7

@KibicBarcy84 ten za stary walczy o złotego buta i zgodził się pójść na rękę klubowi i jeszcze bardziej obniżył kontrakt który będzie miał w następnym sezonie czego wcale robić nie musiał

@krzak82 ta bo zaoranie trolli faktami to hejt xd, najpierw się doinformuj co dane słowo znaczy zanim zaczniesz go używać

0

@zDeka gdyby to było takie proste (:

8

A tu debaty o dużych transferach w lato (:

0

@Messibestplayerintheworld Kvara wciąga nosem Nico więc jak on Cię nie przekonuje to tym bardziej nie powinien Cię przekonywać Nico. Doku nie ma problemów z kontuzjami w ostatnich sezonach

0

@Messibestplayerintheworld nie zgodzę się, nawet w poprzednim sezonie był bardzo przehajpowany a co dopiero w 22/23. Ja rozumiem że przeciętny kibic patrzy na efektowność a nie efektywność ale nie mam pojęcia dlaczego upatrzyliście sobie konkretnie Nico

0

Wszystko z nim dobrze, miło że się martwią (:

7

Lepiej niech odpocznie. Flick to nie Xavi, mamy szczęście że obyło się bez kontuzji a sobie z Rayo poradzimy bez niego

0

@siara10 wracaj w kaftan lepiej

0

@Messibestplayerintheworld świetny? Patrzyłeś chociaż na statystyki?
2,3 dryblingu na mecz, niby fajnie ale to przy 39% skuteczności. Ta statystyka mówi o jego stylu gry który polega głównie na pojedynkach 1:1 które w większości przegrywa i często niepotrzebnie traci piłkę. Taki zawodnik nie może liczyć na więcej niż rolę jokera na ostatnie minuty. Jak już byśmy kogoś takiego szukali to zdecydowanie lepiej Doku.
Nico ma jasno zarysowane limity których nie przekroczy i taka jest prawda więc nie polecam spodziewać się cudu u Flicka

0

@MatBac1991 pomnóż razy dwa

4

@MatBac1991 pełna zgoda, nie ma sensu ten transfer. Mam nadzieję że odpuszczą też Nico bo ten to już wogóle

0

@partymaker jest więcej dyskusji bo każda kradzież jest jasno pokazana i widać błędy i nie można zamieść pod dywan jak dawniej. Var spełnia swoją rolę ale na końcu decyduje człowiek i to on popełnia błędy

5

Teraz to poleciał xd. On chyba nie zdaje sobie sprawy co byłoby bez Varu

2

@Cvzx Mats to topka jak jest w formie, tyle że ma tendencje że jeden sezon ma top i potem dwa średnie/słabe. Potrzebuje rywalizacji dlatego Wojtek musi zostać

3

@siara10 a ty dalej swoje?

0

@Messibestplayerintheworld słaby? Raczej fatalny. ,,Jednak ten sezon nie przekreśla mi Nico" w innym przypadku bym może Ci przyznał racje gdyby Nico nie był one season wonderem a nim jest w 100% (:
Przypomnę tylko 3 gole i 5 asyst w całym tym sezonie do tej pory razem z meczami w kadrze, przecież to mówi samo za siebie i przy okazji obala głupie gadanie że w lepszej drużynie odpali bo w kadrze nie zaliczył żadnych liczb. U nas może wyglądać nawet gorzej bo nie będzie miał darmowego miejsca w składzie, będzie miał jeszcze mniej miejsca na boisku a on słabo gra na małych przestrzeniach, do tego z Balde będą sobie poprostu na boisku przeszkadzać bo Nico gra przy samej linii. Ten transfer wogóle się nie broni, jeszcze brakuje żebyś wspominał o sile przyjaźni xd. Kwota jaką za niego trzeba zapłacić i pensja jaką chce ani trochę nie odpowiada jego jakości

0

@Messibestplayerintheworld napewno tańsze (:
Też nie wiemy czy Kochen nie zacząłby rozważać odejścia gdyby klub wydał duże pieniądze na młodego bramkarza. Wojtek mógłby zagrać jeszcze ze 3 lata gdyby chciał, u Matsa to zależy jak ze zdrowiem po poważnej kontuzji ale też gdzie koło 3 lat powinien dać radę (dłużej wątpię przez problemy z plecami i kolanem) a Kochen miałby spokojny czas na rozwój z nimi

1

@Messibestplayerintheworld jak już przedłuża Wojtka to raczej tak zostaną z Matsem na dłużej i będzie czekanie na Kochena

17

Niech mi ktoś wytłumaczy jaki jest sens trzymania 3 bramkarzy pierwszego zespołu? Wojtek i Mats w zupełności wystarczą a w międzyczasie Kochen będzie się rozwijał przy nich. Sprzedać Pene i tyle

0

@Messibestplayerintheworld chyba was trzeba by było do krzesła przywiązać i zmusić do oglądania jego meczów w tym sezonie żebyście zrozumieli

0

@Messibestplayerintheworld a tu dalej o Nico xd, jak widać odpalenie pa

@wacha93 tak wywal na kota w worku blisko albo ponad 100mln w naszej sytuacji. Świetny pomysł

2

@ViscaelBarca2007 bardzo niedoceniany zawodnik

2

@ViscaelBarca2007 no właśnie o tym powinien już bezpośrednio decydować sztab, wielka szkoda że nie wzięli jego albo Nusy zamiast Olmo. Chyba jednak bardziej bym się skłaniał ku zakupie Lookmana bo daje opcje na wszystkich 3 pozycjach za Lewym i będzie w przystępnej cenie

0

Bramkarz: przedłużyć Wojtka
LO: Michell z Crystal Palace
ŚO: Tah ale tylko przy sprzedaży Christensena
LS: szczerze to wolałbym chyba nikogo nie brać bo rynek jest ubogi jeśli chodzi o tą pozycję , chociaż można śledzić Baene i Lookmana

1

@filipo2002 to najdłuższa przerwa Christensena w karierze to raz, Araujo może skorzystać na nowym składzie tak jak Pedri, Eric jest w formie już 1,5 sezonu i ciągle się rozwija. 6 obrońców na dwa miejsca to zdecydowanie za dużo

1

Tah powinien przyjść tylko przy sprzedaży Christensena, w innym wypadku jest niepotrzebny i mamy dość stoperów

3

@ViscaelBarca2007 Gundo byłby cenny nie tylko na boisku. Transfer Olmo to żart, sportowo ok ale co chwilę wypada a na jego pozycji mieliśmy dość graczy

1

@KmN @Cule2013 kurna ludzie odpalcie parę meczy Bilbao bo już xd

0

@ViscaelBarca2007 pisałem że powinni go brać zamiast Olmo, było pełno opinii skautów że to mega talent za nieduże pieniądze ale szwagry wiedzą lepiej. Żeby im teraz nie przyszło do głowy kupować Nico latem

0

@slayer napisałem że jak wróci Bernal, to też będzie sygnał do reszty że z nami się nie pogrywa a De Jong straci na tym i to dużo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?