BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
@okiemtypera_lucaxx95 weź się lepiej zajmij typowaniem a nie trollować zacząłeś
4
@Criss18Barca no napewno będzie lepiej xd
1
@slayer ale nie kosztuje tyle ile by trzeba było za niego zapłacić
7
Czyli w następnym sezonie zostajemy tylko z Lewym na ,,9" który będzie miał 37lat, to co jak dostanie kontuzji to kończymy sezon? W takim przypadku trzeba więcej ogrywać Pau Victora bo innej opcji nie mamy
1
@Eto'o9 R10 a Tah to nie jest za darmo xd?
0
@Kapitan9 ma jasno zarysowane limity i będzie z niego maks zawodnik na drużynę ze środka tabeli
8
@Kapitan9 Dominqueza to nie ma co liczyć, odejdą pewnie Eric i Christensen
0
@blablak a Trent to rozumiem już weteran? Normalnie pasuje i daje nam dużo możliwości, ja bym brał bez zastanowienia
0
@novy1899 Trent to zadeklarowany Cule więc bez przesady że by nas spławił odrazu
1
@Ronin47 rzadko oglądam Bundeslige ale na podstawie meczów kadry i tych paru meczy w Leverkusen to mogę stwierdzić że to podobny poziom, Christensen lepszy w grze nogami i rozegraniu a Tah szybszy, lepsze warunki fizyczne, świetnie pasuje do wysoko ustawionej obrony no i jest zdrowszy. Tutaj też mocno chodzi o kwestie ekonomiczne bo Christensena można sprzedać (przyszedł za darmo to czysty zysk) a Tah przyjdzie za darmo
0
@HypeR Trent daje możliwość gry na wahadła i 3ŚO, zagra na PO, wahadle, w pomocy i nawet skrzydle. Oczywiście że jest sens
1
@ViscaelBarca2007 jeszcze liczę że jednak pójdziemy po Trenta, dałby bardzo dużo możliwości taktycznych
2
@xvcWinterSoldier Inigo nie odejdzie, Araujo przedłuży kontrakt. Najpewniej Christensen i Eric odejdą
26
Jeśli to oczywiście prawda i nic się nie zepsuje po drodze to brawa dla Deco za szybką dobrze wykonaną robotę w końcu. To już raczej napewno przekreśla minimum jednego z Eric/Christensen albo najpewniej obu, w zimę pewnie wypchną Fatiego a latem Erica (jego może nawet zimą), Christensena i może Torre
4
@Andrzej92 @Lahey z tego co piszą to zastąpienie LM, przecież nie będziemy grać tego i tego bo to niemożliwe
0
@Toretto nas nie stać i nie ma żadnych szans przez to chyba że chcesz wierzyć w dziennikarskie brednie niczym nie poparte
0
@MOLESTA oni nie chcą prawoskrzydłowych (:
A tak serio to nie ma miejsca w ataku i tam nie pójdzie, jeszcze rok temu bym się zgodził ale teraz bym powiedział że jak nie zostanie w Liverpoolu to może trafić do Arabii
0
@MOLESTA Yamal i tak już ma zagwarantowany kosmiczny kontrakt więc bez przesady, nikt mu nie da decydować o transferach
1
@Safrani jak nie przedłuży kontraktu to go sprzeda bo będzie jak z Osimhenem
1
@Safrani jeśli już naprawdę chcą tyle wydać to Kavara to najlepsza opcja na LS, bardzo dobrze by się wkomponował i dużo bardziej pasuje stylem niż Nico. Też można by było zapłacić w ratach i nie chciałby takiej pensji co Nico
2
@blakkudium dla nas byłaby to dobra informacja bo nie wzmocni Realu
1
@Nightraider też bym chciał ale Laporta i tak to będzie robił więc chociaż mam nadzieję że zrobi to z głową. Jego nie obchodzi co będzie później, liczy się tu i teraz żeby wygrał wybory
12
SuperLiga jest potrzebna bo UEFA ma zbyt duży monopol na futbol i robią co chcą
0
Mam nadzieję że nie wyprzedadzą wszystkich loży w promocji żeby mieć kasę szybko tylko zrobią to dobrze i niech nie wywalą tego na bezsensowny transfer tylko żeby Laporta miał jakieś duże nazwisko w lato
0
@piotrochmann o obraził się xd, nie mogę Ci zwrócić uwagi że nie potrafiłeś przeczytać ze zrozumieniem mojego komentarza tylko interpretujesz sobie tak jak Ci się podoba i żeby pasowało do twojej narracji?
1
Tylko by się przydało myśleć o przedłużeniu kontraktu ale fakt że nic o tym nie słychać i doniesienia Moretto wskazują że klub uważa go za jedną z opcji do spieniężenia i ratowania budżetu
1
@Nightraider Fati, Eric, Torre
0
@Solcio nie jest skrzydłowym
0
@Herato nigdy nie był dobry w karnych, często poprostu strzela na siłę bez patrzenia na bramkarza
1
@Eto'o9 R10 co xd? 89% skuteczności karnych a w każdym swoim zespole jest ich wykonawca a często te karne decydują o ważnych punktach albo awansach na turnieje