BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@kanver_ po co Lewy xd, lepiej żeby taki Milik albo Świderski grał xd. Też bym chciał żeby tą karierę w kadrze zakończył bo nie dość że i tak z nimi nic nie ugra to prawie wszystko idzie na niego po kolejnych kompromitacjach i marnuje tylko czas i energię.
Polski futbol leży w każdym aspekcie i taka jest prawda, na ten moment nie ma żadnych perspektyw i będzie tylko gorzej
0
@Azazel_Pazuzu to już naprawdę byłby fart
3
Komentarz usunięty
0
@Maker0 przyjąłbym tą argumentację ale widzieliśmy nie raz obu na meczach i Fort jest poprostu lepszy. Nie wiem może chodzi o sprawy poza sportowe albo zaangażowanie bo nie wierzę że to kwestia czysto sportowa
9
Nie mam pojęcia czemu Fort prawie nie gra, jest solidny, młody i owiele bardziej utalentowany niż Martin
1
@Symson walczymy o utrzymanie drugiego miejsca i potencjalnie o pierwsze a ty chcesz Fatiego wystawić? Przypomnę tylko że za wygranie meczu są ponad 2mln
2
@Marian_Pazdzioch według mnie Wojtek w formie może wygryźć Matsa a napewno byłby mocną konkurencja więc jego pozostanie byłoby bardzo dobra informacją. I na dodatek Pena zostałby prawdopodobnie sprzedany bo nie będą dzielić minut na trzech bramkarzy
11
@Safrani wypożyczenie z opcją wykupu to tak, zerowe ryzyko
1
@Lionel_Messi10 pisałem wtedy że lepiej jego wziąć niż Olmo, Lipsk zrobił mega interes, sprzedał Olmo w najlepszym okresie jego kariery i kupił bardzo duży talent za mniej niż połowę kwoty za Olmo
5
@Coutinho007 a idź Pan z tym Nico. Doku fajna opcja bo można wypożyczenie z opcją wykupu niby więc nie ma ryzyka. Szkoda że nie wzięli Baeny wtedy
14
Dobrze, ten ostatni sezon może spokojnie zostać bo potrzebne są takie osoby w szatni
5
@Goralkov mógłem nie pisać xd
0
Dobrze że jak chce odejść to chociaż da zarobić
0
Ogólnie dla nas to lepiej, niech się rozwija i zwiększa swoją wartość to później więcej za niego dostaniemy. Rennes nie jest tak głupie żeby go teraz sprzedać jak jego wartość może wzrosnąć kilkukrotnie w ciągu 1, 2 sezonów
1
Jakoś mi się nie chce w to wierzyć, ale super by było jakby go wypożyczyli z opcją wykupu. Dużo lepiej jego niż Rashforda
2
Tylko nie to, jego się trzeba pozbyć a nie przeciągać to w czasie
0
@SinMistico transfer Olmo raczej to wyklucza, nie zdziwię się jak trafi do City latem
0
@Messibestplayerintheworld i my odpuściliśmy tego Baene żeby kupić Olmo....
0
@barcanawieki info z największej rozgłośni Laporty, ciekawie. Mam nadzieję że to prawda
1
@Szymemdymek kiedy sprawdzali sytuację z potencjalnym karnym dla Valencii bo sędzia mógł zmienić zdanie i dać czerwo. We wnioskach po meczu też o tym pisali
0
@MesQueUnClub_87 jest wysoki ale to nic nie zmienia w jego przypadku, bardzo dobry technicznie. Typowa mobilna ,,9", dobrze się odnajduje w rozegraniu.
Według mnie najlepsza opcja w kontekście następcy Lewego
1
@MesQueUnClub_87 jeszcze Isak i jeśli byśmy mieli tyle kasy to jego powinniśmy kupić. A tak realistycznie to pewnie w następnym sezonie dalej będzie Lewy i Ferran ale w kolejnym sezonie to już trzeba kogoś kupić
0
@ViscaelBarca2007 no rezerwowy mimo wszystko by się przydał, w obecnym systemie ma dużo kilometrów do nabijania i Flick często go rotuje
4
@Who_you_mam dużo do myślenia daje że na rozgrzewkę wyszedł Kochen a nie Pena
2
@ViscaelBarca2007 no bardzo dużo może namieszać. Widać że nawet w stricte grze z piłką się poprawił mocno, zobaczymy jak będzie dalej ale nie ma wątpliwości że sufit na wysoko
1
Dobra czyli tak, albo to atak medialny i mamy w planach sprzedaż Peni w lato albo jest tak jak myślałem czyli Pena się obrazi bo nie gra.
Oczywiście narazie warto to traktować z dystansem ale dobrze że Wojtek już w pierwszym składzie narazie definitywnie, lepiej późno niż wcale
5
No i oczywiście my go weźmiemy xd, do tego wszyscy rezygnują bo zarabia bardzo dużo w porównaniu z tym co prezentuje (18mln brutto + bonusy) a United nie chce podzielić pensji. To już lepiej nikogo nie brać jak mamy wywalać kasę w błoto
0
Lepiej późno niż wcale
1
@adukla zacznijmy od tego że to różne profile i który będzie grał to już zależy od planu na mecz
0
@Arekvip to tak nie działa