BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@michal26 regulacje RFEF art.249 konkretnie. Jest to zabronione przez UEFE i La Ligę, z tego co wyczytałem są tylko pojedyńcze wyjątki ale Ansu się do tego nie łapie
0
@michal26 przepisy na to nie pozwalają
0
@Douglas właśnie to jest zbyt duży talent żeby go kisić na skrzydle, musi mieć większy wpływ a grę. Taka sama sytuacja była z Messim. W szkółce też najczęściej grał jako ofensywny pomocnik i fałszywa ,,9". Raphinha to nie jest skrzydłowy, boczny pomocnik/ofensywny pomocnik/,,10" - to są jego pozycje. Na skrzydle grał u Xaviego i każdy widział jak marnowany był jego potencjał
0
@Douglas Raphinha to nie skrzydłowy, tylko Yamala można nim nazwać w tej kadrze a i on zmierza w kierunku ofensywnego pomocnika
14
@Arden jeśli odpadną z City to będzie ciekawie
0
Już to widzę xd. Nie ma szans że ktoś tyle zaoferował tym bardziej że każdy od nas bierze po promocji. Pewnie info wypuszczone żeby podbudować morale
0
@Criss18Barca ty chyba sobie żartujesz
1
Po pierwsze to nie wiadomo w jakiej dyspozycji będzie Mats po tak poważnej kontuzji, nawet jeśli by wrócił na poziom sprzed kontuzji to w decydującej fazie powinien grać Wojtek bo każdy chyba pamięta w jakiej dyspozycji był Mats na początku sezonu. Według mnie dalej będzie grał Wojtek a w następnym sezonie będą na zmianę obstawiać bramkę a Pena zostanie sprzedany
0
@krol211 Fati to będzie siedział do końca kontraktu. Lewy podejrzewam że zostanie jako zmiennik na niższym kontrakcie. De Jong to zagadka, mam nadzieję że odejdzie. Załóżmy że będzie ta klauzula 100mln, wpłacamy ale on ma dostać najwyższy kontrakt w historii Bayernu i nie zgodzi się na mniej u nas a do FFP będzie się wliczać też koszt transferu rozłożony na 5 lat czyli kolejne 20mln a Yamal też dostanie zaraz bardzo dużą podwyżkę i trzeba go utrzymać jeszcze po 2030r.
Ten transfer jest nierealny i nie mam pojęcia co by musiało się stać żeby tu trafił, zaraz tak jak mówię Yamal dostanie podwyżkę, Pedri, Araujo, Gavi.... nie ma co patrzeć na schodzące kontrakty bo wejdą nowe tym bardziej że Laporta zbudował chorą drabinkę
0
@krol211 nie będzie nas stać wyłożyć 100mln na raz, co innego w ratach ale nigdy się na takie coś nie zgodzą. Już nie wspomnę jakie byłoby to obciążenie dla budżetu.
Napaliliście się na te zyski a zapomnieliście że wtedy mamy terminy do spłat długów i zarząd nawet próbuje przyśpieszyć ten stadion żeby mieć z czego spłacać. Się nawet nie zdziwię jak Laporta zrobi parę dźwigni z tego stadionu xd
0
@krol211 ani teraz, ani za rok, ani za kilka lat nie będzie nas stać żeby wpłacić taką klauzulę a nawet nie ma żadnego potwierdzenia że taka klauzula będzie
1
@Bigallo ja się ośmieszam? Takiego skrzydłowego potrzebujemy? 3 gole i 5 asyst w tym sezonie tylko przypomnę. Tak kot w worku, miał tylko jeden sezon a teraz gra fatalnie więc ty się nie ośmieszam. Podaj jakiekolwiek argumenty dlaczego mamy kupić konkretnie Nico
5
@Bigallo to już nie jest nawet śmieszne. Gość miał do tej pory tylko jeden sezon a ty gadasz o słabszym okresie? Jakie dogrywanie xd? Przecież to skrzydłowy a nie napastnik. Obecnie w top3 graczy Bilbao nie jest. Największy kot w worku na rynku na tą pozycję i kupienie go to głupota jakich mało i przewalanie kasy
1
@krol211 ty tak serio?
2
@Bigallo Nico xd, wy wogóle interesujecie się jego sytuacja czy tylko Euro wspominacie?
3
Beana wsumie byłby opcja na lewą stronę jak tak myślę. Nie gramy klasycznymi szarpiącymi skrzydłowymi, nawet Yamal zmierza w kierunku ofensywnego pomocnika, Beana mógłby grać jako ten ofensywny pomocnik bliżej lewej strony tak jak gra w Villarealu a Raphinha grałby na ,,10" i mogliby się płynnie wymieniać pozycjami. Wielka szkoda że nie wzięli go odrazu zamiast Olmo. W lato powinien odejść Torre bo nie dość że prawie nie gra to w kolejce czekają dwa cracki Toni i Guille Fernandez a na szansę też zasługuje Darvich.
Musiala i Wirtz są kompletnie poza zasięgiem, mogliśmy robić grunt pod Musiale zamiast wywalać kasę na Olmo
6
@partymaker teraz to już zapóźno. Zaraz ma przedłużyć kontrakt z Bayernem i dostać największą pensje w historii klubu. Trzeba było zacząć coś robić żeby dogadać jego transfer zamiast kupować Olmo
4
@blakkudium udadzą że nie słyszeli, nie zapiszą w protokole i sprawy nie ma
12
Jakby ktoś z naszych zachował się jak teraz Bellingham to by prędko nie zagrał
0
@Szymemdymek ta ta dlatego kolejny klub z niego rezygnuje. Sam talent to za mało, gość nie ma mentalu i dyscypliny, ktoś taki nie ma racji bytu w topowym zespole a Flick kładzie na to bardzo duży nacisk to tym bardziej
@KibicBarcy84 pokaż gdzie tak napisałem. Lewy będzie tu grał w następnym sezonie czy wam się to podoba czy nie bo jego kontrakt będzie automatycznie przedłużony a na nikogo lepszego nas nie stać w tym momencie
10
Patrzę na komentarz i tylko za głowę się można złapać że ludzie się nadal na niego nabierają
0
@ShawnC porównujesz co pokazywał Bellingham w BVB do tego co Nico w Bilbao xd? Nico miał jeden sezon i nie jest nawet w top3 graczy Bilbao a Bellingham rozwijał się z roku na rok i już przerósł Borussię a w Realu ma bardziej ofensywną rolę więc te porównanie to xd
0
@krol211 też bym tego transferu nie chciał. Ale jak już trzeba to taka hierarchia według mnie
2
@ViscaelBarca2007 to może dam pokolei od najlepszej opcji do najgorszej z tych co podałeś.
1.Lookman - bardzo dobry zawodnik pasujący do stylu Flicka, spokojnie mógłby grać w pierwszym składzie i stosunek ceny do jakości bardzo dobry przez rok kontraktu.
2.Leao - zdecydowanie najwyższy sufit z podanych ale boiskowe IQ pozostawia sporo do życzenia i też problemy z regularnością. Cena też mała nie będzie bo gdzie ok. 80 mln zawołają.
3.Doku - jako joker i zmiennik fajna opcja tym bardziej że City raczej go na siłę trzymać nie będzie. 50mln + nie ma dużej pensji.
4.Diaz - sportowo się broni w tym sezonie ale będzie miał za rok 29 lat a zawołają pewnie ok. 90mln więc nie ma sensu kompletnie
5.Nico - według mnie opcja kompletnie nie warta uwagi na ten moment. One season wonder do tej pory a jego cena i pensja jaką chce kompletnie nie odpowiada jego jakości
0
@krol211 poczytaj komentarze zachwytu nad nim to się dowiesz
@Piotr,1985 Nico słabo sobie radzi jak nie ma przestrzeni a u nas będzie miał jej jeszcze mniej niż w Bilabo przez ekstremalnie wysoko ustawiona obronę
0
@Piotr,1985 nie potrafi ciągnąć ataku Bilabo a nas ma zbawić xd. To nie ,,9" że jest zależny od zespołu. Nawet w top3 graczy Bilabo nie jest obecnie.
One season wonder na ten moment i tyle
0
@BezglutenowyPedri tak ale nas nie stać i Bayern go nie odda
@D10SLEO dla takiego zawodnika zawsze jest miejsce
0
@Coutinho007 wolę to niż żeby Real się bardzo wzmocnił. Z czasem może przestaną go tolerować a już teraz nie lubi go nikt poza kibicami Realu
1
@Coutinho007 dla nas lepiej żeby tam siedział, teraz weźmie bardzo duży kontrakt a gdyby odszedł do Arabii to Real zgarnia gigantyczne pieniądze i kupuje ,,9" z prawdziwego zdarzenia a Mbappe wraca na LS
1
@blakkudium z tych to tylko Leao ale xd. Przewalanie kasy i tyle