0

@Nightraider Farre gra na LO też

0

@Nightraider Oduro mocno spadł z forma więc nie wiadomo, może ten Farre się przebije. Tak czy inaczej kogoś kupić na te LO by się przydało

0

@Nightraider chyba poszło polecenie że Real ma dostać ten puchar więc mam nadzieję że teraz na nich trafimy i miejmy ich z głowy

4

Że nikt z tym nic jeszcze nie zrobił. Ile razy muszą jeszcze kogoś okraść?

0

@CPuyol jak odpali ale szanse są na to coraz mniejsze, zbyt duże ryzyko operacji biorąc pod uwagę koszty

1

@blakkudium pewnie 50mln+ by zawołali, wszyscy będą widzieć że Real jest pod ścianą i muszą kogoś kupić. Pewnie nowy trener latem będzie się nawet tego domagać

0

@blakkudium no właśnie o to chodzi że zamiast złożyć top obronę na darmowych transferach to będą musieli wyłożyć spory hajs. Tak by się skończyło na premiach

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@kejdzi nie wywalą go w środku sezonu, kogo wezmą za niego? Alonso będzie dostępny dopiero latem

7

@SergioBusquets5 tak i Laporta i tak go zatrudnił (:

1

@blakkudium jeszcze brakuje żeby Trent się rozmyślił i Real będzie miał problem bo wszyscy zaczną wołać krocie za obrońców

0

@LukaszFan też nawet bym nie pomyślał żeby go brać ale niby Flick go chce więc wypada spróbować ale trzeba to zrobić na możliwie najmniejszym ryzyku czyli maks wypożyczenie z opcją wykupu

0

@CPuyol co do początku się ogólnie zgodzę ale 40 meczy to normalna ilość i nie może być tu mowy o zajechaniu.
Co do dalszej części to kompletnie odleciałeś, jakie liczby Raphinhi? Jaka złota piłka? Zejdź na ziemię.
Słabsze pół roku? To ja mam propozycję wróćmy co rozmowy po sezonie i zobaczymy czy Nico się podniesie z dna. Jeśli nie to już naprawdę będzie w nieciekawej sytuacji.
Nie zgodzisz się ze mną? Spoko ja bym się nie zgodził na jego transfer nawet jakby grał na poziomie z Euro

0

@HypeR Raphinha będzie tu jeszcze nawet 5 lat więc Yamal tyle czekać chciał raczej nie będzie. Już pewnie przy podpisaniu kontraktu sobie zapewni ten numer

6

@mientusek1407 nie no ale tak szczerze to widać spory postęp Ferrana przy Flicku, na ten moment powinien być przynajmniej tym dobrym zmiennikiem

0

@MatBac1991 po sezonie będzie miał 18 lat czyli przedłuży kontrakt więc to już raczej pewne tym bardziej że Fati jest na wylocie

8

Nie oferować nic więcej niż wypożyczenie z opcją wykupu. Jeśli Flick chce to ok ale trzeba to zrobić na możliwie najmniejszym ryzyku

5

@Robert_Kubica chce mieć ewentualną furtkę gdyby znowu było spięcie z zarządem. Jeśli klauzula będzie ok. 100mln to wrazie mamy sytuacje win win, wszystko lepsze niż sprzednie go w środku sezonu poniżej wartości

0

@SinMistico duet transferowy marzeń, 27 letni kot w worku i przehajpowany kolega Yamala. Świetny pomysł przy naszych finansach

0

@CPuyol Nico w poprzednim sezonie zagrał 3 mecze mniej od Yamala więc o jakim zajechaniu ty mówisz, Bilbao nawet w Europejskich pucharach nie grało a Yamal dopiero co wszedł do pierwszej drużyny. Raphinha zagrał jeszcze więcej i co? Nico zagrał też 4 mecze w lidze narodów w tym sezonie i wypadł fatalnie więc to nie wina Valverde ani ,,słabszych" kolegów.

Porównanie do Modrica ma na celu pokazać że to że wszedł na wysoki poziom w późniejszym wieku go nie skreśla. Totalnie przeciętna liga xd. Liverpool ma o niego zabiegać i teraz mogą tym bardziej bo PSG zabrało Kvare. Chłop niemal zrobił double double w połowie sezonu ale słabo xd, a Nico sobie może narazie pomarzyć o takich liczbach

0

@gaucho104 był czas na zmiany przy korzystnych wynikać i mimo zmęczenia z jakiegoś powodu tego nie robi

1

@theszymox przestań wierzyć we wszystko co czytasz

0

@Gaucho no właśnie o tym mówię. W pomocy problemu nie ma bo jest od groma alternatyw ale na innych pozycjach już gorzej tym bardziej że Flick wybrał sobie grupę 15-16 graczy z których regularnie korzysta i to trochę utrudnia

6

News pod kliknięcia, praktycznie wszyscy razem z głównymi dziennikarzami podali że przedłuży umowę

0

@gaucho104 ile masz alternatyw dla Lewego, Raphinhi i Yamala? I z ilu korzysta Flick?
Do tej pory graliśmy dwójka obrońców, Inigo już wyleciał a Cubarsi jest zajechany, Christensen jeszcze nie wrócił.
Przydałoby się żeby Flick bardziej budował Victora i Ferrana bo Lewy potrzebuje zmiennika. Za Raphinhe i Yamala może grać wsumie tylko Fermin i z musu Olmo, Flick mógłby dać w końcu szansę Rodriguezowi

1

@gaucho104 mamy krótką kadrę to będzie trudno wygrać LM bo gdzieś w marcu znowu pewnie będzie zadyszka i nie wiadomo jak to wyjdzie. Możemy wygrać spokojnie z każdym ale czynnik kondycyjny dużo może zaważyć

0

@CPuyol tak zwalmy teraz formę Nico na Bilbao, to nie jest ,,9" że jest zależy od zespołu, koledzy z ataku robią dużo większe zagrożenie od niego.
Lookman dłużej wchodził na wysoki poziom, tym tokiem myślenia to Modrić też się do niczego nie nadawał? Te niewypały z Atalanty to albo zawodnicy sprzedani na chwilowym hype albo poszli nie tam gdzie trzeba, wszystkich Atalanta szybko oddawała a Lookmana z jakiegoś powodu nie chcieli oddać ale odmówił przedłużenia umowy więc teraz będą musieli. Będzie miał rok kontraktu więc żadne 60mln, dałbym 40mln a jak nie to nara. Lookman dużo bardziej do profilu skrzydłowego jaki preferuje Flick, umie dryblować, dobrze wykorzystuje przestrzenie i mocno pracuje w pressingu.
Od kilku sezonów trzyma ten poziom i przydałby się bardziej doświadczony zawodnik to tak młodej kadry.
2022/23
33 mecze, 15 goli, 6 asyst
2023/24
45 mecze, 17 goli, 13 asyst
2024/25
24 mecze, 12 goli, 9 asyst

0

@F3DO tak, idealny profil i duże umiejętności ale też sporo kosztuje więc raczej nie ma szans

0

@kanver_ Lewemu to buta zrobili x3

0

@esem91 z czasem się ogarnęli ale stracili już dwa gole xd. Nie było już potem takiego chaosu jak na początku ale mecz i tak absolutnie zdominowany

@addept no dużo meczów przed nami więc mam nadzieję na te rotacje, trzeba też budować tych zmienników a Fort to już nie pamiętam kiedy ostatnio zagrał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?