BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
15
@4drian0 kwestią czasu jest aż Wojtek złapie rytm meczowy i zgranie z obrona co zredukuje błędy do minimum
4
@Criss18Barca no i super
5
@Barcatroll jak my sprzedawać nie umiemy
1
@Greenalley piłkarz przy przedłużeniu chce podwyżki proporcjonalnej do zdobytego doświadczenia i umiejętności względem poprzedniej umowy a Yamal nie pokazał nawet 1/4 tego co może dać
2
Same dobre informacje dzisiaj (:
Oby tak dalej
1
@natanvip Pena nie gra dobrze nogami, wsumie tylko te wyjścia trzymały go w składzie
3
Sprzedać w lato jak wróci Mats i tyle. Przedłużyć Wojtka i razem z Matsem obstawią bramkę a w międzyczasie Kochen będzie się dalej rozwijał i za parę lat zajmie miejsce w składzie
0
@Bogan to oczywiste ale jest dużo prościej rejestrować niż bez tej zasady
17
@kanver_ właśnie dobrze, trzeba wszystko załatwić dopóki mamy 1:1
8
@Nightraider i tak fanboye będą bronić Laporty że nie miał wyjścia xd. Już pośrednio załatwił się z Fatim który dostał 14mln brutto a nie pokazał nawet połowy tego co Yamal teraz. Skoro w wieku 18 lat tyle dostanie to boję się pomyśleć ile będzie chciał w wielu 23 albo 27 lat, zaraz się okaże że Messi był promocją
0
@ViscaBarca123 zobaczymy ale wątpię tym bardziej że Wojtka chcą przedłużyć
1
@ElRuso nie bedzie miał, raz że Kochen jest przed nim a dwa że nie chce przedłużyć kontraktu co go odrazu dyskwalifikuje
0
@TheNekro94 większe szanse niż Celtic. Real też gra poprostu słabo i tylko przepychają większość meczy a City teoretycznie może się na ten jeden dwumecz zmobilizować
2
Thiago kończ tam i wracaj do nas
5
Bardzo dobry tekst. Pedri to gigantyczny talent i wystarczy mu ,,tylko" zdrowie żeby być jednym z najlepszych w historii
0
@betonito chyba najlepsza opcja ale nie wiem czy będzie nas stać
1
@Coutinho007 to nie wyczułem
0
@Coutinho007 chyba sobie żarty robisz, nie ma szans na coś takiego. Maksymalny podział jaki może być to jeden na ligę a drugi na puchary i nic więcej nie wchodzi w grę
5
@FCB_dimiC @Coutinho007 jeśli Wojtek przedłuży kontrakt to Pena już musi odejść, przecież minuty nie będą dzielone między trzech bramkarzy
2
@wojopancer jeszcze następny sezon ale później to już trzeba kogoś kupić a Lewy może zostać do rywalizacji
1
@KonopaaEagle po co nam on? Dość mamy pomocników
8
Dużo dużo zdrowia a o resztę się nie martwię, bez wątpienia jest i będzie naszym kluczowym zawodnikiem
1
@Coutinho007 Pedri to największy talent w Barcy od czasów Messiego, chyba tylko Yamalowi i Neymarowi ustępuje chociaż trudno stwierdzić bo kompletnie różne pozycje. Będzie absolutnym topem jeśli nie zniszczą go kontuzje ale czy będzie większy od Xaviego czy Iniesty to trudno powiedzieć, dużo będzie zależeć od tego jak cały zespół będzie wyglądać przez następne lata
0
@HypeR tacy piłkarze naprawdę bardzo rzadko wygrywają ZP nawet jeśli uda im się nabić liczby. Xavi i Iniesta czy Busi nigdy nie wygrali, ostatnio tylko Rodriemu się udało
0
@Katalończyk 99 Pedri miał tyle kontuzji bo każdy trener motorycznie nie szanował jego zdrowia. Olmo i tak był bardzo oszczędzany w Lipsku i miał specjalne plany i mimo to nie dał rady zagrać więcej niż 50% spotkań a co dopiero minut a my gramy na wszystkich frontach to będzie jeszcze mniej. Ten transfer razem z Roque to działanie na szkodę klubu i taka jest prawda, już się boję kogo będą w lato chcieli
0
@krol211 a nie chciałbyś widzieć nas na pierwszym miejscu? (:
Do tego wpadłyby 2 mln za zwycięstwo dzisiaj więc zawsze coś
0
@turhiay ostatnio się obudził i zrobił 2 gole i 2 asysty, trzeba spróbować bo nie idzie nic zrobić
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Wojtek 46 kontaktów z piłką xd. Przydałoby się żeby wszedł Fermin i to rozruszał bo nic nie idzie zrobić w ataku.
Liverpool przegrywa i mamy szansę na pierwsze pierwsze miejsce
0
Super