BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@prodigy tylko nie Nico Williams
1
@Bobo25 nic takiego nie zostało wykazane, Real składał taki wniosek ale został odrzucony, mimo to kara jakby go przyjęli (:
0
@yzyr jeśli dla ciebie ,,fuck of" to nie jest bezpośrednia obraza to xd, Fermin dostał jeden mecz bo stwierdzili że nie było to tak agresywne wejście, poza tym kompletnie inna sytuacja
0
@Bobo25 w protokole było ,,fuck you" a nie ,,fuck off", to oni się tak tłumaczą
8
@marcin62 oczywiście przypadek że wychodzi to akurat teraz (:
0
@yzyr dwie żółte to jeden mecz zawieszenia a bezpośrednia czerwona kartka to dwa mecze zawieszenia.
Jeszcze nie uznali że te ,,fuck you" to nie była bezpośrednia obraza sędziego xd (:
Wtedy by dostał od 4 do 12 meczy kary a tak mogli dać od 2 do 4 i dali 2
@Bobo25
0
@yzyr został zawieszony za dwie żółte a za podrapanie po nosie podnieśli mu karę, Bellingham dostał bezpośrednia karę za obraze sędziego i według zasad dostał najniższy możliwy wymiar kary
@Bobo25
0
@Bobo25 no jak Lewy za podrapanie po nosie dostał 3 mecze to mało dostał Bellingham, anulowanie kary to byłby skandal
0
@Roobo fakty xd? Ciekawe na jakiej podstawie stwierdziłeś te fakty (:
0
@tbas przy takiej kwocie amortyzacja powinna się zgadzać, narazie zapłaciliśmy ,,tylko" 30mln bo nie spełnił żadnych zmiennych. Trzeba się go pozbyć dopóki ktoś chce tyle dać, już stracił miejsce w składzie Betisu
1
@Bobo25 co xd?
0
@Roobo ,,Niestety tego nie zrobi jak zwykle tylko ma pretensje do wszystkich oprócz siebie.
Typowy Lewy."
Dobra skoro już musiałem podstawić Ci pod nos bo policzyć zdań nie umiesz to uzasadnij ten żałosny hejt
0
@krol211 posłużyłem się twoja logiką xd. Każdy pomocnik jest inny, ma inny styl gry i inne cechy. Porównanie Bellinghama do Pedriego to xd, równie dobrze można porównać Musiale z Rodrim
0
@Roobo konkretnie w drugim i trzecim zdaniu. Naprawdę krótki wpis, mam jeszcze cytat wkleić?
0
@krol211 tego nawet nie skomentuje. Może porównany jak tak Musiale z Rodrim? Przecież pomocnicy xd
0
@Roobo już zmieniasz temat xd. Obrażasz go przez sytuacje gdzie schodzi zdenerwowany z boiska, nie wiemy z jakiego powodu ale ty już tworzysz swoją narracje i go obrażasz. Ty nie jesteś nawet zabawny tylko żałosny
0
@Roobo to przeczytaj co napisałeś, ośmieszasz się tylko, mogłeś już nic nie odpisywać
0
@Roobo już hejterek wylazł xd, nie wiesz jak wygląda sytuacja więc sobie daruj a drugiego zdania to nie skomentuje bo szkoda bana
0
@krol211 przecież Bellingham to kompletnie inny profil pomocnika xd. Leao i Nico to ta sama pozycja i te statystyki mocno oddają różnice między nimi. Czekam na argumenty
0
@krol211 oglądam, i oglądałem też trochę Bilbao i mam wyrobiona opinie że Leao jest poprostu lepszy co ma też potwierdzenie w statystykach więc czekam na jakieś argumenty.
Zgadzam się że Leao jest przehajpowany ale to nic nie zmienia w tej dyskusji. Ja nie chce żadnego z nich tylko stwierdzam fakty
0
@krol211 czekałem na jakieś argumenty ale cóż xd
1
@krol211 no lepszy xd, wszystko ma potwierdzenie w liczbach, gole, asysty, stworzone okazję, drybling itp.... a nie sorry siły przyjaźni nie przebije xd
1
@7black4 zgadzam się tylko zobacz że za niego będą chcieli 80-90mln więc to się poprostu nie opłaca, Diaz jest prawdopodobnie w swoim prime albo się zbliża a i tak są lepsze opcje na rynku i do tego tańsze. Suarez to był inny kaliber jak przychodził
0
@gracianho7 po co ma go brać PSG? Dopiero Kvare kupili, Chelsea to się każdym interesuje. Leao jest poprostu lepszy i ma dużo wyższy sufit, tylko wiek jest na korzyść Nico więc xd. Nie chce żadnego z nich, jedynie bym spróbował wziąć Lookmana
@gracianho7 jaki obrak odpoczynku? To już naprawdę szukanie wytłumaczenia na siłę, nie jechał na IO więc miał odpoczynek, Bilabo nie gra też tyle co my. Do tego ma darmowe miejsce w składzie przez brak konkurencji więc o jakim braku rytmu ty mówisz?
2
@gracianho7 nie, bo miał tylko jeden sezon który wywołała zainteresowanie ze stronach dużych klubów. Gość jest przehajpowany i tyle, nie ma tu mowy o żadnym ogromnym potencjale, ma jasno zarysowane limity i będzie pewnie jokerem w stylu Doku tylko słabszym. Balde wymagał długiego procesu odbudowy (który nadal trwa) po kompletnym marnowaniu czasu na jego rozwój przez Xaviego co spowodowało regres i na dodatek długą kontuzja
10
@Who_you_mam a Nico za drogi i za słaby. Wolałbym nikogo (:
0
@krol211 na takim poziomie dyskutował nie będę
0
@SelloutCrowd wiem że się różnią ale nie tak jak piszesz. Pedri nie ma liczb bo jego podania są seryjnie marnowane a Nico nie tworzy tych sytuacji nawet, ma więcej asyst niż xA więc i tak ma nad wyrost z tego co tworzy. Pedri co roku dawał dużo tylko kontuzje go wyniszczały i dopiero Flick ze swoim sztabem się z tym uporali więc tym bardziej nie jest to dobry przykład.
Wracają do dyskusji Leao-Nico to sorry ale Portugalczyk jest poprostu lepszy i ma dużo wyższy sufit. Oczywiście duży problem to nieregularność i głupie decyzje, gdyby nie to to byłby w topce złotej piłki ale żeby stawiać nad nim Nico to xd. Jeszcze coś wspominasz o robieniu wiatru? Nawet jak nie oglądasz meczy to masz portale statystyczne, Leao 3,7 dryblingu na mecz (62% skuteczności), Nico 2,2 (39%) więc sam się zaorałes, do tego Leao ma 188cm więc trudniej ma w tym aspekcie
2
@Czajka90 oby nie
0
@SelloutCrowd ale bzdury xd, nie chce transferu żadnego z nich ale żeby stawiać Nico nad Leao to xd. Porównanie z Pedrim to xddd, widać że nawet meczu Bilbao Ci się obejrzeć nie chce