1

@Pedri16Future wszyscy w tej lidze są jakoś mega nieskuteczni u nas

0

@Lionel_Messi10 opcja wykupu byłaby ustalona teraz, czyli ustalimy teraz np. 30mln i za tyle możemy go kupić jeśli chcemy więc by nie mogli podnieść już ceny. Prościej Ci nie wytłumaczę

0

@Lionel_Messi10 odróżniasz opcje wykupu od obowiązku wykupu?

14

7-8mln xd, 15 mln minimum i można sprzedać

0

@Lionel_Messi10 wiem właśnie, nawet jak wypali to nie zostanie bo za dużo zarabia i za dużo by chcieli, musieli być dać teraz opcje wykupu a nic o tym nie słychać

0

@Lionel_Messi10 tracimy to że nasi zawodnicy będą mniej grali i taki Dani Rodriguez może się nie doczekać debiutu. Nawet jeśli jakimś cudem wypali to u nas nie zostanie

0

@mkl87 Valencia gra bardziej otwarcie więc powinno być łatwiej

0

@Lionel_Messi10 weź bo to już śmieszne nie jest. Ferran jest młodszy i ma rozegrane owiele mniej minut w karierze. W tym sezonie biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki to Ferran ma udział przy bramce co 94 minuty a Rashford co 196 więc xd, już nie wspomnę o zaangażowaniu. Kiedy Rashford był w formie xd, trafi mu się może średnio miesiąc na sezon i tyle go widzieli

0

@Messibestplayerintheworld tak ale czekam aż kolega mi udowodni w czym Rashford jest niby lepszy, chociaż się pewnie nie doczekam

0

@Lionel_Messi10 poprzyj to jakimś argumentem bo ja za taką dyskusję dziękuję

0

@DamianBarcaCule to już dla zasady widzę, Ferran zaliczył duży postep u Flicka i ma udział przy bramce co 81 minut. Rashford został wywalony z kadry przez swoje zachowanie

@Lionel_Messi10 wsumie czego ja się po tobie spodziewałem xd

0

@Lionel_Messi10 w czym Rashford jest lepszy od Ferrana obecnie?

1

@Messibestplayerintheworld chociaż tam byłby mocny upgrade

1

@norbi77 tym że po 7 miesiącach bez gry pokazał wysoki poziom. Mecz z Bilbao bardzo dobry, tylko dwa błędy które momentalnie naprawił. Mecz z Realem tez dobry tylko ta czerwona kartka to zepsuła. Teraz powinno być coraz lepiej

0

@norbi77 nie zawala bramek ale coś trudnego wyjmie od święta, bramkarz na tym poziomie nie może się ograniczać do bronienia oczywistych sytuacji

6

No tak szczerze na ten moment bardziej wierzę w wygranie LM niż LL

14

@Messibestplayerintheworld już nawet Flicka złamali

2

@Lionel_Messi10 ty normalny jesteś?

3

@blakkudium wypożyczyć to sobie Fatiego mogą najwyżej

7

Ma dołek formy i Fermin to zawodnik który zyskuje kiedy gra regularnie na co teraz nie ma szans. Dajmy mu czas a komentarze typu sprzedać póki coś wart to sobie darujcie

0

@daniel32778 całe losowanie wygląda tak jakby chcieli żeby najsłabsze zespoły odpadły

2

@novy1899 tylko w półfinałach jest rewanż

0

@mkl87 no i po 20 meczach 16 pkt. Jeden mecz tego nie zmieni

15

Losowanie wygląda tak jakby chcieli się pozbyć najgorszych xd

1

@kamiVeB Valencia jest w strefie spadkowej, awans to obowiązek

0

Dawać ten Real

0

W takim wypadku odejść powinni Fati i Eric, tylko że jednemu wygodnie na trybunach a transfer drugiego blokuje Flick. Poza tym naprawdę nie ma innych opcji niż ten Rashford? Naprawdę nic?

0

@Destroyer_of_Worlds no a minuty Olmo?

0

@PJ777 połowę spotkań to mało powiedziane, albo bardzo optymistyczny scenariusz

0

@Destroyer_of_Worlds teraz pokaż skąd wziąłeś dane że wypada więcej od Olmo. Grube miliony to sprzedaż najlepszego obrońcy poniżej wartości?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?