BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Luccas no i co z tego? Nie napisałem że to go wyklucza ale będzie mu przeszkadzać to fakt, nie bez powodu najlepsi bramkarze w historii są wysocy bo z automatu mają większe możliwości bronienia trudnych piłek
0
Dobrze, byśmy mieli wtedy dwa duże talenty na pozycje bramkarza. Wyżej cenie Kochena ale Aron też się ciekawie zapowiada, tylko miejmy nadzieję że urośnie jeszcze bo te 185cm będzie mu mocno przeszkadzać
2
Żeby się zaraz nie okazało że znowu zostaniemy ograni i problem zostanie przedłużony. De Jong powinien odejść i tyle w temacie, zarabia za dużo, nie jest kompletnie potrzebny i można by było wtedy wzmocnić inne pozycje
0
@Chucky no faktycznie zapomniałem (:
Mats może mieć problem w takim przypadku xd
@zDeka to grosze będę ale zawsze coś (:
Zobaczymy czy kto się zgłosi po niego
3
@Bossmantoja Casado chce sprzedać xd. Tyle lat był problem z DM a teraz gdy mamy Bernala i Casado to chcecie któregoś sprzedać xd, a Bernal wyleciał i nie wiadomo co będzie a jedyna alternatywą z La Massi jest Espart który im nie dorówna
0
@MOLESTA @626 pewnie będzie tak że tych słabszych będą sprzedawać z opcją odkupu bo naprawdę w tej pomocy zaraz będzie ścisk, już teraz w pierwszym zespole mamy mocna głębie a w szkółce czekają takie nazwiska jak Guille Fernandez, Toni Fernandez czy Baba Kourouma (oni nietykalni bo zbyt duże talenty) a jest jeszcze Darvich, Espart, Prim (ten najpewniej odejdzie), Garrido...
Masowe wypożyczenia w takim wypadku nie mają zbytnio sensu
11
Tych pomocników to tam jest bardzo dużo widzę, niedługo może brakować miejsca
13
Jak Wojtek będzie trzymał taką formę i przedłużą z nim kontrakt to Mats będzie miał duży problem żeby odzyskać miejsce w składzie, pewnie rozdziela ich na ligę i puchary na początek. Pena nie ma tu czego szukać, powinien odejść latem, Wojtek z Matsem ogarną bramkę a Kochen będzie się przy nich rozwijał i w przyszłości ich zastąpi
2
@blakkudium tu jest spalony i tyle w temacie. Wystarczy znać przepisy
11
Nie ma gola prawidłowo. Ich napastnik który był na spalonym zablokował Inigo który mógł wybić tą piłkę. Takie są przepisy
0
@Wiktoria13 Araujo dzisiaj nie powinien grać bo ostatnio prawie wyleciał z kontuzją. Fort sobie poradzi
12
Jak zobaczyłem Forta na głównej to mi tylko to do głowy przyszło xd
1
@lukkobe nie żebyście mnie źle zrozumieli, chciałbym tu Taha ale musi odejść Christensen żeby ten transfer miał sens
0
@krol211 Christensen na wylocie? Narazie nie ma nic konkretnego tylko plotki które Christensen dementował
0
@lukkobe tylko patrz, Araujo zostaje, Eric zostaje, Christensen prawdopodobnie też więc nie dziwne że odpuszczamy bo po co on w takim przypadku
0
@slayer o możliwości wypożyczenia to pogadamy gdzieś za 2 lata. Dopiero zaczął grać w Barcy B. To mamy trzech przecież wtedy, Wojtek, Mats i Kochen grający w rezerwach ale na mecze jeździ
0
@LinekMichal Pena odejdzie jeśli Wojtek przedłuży kontrakt bo trzymanie trzech bramkarzy pierwszego zespołu to byłby idiotyzm. Kochen narazie nie ma szans na grę poza presezonem i PK, narazie niech gra w rezerwach bo jest w bardzo młodym wieku dla bramkarza
0
@LinekMichal no się nie zgodzę z tym co piszesz bo trochę go oglądałem. Chcę tylko zaznaczyć że to bardzo młody bramkarz i do pierwszego zespołu będzie brany chyba za maks 3 lata.
Pod względem gry nogami to będzie absolutna topka (jedyne co to niech się pozbędzie nawyku kiwania z zawodnikami bo to niepotrzebne ryzyko), refleks na bardzo wysokim poziomie, dobre warunki fizyczne (188cm) a może jeszcze ten centymetr albo dwa urosnąć, na przedpolu dobrze sobie radzi i przy do środkowaniach też, te łapanie do poprawy bo za dużo paruje tych piłek ale z czasem powinien to poprawić
1
@LinekMichal bardzo duży i kompletny talent. Jeśli dalej się tak będzie rozwijał to będzie naszym numerem 1 przez lata.
Jak chcesz obejrzeć jego mecze to na Barca One są za darmo a Kochen gra w podstawie Barcy B
1
@sergio5 Carlo to by mógł nic nie gadać bo sobie tylko wizerunek niszczy
1
@MysticCat Asencio się fajnie zapowiada ale gdzie on do Cubarsiego xd. Jak wrócą kontuzjowani to Carlo też go do ławki przyspawa
1
@LinekMichal pewnie przedłużą Wojtka i przeczekamy z nim i Matsem aż Kochen będzie gotowy. Wątpię że kupimy bramkarza
0
@Arden wiesz ja im talentu umniejszał nie będę bo to bardzo duże talenty ale do Yamala to ciężko kogokolwiek porównać (no chyba że Cubarsi), to ewenement na skalę światową żeby tak grać w takim wieku więc wiadomo że takie zestawienia są niepoważne
0
@Arden już nie przesadzajmy. Carlo to beton i oni praktycznie nie grają, nie mają tej regularności to co mają zrobić? Dobrze wiedzieli gdzie idą, ich wybór
39
Bellingham zsabotował Real swoim idiotycznym zachowaniem. Nie dość że przez to stracili punkty i zaraz mogą stracić lidera jeśli wygramy z Rayo to jego zespół musiał większość meczu grać w dziesiątkę a przy ich napiętym terminarzu może mieć duże konsekwencje. Bardzo dobrze że sędzia go wywalił bo się już naprawdę rozpanoszyli, już w poprzednim meczu powinien za to wylecieć ale sędzia chyba udał że nie słyszał, do tego kolejna kompromitacja Carlo przy bronieniu swoich zawodników, Flick go dobrze podsumował na konferencji.
Miejmy nadzieję że to wykorzystamy i zgarniemy tą ligę
4
@ziomal88 ta sama gadka jest przy każdym trenerze i ciągle to samo. De Jong gra teraz tylko przez mocny zjazd formy Casado. Jak wróci Bernal to już wogóle. Do tego w kolejce czekają kuzyni Fernandez i inni więc tym bardziej miejsca będzie brakować, no jeszcze Eric który gra lepiej od De Jonga (:
Powinien odejść bo blokuje miejsce w budżecie na wzmocnienie innych pozycji
15
Nie wiem jak można brać pod uwagę jego pozostanie, widzę że nadal dużo osób się na niego nabiera. Sprzedać jeśli ktoś go wogóle będzie chciał a jeśli znowu zablokuje transfer to na trybuny do końca kontraktu i tyle
0
@KibicBarcy84 przeczytaj jeszcze raz co napisałem
0
@Eto'o9 R10 czy ostatni to bym się wstrzymał bo według mnie zostanie jako zmiennik z niska pensja jeszcze potem, zarówno nam by się przydał w takiej roli a i Lewy powinien być na tak na podstawie jego wywiadów, nawet bym się nie zdziwił jeśliby zakończył tu karierę
1
@Cvzx nie jestem wielkim fanem Matsa ale przesadzasz już