3

@Rhaan ten przereklamowany grajek nigdy nie będzie miał podjazdu do Krossa, poza tym Kross był młodszy jak przychodził

0

@ziomal88 xd czyli nie masz problemu z taką pensją? Gratuluję logiki :D

12

@partymaker Kross chyba miał koło 20mln brutto ale gdzie De Jong do Krossa xd

0

@dariooo on już teraz zarabia te 18mln brutto bo spadła kwota którą mu zalegamy, te 30mln zarabiał bo odroczył bardzo duża część wynagrodzenia za Bartomeu. Teraz jest już praktycznie na poziomie podstawowej pensji która i tak jest chora bo kompletnie nie odpowiada jego poziomowi i przedłużenie tego kontraktu na tych warunkach już tylko przypieczętowałoby że Laporta nie różni się od Bartomeu

7

,,Według Ferrana Correasa z dziennika Sport nowa propozycja dla De Jonga, który w maju skończy 28 lat, zakłada trzy dodatkowe lata umowy, a jeśli chodzi o wynagrodzenie, zaoferowano mu taką samą kwotę, jaką otrzymuje obecnie, czyli między 18 a 19 milionów brutto rocznie" jprdl mam nadzieję że to fake. Przecież to byłby jawny sabotaż. Skoro Flick go chce to dobra niech będzie ale nie można przedłużać tego kontraktu na takich chorych warunkach, jawny sabotaż i kompromitacja jeśli tak się stanie

0

@gaucho104 jak wsadzisz Pene do zespołu grającego niżej ustawioną obroną (czyli wsumie każdej) to zaraz zniknie bo wyjdą jego ogromne braki na linii.
Jedynie ten element wyjść na przedpole go ratuje bo jest w tym bardzo dobry ale to zdecydowanie za mało żeby mieć szansę gry w takim klubie.
Wojtek zjada go w każdym innym aspekcie, w wyjściach mu nie dorówna przez swoje warunki ale jest w tym wystarczająco dobry.
Pena na linii już osiągnął sufit, poprawił się względem poprzedniego sezonu (wtedy to była absolutna tragedia) ale to tyle, raz że nie na talentu w tym zakresie a dwa nie ma poprostu warunków (niski wzrost jak na bramkarza i krótką rozpiętość ramion).
W grze nogami też Wojtkowi nie dorówna, obaj nie są w tym wybitni, mają problemy w rozegraniu pod presją ale Wojtek umie zagrywać bardzo celnie dalekie piłki a Pena poprostu nie

0

@gaucho104 żałosne xd, Wojtek już od dłuższego czasu gra dobrze a wczoraj miał już jeden z najlepszych występów w karierze. Pena to ręcznik i nadaje się najwyżej do drużyny z dołu tabeli. Żaden hejt tylko uzasadniona krytyka. Różnica między nimi to kilka klas na korzyść Wojtka i tu nie ma dyskusji

0

@ViscaelBarca2007 będzie okazja sprowadzić bo na 99% zagra z Benfica rewanż w podstawie

1

Martin w ostatnich dwóch meczach zagrał dobrze i solidnie, Balde może spokojnie odpocząć z Osasuną

9

6. Świetny występ Araujo. Jest nadzieja że zacznie wracać do najwyższej formy w najbliższych meczach

20

Genialny mecz Pedriego ale MVP powinien dostać dzisiaj Wojtek

3

Dobrze że udało się wygrać ten mecz mimo czerwa w 20min. Szczęsny MVP tego meczu. Raphinha kapitalny gol. Araujo świetny mecz, miejmy nadzieję że to początek powrotu do szczytowej formy. Pedri absolutny szef, nawet nie chce myśleć co może być jak wypadnie na dłużej

0

@sebo939 hahahahhahaha xd

1

Źle to wygląda narazie. Czerwona kartka strasznie utrudniła mecz a do tego duża nieskuteczność w ataku. Narazie tylko interwencje Wojtka nas trzymają przy życiu w tym meczu

0

@Roobo xdddd. Tyle lat był problem z DM to jak się zrespił Casado to nagle go sprzedać chcą :D
A potem byłby płacz. Sprzedaje się piłkarzy niepotrzebnych a nie kluczowych

0

@PatrykBarca już kolega wyżej Ci wyjaśnił to już ja nie będę.
58mln za niego to żadna promocja tylko przepłacenie. Zacznijcie oglądać mecze Bilbao bo naprawdę przehajpowanie Nico tutaj jest już żałosne

0

@PatrykBarca po pierwsze kto Ci takich głupot naopowiadał że Leao zarabia więcej? Już nie wspomnę że Nico chciał 2x tyle w lato w przypadku transferu.
https://www.capology.com/club/ac-milan/salaries/
https://www.capology.com/club/athletic-club/salaries/
Po drugie transfer Leao można rozbić w ratach a Nico nie więc z automatu jest bardziej realny.

1

@Salchent @LeoMessiiBarcaPepa
rozumiem że rynek LS jest ubogi ale same rozważanie Nico w tym momencie to głupota a co dopiero nazywanie go najlepszą opcją :D
Kompletnie szczerze wolę tego Neymara za free z niska pensja niż Nico za którego trzeba dać ciężkie pieniądze.
Nico to one season wonder i teraz gra fatalnie. Zrzucanie winy na Valverde albo słaby zespół to brak wiedzy na temat jego sytuacji

4

@korn234 no tak bo Zahavi mówi Flickowi co ma robić xd, płacz dalej

1

Nie zaprzeczył czyli coś może być na rzeczy. Ale teraz dał paliwo medialne i będziemy zasypywani informacjami o Neymarze do lata

2

Po jego słowach to raczej nie ma wogóle szans na taki transfer

1

@comtedurgell już sobie wyobrażam wybuch śmiechu w biurach Newcastle po otrzymaniu takiej oferty

0

@Matt_i1992 wtedy należałby mu się pomnik przy nowym Camp Nou

0

Komentarz usunięty

0

@Fake69 no zobacz a powołanych jest 25 (:
To dotyczy graczy pierwszego zespołu a nie graczy z rezerw więc się wyrównuje. Ta sytuacja z Torre to była tylko chwilowa. Fati nie był powoływany w większości z powodu decyzji trenera.

0

@niepijpiotrek mało tego, wpisali dochody z nowego stadionu na ten sezon (:
https://zapodaj.net/plik-ZoDH6WAurF
Każdy wiedział że nie wrócimy w tym sezonie

0

@Fake69 przecież on od początku sezonu praktycznie jest połamany xd, to nie ma nic do tego

0

@scorpion93 za rok wrócimy napewno akurat. Później kwestią sporną może być tylko kiedy stadion będzie gotowy w 100%

0

Żodyn się nie spodziewał

0

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?