum w gablocie za ten sezon. Myślę że jeszcze ugramy ten PK ale na więcej nie ma co się zbytnio nastawiać ale i tak byłby to bardzo duży sukces

0

@barteq no faktycznie źle przeczytałem

2

@Fake69 oby, Cubarsi musi odpocząć

0

@Herato bardziej drugi Muani albo Jović.
Mimo to nazywanie go plackiem to przesada, albo utrzyma poziom i będzie topem albo skończy jak reszta napastników z Eintrachtu

0

@Herato Alvarez chciał odejść a Marmoush to nie jest placek, oczywiście to kot w worku ale nazywanie go plackiem na tym etapie to przesada

1

@Wiktor91 Flick świetnie sobie radzi ale nie mogę zrozumieć jego niektórych decyzji

1

@addept na PO może zagrać Fort a za Raphinhe Fermin

1

@addept Araujo na PO to nie jest dobry pomysł a Ferran na skrzydle to już wogóle

4

Mam nadzieję że Fort dostanie dzisiaj minuty, dawno nie grał a Kounde musi też odpoczywać i jakiegoś zmiennika mieć bo co będzie jak wyleci z kontuzją? Fort to jego jedyny zmiennik i trzeba go budować

2

A De Jonga z Fatim w pakiecie by nie chcieli? Pedri nie jest na sprzedaż

0

@Firestone wydał 185mln ale przy okazji wyprzedali za 100mln nie licząc darmowych odejść jak Wojtek, kadra jest przeciętna i mają pełno kontuzji. Czy transfery są złe to się ocenia po sezonie ale taki Thuram zapowiada sie na bardzo dobrze wydane pieniądze. Muszą nawet wypożyczać takiego Muaniego na pół sezonu bo nie ma nikogo sensownego w ataku. Motta potrzebuje czasu żeby to poukładać

0

@MOLESTA Motta musi dostać czas, nie dość że kadra przeciętna to młoda i mają masę kontuzji. Jest tam po to żeby zbudować nowy projekt przede wszystkim

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?