0

@ArcziArtt jeśli Matsowi się nie wylosuje prime to Wojtek będzie bronił

0

@Kapitan9 zostanie najpewniej, Flick już jasno dał do zrozumienia że chce go w kadrze tym zablokowaniem transferu. Skoro nie chcą mu kupować kogo chce to chociaż nie daje sobie sprzedać graczy

13

To się szwagry popisały na tym brazylijskim rynku nie ma co xd. Pewnie jest tak jak powiedział Font że ten transfer to wałek, ta oferta to dla nas ratunek z nikąd

0

@dzefrej234 tak, mam wrażenie że oceniacie go na podstawie gry u Xaviego a okres w Gironie kompletnie pomijanie. Eric gra dobrze i jego błędy do zredukowane do minimum

0

@dzefrej234 to czemu takie głupoty piszesz?

0

@dzefrej234 oglądasz mecze?

0

@gaq albo Ferran albo przerzucamy tam Raphinhe i Fermin/Olmo z lewej strony

0

0

@Faro w decyzjach Flicka mam wrażenie jest duże podłoże psychologiczne i mocno reaguje na kwestie pozaboiskowe. Narazie trudno powiedzieć czemu ale widać że zdecydował się grać krótką kadra i zmiennicy tacy jak Torre, Victor czy Fort nie grają prawie wcale a taki Martin sporo szans dostaje więc ciężko o minuty dla kogoś z rezerw. Trzeba zaufać trenerowi, Toni narazie niech gra w rezerwach, przyjdzie na niego czas

2

Bardzo mi się podoba jaki nacisk kładzie Flick na aspekt mentalny i psychologiczny. Pełny profesjonalizm. Flickowi należy się duży szczacunek za to co wzniósł do drużyn w tak krótkim czasie

0

@ViscaelBarca2007 ciekawe jak będzie z Gyokeresem, nie skreślam go ale nie odważyłbym się go wziąć (:

1

Mógłby dzisiaj Yamal zacząć na ławce, spadek formy i do tego gra samolubnie ostatnio. Odpoczynek mu się przyda

0

@krol211 wiedział na co się pisze. Mógł spokojnie dokończyć tam sezon i zdobyć trofea a w lato miałby pewnie lepsze oferty, może nawet na City by się załapał to wybrał United gdzie poległ każdy trener od Fergusona

1

Super wiadomość, chyba ostatnia szansa żeby Olmo skończył się co chwilę łamać a i powinno to jeszcze bardziej zmniejszyć ilość kontuzji w całym zespole

0

@Gall patrzę teraz na tą dyskusję i nie wiem jak do takich wniosków doszłeś

0

@mcsarna sorry ale wymiana Araujo-Yildz to byłby żart. Ma talent ale nie taki jak jest pisane, narazie nawet nie może wywalczyć pierwszego składu a żadnej mocnej konkurencji nie ma

1

@ViscaelBarca2007 mają zbyt niskie IQ żeby to zrozumieć

0

@lukkobe ja mam tylko nadzieję że w półfinale nie będzie Interu, ich styl najmniej nam leży

1

@Kgorecki2500 mocno preferuje Nvidie narazie, AMD ma sens w niższych półkach cenowych. Co do tej premiery to nigdy się nie kupuje kart zaraz po wydaniu bo wiadomo jak jest, trzeba poczekać aż naprawia usterki i cena się ustabilizuje

0

@lukkobe nie była na stole bo się wogóle nie zainteresowaliśmy (:
Nie wiadomo też czy Doue zaakceptuje rolę zmiennika bo talent ma bardzo duży i wątpię że będzie chętny kisić się na ławce.
Losowanie idealne dla nas. Półfinal będzie na luzie i myślę że zagramy w tym finale (:
Do tego Real bardzo trudna drabinka

1

@CPuyol no idealna drabinka xd. Jeśli Real nawet przepcha te mecze to się wykrwawi po drodze (:

3

@kaamil1910 nie wiem jak można narzekać na takie losowanie xd. Wolelibyście PSG w top formie i trudniejsza drabinkę?

2

@joloskyy to akurat nie miało znaczenia przy losowaniu

3

@czescjohnny jprdl Pena następca Valdesa xd. Jego się trzeba pozbyć w pierwszej kolejności bo to poziom na dół tabeli a nie na Barcelonę

4

Super się losowanie trafiło. Teoretycznie powinniśmy spokojnie dojść do półfinału gdzie powinien czekać Bayern/Inter. Widzę potencjał na finał (:

0

@CPuyol wiesz bardzo bym chciał żeby tak było ale co sezon jakoś im się tak udaje

0

@Gall co mógł zrobić? Np. skorygować ustawienie bo obrona była zbyt mocno rozsunięta i każdy obrońca był mocno podatny na naciski. Od tego masz trenera przy linii bocznej żeby reagował na takie rzeczy

0

@dzefrej234 miejmy nadzieję że jego brat jest mądrzejszy

0

@lukkobe kompromisem między twoim profilem skrzydłowego a moim byłby Doue który spełnia wszystkie te funkcje ale kompletnie olaliśmy temat i kupiliśmy Olmo. Doue to kocur pod względem dryblingu i gry 1:1 na skrzydle, do tego świetnie sobie radzi w pomocy. Profilem Neymar 1:1 więc to czego nam potrzeba. Można się wsumie jeszcze łudzić bo PSG znowu się rozszalało i kupiło Kvare to może go puszczą ale wątpię

0

@CPuyol Arsenalowi w tych rozgrywkach nie idzie a Real zawsze jakoś przepcha te mecze więc zawsze będą wyżej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?