BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@krol211 przecież przed sezonem mówiło się o sezonie przejściowym i braku trofeów, za co miałby go zwolnić, naprawdę by musiało wszystko paść. Xaviego tyle czasu trzymał to Flicka nie zwolni
7
A co on takiego zrobił że czerwo dostał? W pierwszej chwili to myślałem że De Jong wyleciał
0
@Rewolucja123 każdy ma ich dosyć
1
@Beztroskii dobre podsumowanie, mam wrażenie że wygrane z Realem i Bayernem mocno podwyższyły oczekiwania i często ludzie zapominają z jakimi problemami zmaga się Flick
0
@Mieszo Gavi chociaż coś próbował a De Jong kompletnie nic
0
@Mieszo ta i jakie efekty? Sprokurowany karny, nie dał kompletnie nic w tym meczu. Świetnie uspokoił grę
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@tadzik447 dzisiaj*
Nie pamiętam kto to pisał
0
@Blantozaur jakimi? Nawet jeśli Pena zagra dzisiaj dobrze to co to zmieni skoro to będzie dopiero trzeci taki mecz? Bramkarz na tym poziomie ma być regularny a nie wyjdzie mu jeden mecz na kilka
1
@Matheu12 z czego ma się odbudować xd?
0
@tadzik447 głupszego pytania dzisiaj nie przeczytam
0
@Sysia11 może?
0
@krol211 chodzi o sam fakt że ma pierwszeństwo, już przy transferze Lewego zgarnął 20mln premii
0
@xavi890 kurna naprawdę głupi pomysł żeby wystawić obrońcę na obronie, nie wiem jaki cudem na to wpadłem wiesz. Ciekawe jakim cudem Garcia bym jednym z najlepszych graczy Girony w poprzednim sezonie, pewnie przypadek
0
@krol211 no Mendes i Zahavi mają pierwszeństwo
2
Już się powoli potwierdza to co pisałem nie raz, Pedri staje się absolutnie kluczowy i Flick nawet z Betisem boi się dać mu odpocząć bo nie da się go zastąpić. Miejmy nadzieję że szybko zamkniemy mecz i go zmieni.
Szkoda tylko że Garcia nie zagra za kogoś z Cubarsi/Inigo bo mają już sporo minut w nogach a Araujo jeszcze nie wrócił
0
@Katalończyk 99 Wojtek nie jest gorszy w grze nogami, obydwaj są mocno średni w tym zwłaszcza jak trzeba grać pod presją ale Wojtek chociaż umie zagrać długą piłkę.
Jakby wyjścia z bramki miały aż takie znaczenie to Mats by nie grał u Flicka.
Wybiegi na mecz (%udanych):
Mats: 0,3 (100%)
Wojtek: 0,1 (100%), w kadrze 0,5 (100%)
Pena: 3,1 (100%)
Więc jakby Flick patrzył głównie na to to Pena by grał zamiast Matsa (:
Masz tam statystyki Wojtka z Juve gdzie musiał tak grać, w Arsenalu już dużo częściej wychodził ale statystyki z tamtego okresu są niedostępne ale wtedy mu to nie przeszkadzało
0
@Katalończyk 99 dla wszystkich bramkarzy jakich mamy jest dobra obecność Wojtka ale nie po to się go brało żeby był tylko od tego
0
@Katalończyk 99 @misterio tak szczerze to Astralaga nawet mógłby być lepszy od Peny
1
@jacobFCB konkurencją bym tego nie nazwał bo Pena mimo prezentowania poziomu na zespół ze strefy spadkowej nadal gra kosztem Wojtka
1
Już po tym artykule żeby niby nas wyniesie 80mln który był najpewniej na zlecenie Laporty nie wierzę że go wezmą, jeszcze do tego te wypowiedzi Deco i info od Romano. Najpewniej zostaniemy tylko z Lewym który będzie miał już 37lat i musi mieć jakiegoś zmiennika bo będzie potrzebować rotacji a jak dostanie kontuzji (oby nie) to po sezonie bo nie mamy nikogo w jego miejsce a napastnik jest kluczowy. Jedyna szansa to budowanie Pau Victora i liczenie że wypali ale to nie jest poziom na podstawowego napastnika Barcy w przyszłości. Z tego co mamy teraz to tylko Oscar Gistau ale jest bardzo młody i można o nim myśleć gdzieś w perspektywie 3,4 lat
0
@Mieszo pozaboiskowe? Gavi jest zdecydowanie wyżej w hierarchii od De Jonga bo jest lepszy i dużo bardziej przydatny dla zespołu i będę zdziwiony jeśli jego kosztem zagra dzisiaj De Jong
4
@michal26 jeszcze jedną: jest za słaby
0
@krol211 powiedzą że wierzą w Torresa i tyle (:
0
@michal26 tak tak, widzę że szkoda czasu na tą rozmowę
10
@michal26 super będziemy teraz wyjmować pojedyncze sytuacje, parę się może znajdzie z tych 6 lat co nadal nie może wypalić
5
@michal26 regulowanie tempa meczu=spowalnianie każdej akcji
0
@okiemtypera_lucaxx95 przypomnę tylko że Ferran grał w tym meczu więc się zastanów co piszesz
0
@TheKlucha nawet tego pewny bym nie był xd
1
Hansi uspokój się. Zresztą nie wierzę żeby to była prawda bo niby jak De Jong ma być kluczową postacią jak nie ma jak wejść do podstawy chociaż? (:
Kompletnie się nie nadaje do obecnego stylu i powinniśmy zrobić wszystko żeby się go pozbyć