0

@Krzysiek723 pytam o którego obrońcę Ci chodzi bo pisze o dwóch a ty nie raczysz sprecyzować

0

@cules100pro tylko zobacz że zarówno Torre jak i Fort dobrze się spisują jak tylko grają, tylko z jakiegoś powodu prawie nie grają. Nikt by nic nie mówił gdyby grali słabo ale tak nie jest, na dodatek Flick zablokował odejście Torre tak jak wcześniej Erica który gra już częściej

0

@cules100pro jeśli Ci chodzi o wypożyczenie to odejście nie byłoby możliwe nawet gdyby chciał bo jest jedyną alternatywą dla Kounde. Jeśli ma problemy pozaboiskowe to są one do przepracowania i nie musi przez to zaraz odchodzić, to nie jest sytuacja jak np. z Rashfordem że nie ma odwrotu. Może po jakimś czasie będzie grał więcej ale widać że Flick podchodzi często mocno psychologicznie i niektórych decyzji nie rozumiemy

0

@MarshallLAW nie wierzę że to decyzja czysto sportowa bo widać że Fort zjada takiego Martina. Pewnie są jakieś problemy pozaboiskowe

1

@Krzysiek723 sprecyzuj o kim piszesz

1

Super że Eric gra więcej i jest w formie ale jak czytam komentarze że posadzi Araujo to xd. Ronald potrzebuje czasu na powrót do formy a u Flicka może tylko zyskać, kiedy wróci na swój szczytowy poziom to ma pierwszy skład. Co nie zmienia faktu że kontrakt Erica powinien zostać przedłużony bo jest bardzo wartościowym zawodnikiem

0

@Nightraider nikt mu tyle nie da nawet jak utrzyma obecną formę, tylko Arabia

0

@Nightraider nikt mu tyle poza arabami w życiu nie da. Laporte powinni na taczkach wywieźć gdyby mu tyle dał

1

@Nightraider przedłużenie go na takich warunkach to byłby żart. Albo nasze warunki albo trybuny do końca kontraktu. Mamy się pozbyć problemu a nie go przedłużyć dając kolejny chory kontrakt

0

@Borneo wychodziło, u Xaviego praktycznie wszystkie gole strzelał z pozycji ,,9" a ten nadal wystawiał go na skrzydle. Guardiola robił z niego ,,9" a Xavi zmarnował mu 2,5 roku. Żaden trener go do tej pory nie odstawił, zawsze był chociaż zmiennikiem więc nie można powiedzieć że nic w nim nie ma

@Marusek Lewy ma swoje lata a Ferran zasługuje żeby grać więcej, rotacje będą

1

@Borneo słuchaj tu był taki hejt na niego że pisali że Fati gorszy być nie może. Od dawna bronie Ferrana i pisałem że swój potencjał pokaże tylko na ,,9" to prawie nikt nie wierzył i wyszło że miałem rację. Na ten moment jest świetnym jokerem i zmiennikiem a w następnym sezonie mógłby już powoli zastępować Lewego jeśli dalej będzie się tak rozwijać

0

Ferran zamyka mordy w tym sezonie

0

@PatrykBarca śmiesznych interwencji? Odpal telewizor a potem dyskutuj. Nie odpowiedziałeś nadal na pytanie

0

@Riguelme Flick powoli go wprowadza, nie będzie grał co mecz po długiej kontuzji jak to praktykował Xavi

0

@PatrykBarca oglądałeś mecz ostatni? Dobra widzę że brak argumentów po twojej stronie

0

@PatrykBarca jak to nie? Z Bilabo wyjąć 2 gole a ostatnio nas uratował przed remisem. Teraz mi wymień ile Pena uratował punktów, zagrał owiele więcej meczy więc powinien dużo więcej wyjąć prawda?

0

@PatrykBarca ostatnimi dwoma i tym z Bilabo, rywalizacja dobrze Matsowi zrobi więc tym bardziej na plus. Jak Wojtek złapie rytm to błędy będą zredukowane do minimum bo pewnie o to Ci chodzi

1

@barcanawieki oby, bramka świetnie obstawiona za rok by była i na dodatek Pena by został sprzedany

1

@AlexDark00 wsumie czego ja się spodziewałem xd

0

@AlexDark00 my mu nic nie dajemy, sam je zdobywa (:

3

@AlexDark00 ziomek przyznaj że tak dla żartu trollujesz i skończ bo to dawno skończyło się robić śmieszne, jeszcze powoływanie się na osobę wyżej to już wogóle xd

1

@Lahey wiem ale różnie to bywa, Aznou to bardzo duży talent i szkoda że go straciliśmy. Mamy teraz Oduro ale po świetnym debiucie kompletnie zgasł, jest jeszcze Farre ale to bardziej PO. Balde też jest bardzo młody i preferowałbym kogoś bardziej doświadczonego na ławkę jak się da

1

@lucca87 oczywiście chciałbym Osasunę (:
Ale będę zadowolony z każdego losowania oprócz trafienia na Atletico

1

Od Pubilla to trzymać się z daleka, najwyżej na darmowym transferze bo płacenie za niego to głupota. Jak się zainteresować jego problemami z kolanem to więzadło tylko czeka na zerwanie i powinien poddać się operacji ale woli próbować bez tego. Z tego powodu oblał testy w Atalancie i nikt go nie chce kupić bo to zbyt duże ryzyko.
Super by było gdyby Aznou wrócił ale jakoś w to nie wierzę. Fajna opcja low cost byłby ten Michel z Crystal Palace który będzie za darmo w lato

1

Lepiej że zagrają ten dwumecz, biorąc pod uwagę jak grają to pewnie znowu wrazie z nimi wygramy a nie mają kim rotować to nadmiar meczy może doprowadzić do tracenia przez nich punktów w lidze i zwiększy szansę City na wyeliminowanie ich z LM

0

@LinekMichal już mówił że nie odejdzie

2

@Kidd akurat lepiej żeby wygrali i zagrali w tym dwumeczu w półfinale, raczej ich znowu pokonamy wrazie a nie mają już kim rotować to potracą punkty w lidze i zwiększą się szanse City w LM

1

@Joe_Barbaro Motta i ten Fabregas zaczyna się ciekawie zapowiadać

0

@LinekMichal Olmo teraz niby zarabia mniej ale ma pensje progresywną i będzie później miał więcej

0

@LinekMichal nie ma wyższego kontraktu niż Olmo, piłkarz nie jest winny że dostał taka pensje i rozliczanie go na tej podstawie nie ma sensu. Tutaj winny jest Laporta

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?