0

Bez Pedriego ta pomoc leży obecnie

0

@FCB24 no ta bo powinien grać w pomocy xd. Tylko Pedri coś kreował to czego się dziwicie

2

Ale co Araujo był zwyzywany to wasze xd. Nieważne jak dobra jest technologia, i tak na końcu decyduje sędzia

0

@Filipem przez Pedriego a nie Yamala

1

Gavi i De Jong do zmiany w przerwie, tylko Pedri stara się coś wykreować

52

Kontuzja po ostrym wejściu rywala a tu hejt się zaczyna. ,,Kibice" nie ma co. Oby nie było to nic poważnego bo jest potrzebny

0

@Roobo to tylko twoje domysły, fakty są takie że strzelił gola z nieoczywistej sytuacji a kreacja dzisiaj leży

2

@Szymemdymek i gola na koncie

0

@Roobo gdyby go nie było to byśmy przegrywali ekspercie

3

Araujo schodzi z dolegliwościami po ostrym wejściu rywala a tu już wyzywanie xd. Dobrze że zszedł żeby nie pogłębić urazu

2

@Sulimo już złapali w kaftan

0

@PatrykBarca to piszę że jak są w formie

1

@Rifek taka moja opinia, nikt się nie musi ze mną zgadzać

0

@kanver_ to w drugą stronę, Lewy pierwszy strzelił 30 goli w tym sezonie i walczy o złotego buta a w ważnych meczach nie zawodził. Dopóki Lewy gwarantuje liczby będzie grał dalej

0

@Rifek Inigo tak biorąc pod uwagę czysto umiejętności to z czwórki Araujo, Christensen, Cubarsi i on to jest najsłabszy więc jeśli wszyscy będą zdrowi i w formie to byłby rezerwowym

0

@Pedri16Future ludzie chyba zapominają ile ma lat i oczekują liczb z jego prime... ale dla niektórych i tak pewnie byłoby mało. Tacy są ,,kibice" i nic nie poradzisz

0

@Coutinho007 no trudno, Casado narazie nie daje argumentów żeby wrócić do pierwszego składu niestety

1

@PatrykBarca nic dziwnego skoro Araujo ledwo zdążył wrócić a Christensen nadal nie wrócił. Jak już wróci do formy szczytowej to miejsce w pierwszym składzie powinien mieć pewne

14

@Coutinho007 Casado gra słabo ostatnio a De Jong jest w formie narazie, tylko że on ma co sezon taki miesiąc, dwa max i znowu spadek ale zobaczymy jak będzie tym razem. Widać że Flick dobrze dostosowuje styl gry żeby maskować jego wady

10

Fajnie bo chciałem zobaczyć obronę Araujo-Inigo, według mnie docelowy duet to będzie Araujo-Cubarsi ale zobaczymy jak to będzie wyglądać

1

@Safrani z tego co napisał to chyba kompa składa ale pewny nie jestem, to też jest proste o ile chłodzenia wodnego nie będzie

@Ryoumen różnica nieduża a ma dodatkowy wiatrak który poprawi pracę karty i parę stówek w kieszeni

0

@Kgorecki2500 tak na szybko spojrzałem (:
Trzeba po różnych sklepach wszystkie części patrzeć bo różne ceny i przeceny są. Jak nie umiesz sam złożyć to zawsze można do serwisu zanieść i złożą

0

@michal26 to już długo by zeszło wyjaśniać. Nie miało by to pozytywnego wpływu na uczciwość rywalizacji tak w mocnym skrócie

1

@Douglas widzę że rozchodzi się o definicję skrzydłowego (: , tu się raczej nie dogadamy.
Zobacz sobie heatmape Raphinhi, ani trochę się nie trzyma boku boiska.
O tyle Raphinha ma zmienników to z Yamalem gorzej bo wsumie tylko Ferran i Raphinha a Torres to ,,9" i na innych pozycjach sobie nie radzi.
Edit: odpisać nie zdążyłem (:

1

@michal26 regulacje RFEF art.249 konkretnie. Jest to zabronione przez UEFE i La Ligę, z tego co wyczytałem są tylko pojedyńcze wyjątki ale Ansu się do tego nie łapie

0

@michal26 przepisy na to nie pozwalają

0

@Douglas właśnie to jest zbyt duży talent żeby go kisić na skrzydle, musi mieć większy wpływ a grę. Taka sama sytuacja była z Messim. W szkółce też najczęściej grał jako ofensywny pomocnik i fałszywa ,,9". Raphinha to nie jest skrzydłowy, boczny pomocnik/ofensywny pomocnik/,,10" - to są jego pozycje. Na skrzydle grał u Xaviego i każdy widział jak marnowany był jego potencjał

0

@Douglas Raphinha to nie skrzydłowy, tylko Yamala można nim nazwać w tej kadrze a i on zmierza w kierunku ofensywnego pomocnika

14

@Arden jeśli odpadną z City to będzie ciekawie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?