BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Pedri16Future wszyscy w tej lidze są jakoś mega nieskuteczni u nas
0
@Lionel_Messi10 opcja wykupu byłaby ustalona teraz, czyli ustalimy teraz np. 30mln i za tyle możemy go kupić jeśli chcemy więc by nie mogli podnieść już ceny. Prościej Ci nie wytłumaczę
0
@Lionel_Messi10 odróżniasz opcje wykupu od obowiązku wykupu?
14
7-8mln xd, 15 mln minimum i można sprzedać
0
@Lionel_Messi10 wiem właśnie, nawet jak wypali to nie zostanie bo za dużo zarabia i za dużo by chcieli, musieli być dać teraz opcje wykupu a nic o tym nie słychać
0
@Lionel_Messi10 tracimy to że nasi zawodnicy będą mniej grali i taki Dani Rodriguez może się nie doczekać debiutu. Nawet jeśli jakimś cudem wypali to u nas nie zostanie
0
@mkl87 Valencia gra bardziej otwarcie więc powinno być łatwiej
0
@Lionel_Messi10 weź bo to już śmieszne nie jest. Ferran jest młodszy i ma rozegrane owiele mniej minut w karierze. W tym sezonie biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki to Ferran ma udział przy bramce co 94 minuty a Rashford co 196 więc xd, już nie wspomnę o zaangażowaniu. Kiedy Rashford był w formie xd, trafi mu się może średnio miesiąc na sezon i tyle go widzieli
0
@Messibestplayerintheworld tak ale czekam aż kolega mi udowodni w czym Rashford jest niby lepszy, chociaż się pewnie nie doczekam
0
@Lionel_Messi10 poprzyj to jakimś argumentem bo ja za taką dyskusję dziękuję
0
@DamianBarcaCule to już dla zasady widzę, Ferran zaliczył duży postep u Flicka i ma udział przy bramce co 81 minut. Rashford został wywalony z kadry przez swoje zachowanie
@Lionel_Messi10 wsumie czego ja się po tobie spodziewałem xd
0
@Lionel_Messi10 w czym Rashford jest lepszy od Ferrana obecnie?
1
@Messibestplayerintheworld chociaż tam byłby mocny upgrade
1
@norbi77 tym że po 7 miesiącach bez gry pokazał wysoki poziom. Mecz z Bilbao bardzo dobry, tylko dwa błędy które momentalnie naprawił. Mecz z Realem tez dobry tylko ta czerwona kartka to zepsuła. Teraz powinno być coraz lepiej
0
@norbi77 nie zawala bramek ale coś trudnego wyjmie od święta, bramkarz na tym poziomie nie może się ograniczać do bronienia oczywistych sytuacji
6
No tak szczerze na ten moment bardziej wierzę w wygranie LM niż LL
14
@Messibestplayerintheworld już nawet Flicka złamali
2
@Lionel_Messi10 ty normalny jesteś?
3
@blakkudium wypożyczyć to sobie Fatiego mogą najwyżej
7
Ma dołek formy i Fermin to zawodnik który zyskuje kiedy gra regularnie na co teraz nie ma szans. Dajmy mu czas a komentarze typu sprzedać póki coś wart to sobie darujcie
0
@daniel32778 całe losowanie wygląda tak jakby chcieli żeby najsłabsze zespoły odpadły
2
@novy1899 tylko w półfinałach jest rewanż
0
@mkl87 no i po 20 meczach 16 pkt. Jeden mecz tego nie zmieni
15
Losowanie wygląda tak jakby chcieli się pozbyć najgorszych xd
1
@kamiVeB Valencia jest w strefie spadkowej, awans to obowiązek
0
Dawać ten Real
0
W takim wypadku odejść powinni Fati i Eric, tylko że jednemu wygodnie na trybunach a transfer drugiego blokuje Flick. Poza tym naprawdę nie ma innych opcji niż ten Rashford? Naprawdę nic?
0
@Destroyer_of_Worlds no a minuty Olmo?
0
@PJ777 połowę spotkań to mało powiedziane, albo bardzo optymistyczny scenariusz
0
@Destroyer_of_Worlds teraz pokaż skąd wziąłeś dane że wypada więcej od Olmo. Grube miliony to sprzedaż najlepszego obrońcy poniżej wartości?