3

@czescjohnny jprdl Pena następca Valdesa xd. Jego się trzeba pozbyć w pierwszej kolejności bo to poziom na dół tabeli a nie na Barcelonę

4

Super się losowanie trafiło. Teoretycznie powinniśmy spokojnie dojść do półfinału gdzie powinien czekać Bayern/Inter. Widzę potencjał na finał (:

0

@CPuyol wiesz bardzo bym chciał żeby tak było ale co sezon jakoś im się tak udaje

0

@Gall co mógł zrobić? Np. skorygować ustawienie bo obrona była zbyt mocno rozsunięta i każdy obrońca był mocno podatny na naciski. Od tego masz trenera przy linii bocznej żeby reagował na takie rzeczy

0

@dzefrej234 miejmy nadzieję że jego brat jest mądrzejszy

0

@lukkobe kompromisem między twoim profilem skrzydłowego a moim byłby Doue który spełnia wszystkie te funkcje ale kompletnie olaliśmy temat i kupiliśmy Olmo. Doue to kocur pod względem dryblingu i gry 1:1 na skrzydle, do tego świetnie sobie radzi w pomocy. Profilem Neymar 1:1 więc to czego nam potrzeba. Można się wsumie jeszcze łudzić bo PSG znowu się rozszalało i kupiło Kvare to może go puszczą ale wątpię

0

@CPuyol Arsenalowi w tych rozgrywkach nie idzie a Real zawsze jakoś przepcha te mecze więc zawsze będą wyżej

0

@Gall Lucho bardziej tu ośmieszył Xaviego, Araujo był tak naciskany większość meczu a ten nie reagował wogóle aż w końcu Ronald popełnił błąd. Już od samego początku widać że Araujo jest inaczej ustawiany kiedy przeciwnik naciska na obronę. Narazie idzie dobrze bo nie schodzi poniżej 92% udanych podań i 60% dalekich piłek.

0

@Gall już trochę przesadzasz, Araujo był tragiczny w tym aspekcie na początku u nas a teraz się w tym poprawił i na tym średnim czy mocno średnim poziomie jest. Ma wszystko żeby być kluczowym w Barcelonie Flicka tylko musi wrócić do formy, dobrze dostosowana taktyka i takie braki będą mało widoczne

0

@lukkobe czy Lookman będzie mógł grać w stylu Yamala? Nie. Ale również tworzy duże zagrożenie tylko mniej efektownie (:
Stworzone sytuacje:
- Raphinha 70!
- Baena 68!
- Yamal 37
- Lookman 36
- Doku 17
To dobitnie pokazuje wpływ zawodnika i zagrożenie jakie tworzy.
Lookman u nas by grał na LAM i RAM, czyli tam gdzie teraz Raphinha i Yamal, może pełnić rolę zmiennika obu albo być starterem przy przesunięciu Raphinhi na ,,10". Jest to mega pracowity zawodnik w obronie i pressingu, na najwyższy poziom wszedł później i te 5 lat na najwyższym poziomie spokojnie może pograć jeśli ominą go ciężkie kontuzje.
Brak Yamala zbiegł się z zadyszka i jego nieobecność nie była bezpośrednim powodem takiego spadku formy ale wpływ miała bo nie mamy tak naprawdę sensownego zmiennika dla niego

2

1.Liverpool
2.Barcelona
3.PSG
4.Inter
5.Real
6.Arsenal
7.Bayern
8.Bayer
9.Atletico
10.Aston Villa
Takie top10 według mnie

0

@lukkobe w życiu bym Lookmana nie nazwał napastnikiem. To zawodnik bardziej w stylu Raphinhi ale grający na skrzydle i umiejący dryblować. Flick przez całą swoją karierę trenerska wolał ten typ skrzydłowego bo jest bardziej efektywny.
Baena to kreatywna bestia, wydaje się skrojony pod to co gramy, szkoda że nie wzięli jego zamiast Olmo.
Doku to fajna opcja ale na jokera a nie startera.

0

@lukkobe jak już mamy kogoś kupić to można Lookmana albo Baene w zależności od tego jaki profil chce trener, ewentualnie Doku ale to zależy za ile. Rynek jest ubogi jeśli chodzi o tą pozycję to tylko te opcje bym rozważał

0

@lukkobe tak o Roque, lepiej poczekać i wycisnąć jak najwięcej.
Dla nas lepiej żeby Laporta nie próbował wziąć Leao ani Nico

0

@lukkobe jak ten transfer będzie po sezonie to nie mają nic do gadania

1

@lukkobe Fati to wrak i chyba ma już poprostu wywalone aby wypełnić ten kontrakt.
Nie rozumiem o co Ci chodzi z Roque? Jak się go pozbywamy to trzeba zamortyzować transfer żeby miało to sens, oferta Palmerias spełnia na szczęście ten warunek ale potrzeba zgody Betisu i Roque

0

@Rifek tak ale cokolwiek powinni urwać

0

@lukkobe przy tylu nowych kontraktach każdy grosz się będzie liczył. Pozbycie się Fatiego to mokry sen narazie, Roque może się uda sprzedać to amortyzacja z pensją by zeszła

3

Skończy się na maks 5 mln, ważne żeby się jego pensji pozbyć

0

@Cvzx Araujo w formie jest regularny, dłuższa praca z Xavim i kontuzje robią swoje. Kounde też był mocno niepewny.
Tylko wątpię że Araujo wyrobi się z powrotem do formy do tego meczu, pewnie zajmie to dłużej niestety.
Ten dwumecz z PSG miał ogólnie dobry, powstrzymywał dużo ataków ale w tej jednej sytuacji kompletnie odcięło mu myślenie

0

@Cvzx jeśli na nich trafimy (oby nie) to na serio trzeba liczyć że Araujo wróci do formy i nic w tym meczu nie odwali. Mają Dembele, Barcole i Kvare a z ławki jeszcze może dojść Doue. Araujo byłby w tym meczu bardzo cenny żeby ich powstrzymać

18

Jeśli spełni to warunki amortyzacji to sprzedać odrazu. Wałek jakich mało, już stracił miejsce w składzie Betisu i wartość będzie szła tylko w dół. Szkoda bo straciliśmy dużo kasy i w dużej mierze przez to odszedł Guiu

1

@masik86 Martin nie jest lepszy w obronie i jest wyższy tylko o 1 cm. Fort daje więcej zarówno w ataku jak i w obronie, musi to być decyzja pozasportowa.
Zauważ że Fort wystąpił tylko wtedy kiedy Kounde miał karę albo w LM kiedy zmienił Martina który prawie wyleciał z boiska a Balde miał kontuzje, poza tym okazjonalne końcówki spotkań

0

@peetwithbarca czy myliłem się twierdząc że Motta jest lepszy od Flicka? Tak, przyznaję.
Czy Motta zawodzi w Juve? Nie. Buduje projekt od nowa i ma do dyspozycji poprostu słabych graczy, trzeba mu dać dużo czasu żeby to ogarnąć i dopiero potem wydawać wyroki. Nie twierdzę że napewno mu się uda ale skreślanie go teraz jest niepoważne, w lidze już robią zauważalny progres, duże znaczenie ma te wypożyczenie Muaniego którego Motta szybko obudował bo do tej pory grali bez napastnika bo Vlahovic kompletnie zawodzi

2

@LukaszFan niby fajnie byłoby się zrewanżować ale na tym etapie wolę na nich nie trafić, jeśli chcemy wygrać to i tak prędzej czy później na nich trafimy bo są na ten moment jednym z faworytów

5

Powinien grać więcej i taka jest prawda, zacznijmy od tego że mógł dostawać te minuty w Barcy B jak Flick nie miał zamiaru z niego korzystać bo Fort kompletnie nie ma rytmu co było dobitnie pokazane w ostatnim meczu który był chyba jego najgorszym w tym zespole. Stać go na owiele więcej i powinien grać więcej. Mamy młodego perspektywicznego zawodnika który może grać zarówno za Kounde jak i za Balde ale z niego niekorzystamy, nie wiem czym kieruje się Flick ale nie wierzę że to decyzja czysto sportowa, no chyba nikt nie powie że Martin jest lepszy i bardziej perspektywiczny? To musi być decyzja pozasportowa bo gra praktycznie tylko wtedy gdy Kounde ma karę

0

@Matt_i1992 te ostatnie zdanie to jprdl xd.
Odpowiadając na pytanie to Lookman

0

@yzyr żebyś je jeszcze miał

0

@yzyr ale dużo wyjaśniła (:

0

@Roobo bez komentarza xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?