0

@Criss18Barca Mats jest wyrejestrowany to po pierwsze. Po drugie myślisz że po tak ciężkiej kontuzji i długiej przerwie będzie bronił w kluczowych meczach sezonu? Wojtek w formie bez problemu może wygryźć Matsa to tym bardziej nie ma takiej potrzeby

0

No i super. Mamy upgrade na kluczową fazę sezonu

0

@LinekMichal nie stać nas żeby kogoś kupić a o Davida wogóle się nie staramy mimo że nam się wprost oferował.
Ferran przypadkiem gole strzela? Ja rozumiem że go nie lubisz ale trzeba być nieobiektywnym żeby nie doceniać jego wyników obecnie. Jeśli utrzyma taka regularność przez cały sezon to będzie naprawdę wartościowy

7

Do tych którzy chcieliby żeby odszedł, kto ma grać za Lewego? Ma 36 lat i nie może grać wszystkiego a jak wypadnie z kontuzją to co?
Ferran w tym sezonie zaliczył duży progres i jako joker i zmiennik Lewego spisuje się bardzo dobrze co potwierdzają liczby.
https://www.fcbarca.com/123810-ferran-torres-udowodnil-ze-jest-wartosciowym-pilkarzem-dla-barcelony.html

1

@Roobo polecam zobaczyć ile zarabiają inni zawodnicy na tym poziomie. Brak argumentów i tyle, wygląda to tak że czekasz na taki moment żeby sobie pohejtować a Lewy i tak broni się sam ale jak zwykle trzeba wszystko pod nos podstawić bo bierzesz pod uwagę to co Ci pasuje. Lewy na przekroju całego sezonu trafia co 85 min jakbyś tego też nie wiedział

0

@ViscaelBarca2007 no tyle to rozumiem ale trwało to zbyt długo

@Keson pasuje to taktyki Flicka tylko umiejętnością gry na przedpolu, pod względem gry nogami jest słaby a na linii to już wogóle dramat

0

@Arden jakim cudem on tyle grał to ja pojęcia nie mam

2

@Roobo to że wogóle walczy o tego złotego buta w wieku 36 lat to kosmos. Gdzie są/byli inni napastnicy w jego wieku? Zawodnika ocenia się na podstawie całego sezonu a nie wybranego momentu pasującego do czyjejś narracji.
26mln brutto to nie jest jakieś przepłacenie za takiego zawodnika tym bardziej że daje też bardzo dużo poza boiskiem

2

@Nightraider no widzisz a o tym że kontrakt w następnym sezonie mu spada do 26mln brutto i że będzie automatycznie przedłużony też nie wspominał

13

@Roobo ale to że bije się o złotego buta i jako pierwszy strzelił 30 goli w tym sezonie to już pominąłeś co?

1

@Nightraider no w tej sytuacji można winić obu

0

@Nightraider odejście Nico finalizował Deco jak się nie mylę, co nie zmienia faktu że Alemany też idealny nie był

5

Mam szacunek do Ronaldo za to jak ciężko na wszystko zapracował ale gościa odkleiło kompletnie. Jakby wziąć pod uwagę epoki to nawet w top3 mogłoby go nie być. Oczywiście nie ujmuje mu umiejętności ale on nie ma podjazdu do Leo. Zresztą to tylko pokaz desperacji, GOAT nie musi mówić że jest GOATem tylko musi to udowodnić a to udowodnił Messi a na Mundialu już to tylko przypieczętował

3

Mistrzowie interesu xd, nawet coś takiego zepsuli

0

@Coutinho007 korzystamy w tym że nie możemy wywalać kasy na prawo i lewo. Transfer Olmo to działanie na szkodę klubu i przepalanie kasy

0

@Coutinho007 wiesz taki format ma plusy i minusy ale musi się coś zmienić bo tylko my i Real jakoś reprezentujemy ligę a i nas też niedługo wykończą. Tylko że zmiana Tebasa mało da, kluby też muszą zmienić nastawienie. Na ten moment obecny stan jest dla nas korzystny bo Laporta by już dawno doprowadził do bankructwa jakby nie miał limitów

0

@Coutinho007 idealnie by siadł w miejsce De Jonga ale tak to nie ma miejsca niestety

1

Już się boję xd. Dobrze że Rashford już w Aston Villi

1

@Coutinho007 no tak ale to nie zmienia faktu że ten zapis to xd

0

@Coutinho007 18mln bo jakiś łeb wstawił zapis że mogą wykupić nasze 20% za 6mln

0

Wstydu nie mają

1

@Herato Ronaldo to napewno ale Messiego to nie wiem

2

@Coutinho007 nie żebym popierał Tebasa bo nie popieram ale wiesz że on sam to mało może? To w dużej mierze kluby decydują o tym jak wyglądają te zasady. Dokładniej tłumaczył to @Nightraider wcześniej

12

Skoro sam Flick blokuje jego odejście to mam nadzieję że będzie grał więcej bo szkoda chłopaka marnować. Dla niego lepiej by było żeby odszedł, już teraz jest bardzo duża konkurencja i bardzo mało gra a do drzwi pierwszego zespołu już pukają kuzyni Fernandez

3

@Mlodygavi33332 ta lepiej grać Pena który nadaje się najwyżej do drużyny z dołu tabeli xd, można później kogoś kupić albo Kochen już byłby gotowy

13

@Coutinho007 już pojawiają się informacje o umowie 1+1

0

@Coutinho007 biorąc pod uwagę jakie profile stosował Flick podczas swojej kariery to woli odwróconych skrzydłowych od tych typowych. Yamal też ewoluuje w ofensywnego pomocnika. Doku to nie jest zawodnik na pierwszy skład ale jako uzupełnienie i joker już bardzo dobry

0

@Coutinho007 do współpracy z Balde bardziej by pasował taki Lookman niż Doku. Balde już wygląda dużo lepiej ale żeby odblokować pełny potencjał ofensywny to musielibyśmy przejść do gry na wahadła żeby mniej skupiał się na defensywie.
Oczywiście że Doku to owiele lepsza opcja od Nico ale nie róbmy zaraz z niego niewiadomo kogo, też bym go chciał ale nie przesadzajmy

1

@ViscaelBarca2007 przynajmniej Rashford już nam nie grozi xd

0

@Coutinho007 już nie przeszkadzajmy. Byłby cennym uzupełnieniem składu ale to bardziej joker wchodzący rozruszać atak. Bardzo wątpliwe że byłby pierwszym wyborem w ważnych meczach ale przydałby się. Ale żadne poważne źródło nie potwierdziło że można go wypożyczyć a na transfer nie ma szans

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?