0

@Matej nie ma sensu tego traktować poważnie, od śmiechu się powstrzymać nie mogłem jak to czytałem

1

@Coutinho007 wy w to wierzycie naprawdę xd?

9

@MesQueUnClub96 przecież to jest news z dupy na ten moment, jeszcze tym bardziej że jest pisane o wypożyczeniu xd. Tak jakby na trybunach siedział

17

Już to widzę tym bardziej że chłop pisze o wypożyczeniu. Araujo spokojnie sobie pogra a tu jest tak napisane jakby na trybunach miał siedzieć.
Jeszcze wspomniane że Araujo unika odpowiedzi.... a kto po cyrku z Olmo zagwarantuje coś na 100%?

1

@Nightraider liczyłbym na kogoś innego bo oni nie zaoferują więcej niż opłacanie 20% jego pensji

7

Gdyby nie Marquez i Flick byłby już poza klubem. Jeśli zdrowie nie przeszkodzi to będzie jednym z liderów tej drużyny przez następne lata

0

@Kamiloza91 panuje legendarny optymizm

0

@gracianho7 nie wiem

0

@Puyol88 sorry ale inaczej się nie da na takie coś zareagować

0

@gracianho7 oczywiście że są lepsi. Nico miał tylko wsumie jeden sezon a ten ma fatalny i głupota byłoby kupowanie go

0

@gracianho7 dla nas lepiej

9

Już odwracanie uwagi się zaczyna

0

@Faro no nie bo Torre tam dużo nie zaoferuje, musi być ustawiony w centrum boiska. Fermin i tak zagra ale pewnie Flick może się zastanowiać miedzy Torre i Gavim

1

@Faro zagra Fermin bo Raphinha będzie musiał zagrać po prawej stronie za Yamala a Torre to ,,10" i nie nadaje się do gry na bokach. Flick też pewnie będzie wolał wrzucić do środka Gaviego i będzie grał z Pedrim i Casado

1

@Faro Olmo nie zagra to szanse są ale wątpię że zagra w podstawie

1

@Puyol88 ale wyprany łeb

0

@MOLESTA no to czemu napisałeś tylko the sun? (:
Było tak odrazu

0

@MOLESTA The Sun nie można brać poważnie, jak nikt inny nie potwierdzi to nie ma tematu

3

Nominuje @JarekS za dostarczanie wartościowych informacji, które wzbogacają serwis

2

@sokot weźcie ludzie bo to nawet śmieszne już nie jest

3

@Herato powinniśmy przejść na model mieszany jak Bayern

2

@turhiay teoretycznie powinniśmy być faworytem, Real gra słabo a u nas zniknął problem zajechania po przerwie świątecznej. Myślę że ten puchar wygramy

0

@FcPortoFan1999 czemu ma być wypominane jak o tym nic nie gada?

0

@FcPortoFan1999 nie można się sugerować, Xavi nie wypalił i nic nie mówi że by go znowu zatrudnił. Font miał plan działania przygotowany i ma jakieś sukcesy biznesowe w CV w przeciwieństwie do Laporty

1

@FcPortoFan1999 gdzie powiedział że dalej chce to zrobić?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@FcPortoFan1999 na jakiej podstawie dalej chce to zrobić?

@MalanFCB nie jestem za jego kandydaturą ale jest jedynym który ma szansę wygrać z Laportą i jest od niego dużo lepszy. Osobiście chciałbym żeby wygrał Ciria ale najważniejsze żeby nie wygrał Laporta

0

@FcPortoFan1999 na jakiej podstawie?

0

@Alo_Vi uśmiałem się

0

@FcPortoFan1999 co ma do tego Xavi? Miał z nim pomysł ale musiałby być głupi że go znowu zatrudnić i nic o nim w tym kontekście nie mówi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?