1

@PatrykBarca masz wypowiedź agenta.
To lepiej niech odejdzie teraz dużo poniżej swojej wartości i stracimy najlepszego obrońcę? Zawsze jest ryzyko ale tutaj trzeba je podjąć i nie jest ono wcale duże.
Mamy kompletnie inny system treningowy i nowy sztab więc wcale nie jest powiedziane że nadal będzie się ciągle łamał, przykład Pedriego dobrze to pokazał, nawet Dembele który odszedł pozbył się momentalnie problemów z kontuzjami i z Araujo będzie prawdopodobnie to samo jeśli by odszedł

0

@negreanu czekanie do lata jest ryzykowne bo raz że będzie miał rok kontraktu a dwa że nie wiadomo czy nadal będziemy w zasadzie 1:1. Wszystkie przedłużenia kontraktów m.in. Pedriego, Gaviego i Araujo powinny być załatwione możliwie szybko

1

@Filipem też to zauważyłem ale wsumie mnie to nie dziwi

2

Ale jak to? Przecież podobno tylko Polacy chcieli Wojtka w składzie :D

1

@Kyonego to nie jest niszczenie drabinki płac tylko sytuacja gdzie zawodnik zarabia proporcjonalnie do swoich umiejętności.
Drabinkę płac naprawia się przez pozbycie się zawodników którzy zarabiają za dużo i nie dawanie chorych pensji zawodnikom którzy na to nie zasługują. W pierwszej kolejności trzeba się pozbyć De Jonga, potem wypchnąć Ansu i Lengleta.
Araujo musi dostać tą podwyżkę

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@europejczyk dokładnie. Na przykład Cubarsi w wieku 17lat podpisał kontrakt z pensją progresującą i na końcu będzie miał 14mln brutto więc czemu Araujo ma teraz nie dostać np. 16mln brutto? Laporta daje takie kontrakty młodym którzy dopiero wchodzą do drużyny a nie chce dać zasłużonej podwyżki starszym zawodnikom

3

Doszliśmy do tego stopnia że agent Araujo musi reagować w mediach. Mamy potwierdzenie tego co wczoraj pisałem, jest duże zainteresowanie Juve ale Araujo nie chce tam narazie iść i woli zostać ale nie zostanie jeśli Laporta w końcu nie zacznie normalnie negocjacjować tego kontraktu.
Jeszcze dodam że są już tu naskoki że chce lepszy kontrakt xd, przecież to obowiązek. Biorąc pod uwagę jego umiejętności, wiek i zarobki innych obrońców na świecie to musi dostać spora podwyżkę.
https://www.capology.com/club/barcelona/salaries/
Wystarczy zobaczyć ile zarabia w porównaniu do kolegów, przeskoczenie Fatiego to jest minimum w tych negocjacjach

25

Zaraz szwagrów Laporcie zabraknie

0

@MatBac1991 to że Laporta atakuje piłkarzy w mediach to fakt po tym co zrobił z De Jongiem, sam piłkarz przyznał że m.in. jego kontrakt wypłynął z klubu. Jeszcze coś? To co się dzieje z Araujo niczym się nie różni, katalońskie media mieszają go z błotem od roku a teraz kuriozum czyli niby wiedzą co powiedział w szatni. Narazie wiemy tylko o dużym zainteresowaniu Juve a nie że Araujo chce tam iść

0

@MatBac1991 pokaż mi gdzie tak powiedział

0

@ferdas_rawa fizyczna bestia i jeden z najszybszych obrońców na świecie nie pasuje xd?
Tah to jest opcja w miejsce Erica/Christensena a nie Araujo.
Przedłużenie kontraktu Araujo to powinien być taki sam priorytet jak przedłużenie tych których wymieniłeś

0

@JarekS w sensie wątpisz że odejdzie? Dobrze zrozumiałem?

0

@MatBac1991 dopiero teraz jest miejsce w FFP a Laporta chce go wypchnąć

0

@kuz Tah jest dogadany latem a Bayer nie puści go wcześniej

0

@blakkudium niech się zajmą przedłużeniem umowy

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Kubsoleon w jakim sensie nie można liczyć?

0

@partymaker to już Romano zdementował, mamy tylko potwierdzenie zainteresowania Juve a nie że Araujo się zgodził

0

@Vito9 bo jest po kontuzji i zagrał dopiero tylko z Barbastro a to był ważny mecz

1

@Filipem Fatiego trzeba wypożyczyć a Erica można sprzedać przy dobrej ofercie np. 15mln

1

@Faro to se wierz, nie obchodzi mnie to ale ten bezmyślny hejt jest poprostu żałosny

1

@Kwasiak98 a to jest powód żeby się go pozbyć? Jak ma coś zagwarantować jak są takie cyrki jak z Olmo? To Pedriego też powinniśmy sprzedać co? Mamy kompletnie inny system treningów i nowy sztab i nie jest powiedziane że nadal będzie się ciągle łamał

1

@Faro a wy odrazu wierzycie xd i hejt momentalnie bez żadnego potwierdzenia.
To że Laporta atakuje piłkarzy przez media to fakt co najlepiej pokazał przykład De Jonga.
Romano i Moretto potwierdzili tylko poważne zainteresowanie Juve jakbyś chciał wiedzieć, nie ma żadnego transferu na ten moment

1

@CLS63AMG tego to nawet nie skomentuje, wystarczy poczytać starcia ich fanatyków tutaj

7

@Kwasiak98 to co teraz za ten jedne błąd ma być non stop hejtowany? A tego jak nas co chwilę ratował to nie pamiętacie? Co z was za kibice. I nie tylko przez niego wtedy przegraliśmy, głównie on był winny ale nie w całości.
Solidna oferta xd? Nie mamy w tym momencie żadnej pozycji negocjacyjnej

3

@maroon ludzie mają krótką pamięć i bardzo łatwo nimi manipulować ale nie pomyślałbym że aż tak wszyscy na niego naskoczą

0

@partymaker Laporta przez dobry rok bombardował go w mediach

24

Wystarczyło puścić przez rok kilka newsów na zlecenie i ludzie znienawidzili naszego najlepszego obrońcę. Mamy tylko wiarygodne informacje że Juve jest bardzo zainteresowane a nie że Araujo chce tam już iść. I jeszcze ten news że dziennikarz wie co powiedział w szatni xd, a wszyscy w to zaraz wierzą i wyzywają go od najgorszych. To tylko pokazuje jak łatwo manipulować ludźmi za pomocą mediów. Jeśli Araujo odejdzie to przez to że Laporta zmieszał go z błotem i nastawił przeciwko niemu kibiców żeby go sprzedać a nie bo nie chciał przedłużyć kontraktu (dopiero teraz mamy miejsce w FFP) albo boi się rywalizacji.
Jedyna szansa to że Flick to zablokuje

2

,,mogłoby ono zakończyć się pozbawieniem Laporty funkcji prezydenta" ale by było gdyby tak się załatwił xd, jest szansa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?