0

@Coutinho007 do współpracy z Balde bardziej by pasował taki Lookman niż Doku. Balde już wygląda dużo lepiej ale żeby odblokować pełny potencjał ofensywny to musielibyśmy przejść do gry na wahadła żeby mniej skupiał się na defensywie.
Oczywiście że Doku to owiele lepsza opcja od Nico ale nie róbmy zaraz z niego niewiadomo kogo, też bym go chciał ale nie przesadzajmy

1

@ViscaelBarca2007 przynajmniej Rashford już nam nie grozi xd

0

@Coutinho007 już nie przeszkadzajmy. Byłby cennym uzupełnieniem składu ale to bardziej joker wchodzący rozruszać atak. Bardzo wątpliwe że byłby pierwszym wyborem w ważnych meczach ale przydałby się. Ale żadne poważne źródło nie potwierdziło że można go wypożyczyć a na transfer nie ma szans

3

@tbas narazie tylko Sport pisał o możliwości wypożyczenia Doku a to żadne poważne źródło więc nie wiemy czy taka opcja wogóle jest możliwa

8

@4Fabregas4 kolejna prowokacja i dalej bez bana

27

To się nie mieści w głowie że 36letni zawodnik walczy o złotego buta

2

@4Fabregas4 czyli miałby być zmiennikiem zmiennika?

1

@AlexDark00 patrzę na teraźniejszość a fakty są takie że Wojtek od dwóch meczy wygląda bardzo dobrze. Masz rację Pena nic nie odwalił.... ale też specjalnie nic nie dał, poza pojedynczymi sytuacjami i jednym meczem z Realem nie dał nic więcej niż musiał. Pena nie jest pewny i o to chodzi, kompletnie nie daje poczucia pewności swoimi zachowaniami kolegom w przeciwieństwie do Wojtka który nawet po babolu odrazu się zbiera a Pena po stracie gola dostaje trzęsiawki i ma do każdego pretensje. W kolejnych meczach powinno być już tylko lepiej. Pena nigdy nie zbliżył się do poziomu Wojtka nie tylko przez niski sufit ale bardzo słabe warunki.
Jeśli kontrakt Wojtka rzeczywiście zostanie przedłużony to jest to koniec Peni w Barcelonie, no i dobrze bo to nigdy nie był i nie będzie bramkarz na taki klub a w lato wraca Mats i razem z Wojtkiem obstawią bramkę

2

@AlexDark00 jest lepszym i to nie podlega dyskusji. Finalnie nie straciliśmy nic a Wojtek łapie rytm. Pena niczym nie zasłużył żeby grać dalej i sztuczne pompowanie go nie ma tu żadnego sensu. Nawet w Hiszpanii gdzie mocno faworyzuje się wychowanków po meczu z Bilabo prawie wszyscy chcieli Wojtka w bramce
https://www.fcbarca.com/123413-zarowno-hiszpanscy-jak-i-polscy-cules-zdecydowanie-stawiaja-na-wojciecha-szczesnego-w-finale-superpucharu.html

1

@AlexDark00 czekam na argumenty, Pena nie ma prawa narzekać bo już dawno powinien siedzieć na ławce. Tylko w wyjściach jest lepszy od Wojtka i nie ma prawa dochodzić do sytuacji że gra bo mu się należy. Gra lepszy i tyle, ważne jest dobro zespołu a nie bo ktoś się obrazi.

3

@AlexDark00 dobra zobaczymy czy teraz da się normalnie podyskutować. Wojtek nie grał pół roku, nie ma zgrania z obrona i ostatni raz był chociaż blisko obecnego stylu gry w Arsenalu a chyba nikt nie ma wątpliwości że jest kilka klas nad Pena i musi łapać minuty żeby pracować nad elementami które wcześniej wymieniłem bo będzie potrzebny w decydującej fazie sezonu. W poprzednich meczach nie wyglądał najlepiej ale z Atalantą wyglądaj już dobrze a dzisiaj zagrał idealnie. Podsumowując Pena został odsunięty bo to nie jest jego poziom a Wojtek musi łapać minuty. Jeśli masz zamiar reagować na to co napisałem to proszę o argumenty

2

@AlexDark00 teraz Wojtek xd?

44

6. Szczęsny gra coraz lepiej
Kilka fajnych interwencji przy spalonych i pewny na przedpolu, w końcówce zapobiegł groźnej sytuacji po błędzie Erica

1

Nareszcie. Teraz powinno być z górki bo muszą się otworzyć

0

@tbas @Crakitic nie wcale, nawet 30% posiadania nie mają i każda kontrę robią od bramki bo nikt tam z przodu nie zostaje

0

@tbas @Crakitic co ma do tego słaba dyspozycja naszych? Deportivo finalnie nawet strzału nie oddało tylko robią rzeź

0

Sędziowanie to jest dramat. A o tym autobusie to szkoda gadać, antyfutbol 100%. Trzeba coś wcisnąć bo będzie coraz trudniej

5

@SelloutCrowd uśmiałem się, jak mamy kogoś winić za pierwszego gola to Gaviego bo dał się ograć i dopuścił do strzału a Araujo nic tam nie mógł zrobić bo uderzenie było idealne. Przy drugim tak jak mówię mógł zachować się lepiej

12

@Gibbon_FCB a co pokazał że miałby za karę siedzieć na ławce? Oczywiście mógł zachować się lepiej przy drugim golu Atalanty ale ogólnie mecz dobry + bramka

0

@D10SLEO w normalnej lidze to już dawno by im tą telewizję zbanowali

1

Super, po 3pkt dzisiaj i redukujemy stratę do -4

9

Hansi chociaż nie zwala wszystkiego na otoczenie jak Xavi, samokrytyka jest czasami potrzebna. Sytuacja w lidze jest do naprawienia, mamy jeszcze po meczu z Atletico i Realem a do tego derby Madrytu ale trzeba przestać tracić punkty. Nie jestem tylko przekonany czy mamy kadrę żeby walczyć na wszystkich frontach do końca, myślę że lepiej skupić się na LM i PK ale to już decyzja Flicka i jego sztabu

0

@MalanFCB czyli nie masz problemu żeby wysłać kilka linków do paru przykładowych transferów gdzie był taki zapis skoro ,,takie zapisy są prawie zawsze"?
Jeśli jest taki zapis w umowie to jest on korzystny tylko dla jednej ze stron (nie tej sprzedającej zawodnika) a w naszym przypadku to już xd

0

@Szymemdymek nie nie nie i jeszcze raz nie

0

@MalanFCB nie nie są, tym bardziej połowę za takie kwoty. Przecież to jest wiadome że jakby chcieli wykupić nasz % to nie byłoby to dla nas korzystne

@dzefrej234 to by wiele wyjaśniało xd, pewnie Laporta mu pomagał (:

1

,,Według tych doniesień umowa zawiera możliwość wykupienia 20% zysku z transferu Nico Gonzáleza za kwotę 6 milionów euro, które miałyby zostać wypłacone w przeciągu 2 lat"
Kto negocjował tą umowę że taki zapis wprowadził xd?

0

@kanver_ może być ciężko bo myślę że postawimy priorytet na LM i Lewy będzie często rotowany w lidze. Musi też wrócić do formy

5

Super

20

Kapitan z krwi i kości. Brawo Raphinha!

3

No i super. Mam nadzieję że Pena w lato zostanie sprzedany kiedy wróci Mats i razem z Wojtkiem obstawią bramkę w następnym sezonie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?