Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie ma co liczyć na polskie kina zapewne?
0
Myślę że jest bardzo głodny gry, tym bardziej że nogi ma zdrowe a Leo nie lubi nie grać. Jeżeli dostanie zgodę to zakładam że zagra.
1
Również tak uważam. Jeżeli natomiast wyjdzie to zagra Dembele - i bardzo słusznie.
6
Czym będzie? :D
Jeżeli Messi wraca do 11stki to z pewnością zagra Dembele. Malcom (z wyjątkiem strzelenia bramki) nie pokazał absolutnie nic lepszego.
Wystawienie Malcoma byłoby przejawem głupoty moim zdaniem.
20
Ile Suarez pauzował za ugryzienie rywala? To ja bym wolał być ugryziony (co w gruncie rzeczy jest stosunkowo niegroźne) niż żeby jakiś kretyn walił mnie łokciem w nos a potem udawał (a raczej nie udawał) idiotę. Zadziwiająco często zdarzają mu się te "przypadki".
Za brak mózgu powinien pauzować - najlepiej dożywotnio albo aż go z psychiatryka wypuszczą.
18
To męski sport. Raz Ramos komuś przypadkowo wyjedzie z łokcia w nos, raz komuś (również niechcący) uszkodzi bark. Po co szukać sensacji. Toż to dusza człowiek - do rany przyłóż. Nie żaden świr...
1
Morer grał w drugiej linii?
Trochę niepokojące zaczynają być wyniki Barcy B. Spodziewałem się dużo lepszej skuteczności. Mamy początek listopada i na 12 rozegranych spotkań (11 ligowych i z artykułu) tylko 3 razy udało się zdobyć 2 i więcej bramek. Wyniki nie są najważniejsze - bo chodzi o rozwój zawodników ale ciężko w takich warunkach spodziewać się licznych promocji do pierwszej drużyny. Uważam jednak że Pimienta robi sensowną robotę - zobaczymy jak będzie w drugiej połowie sezonu.
2
Porównując mecze ligowe i te z LM widać dużą różnicę w podejściu zawodników. Zdaje się, że nie mówienie o skupieniu się na LM nie było blefem. Bo inaczej nie jestem w stanie zrozumieć jakim cudem Rayo potrafiło obejść pressing a Inter już nie?
0
Widzę że wiara w narodzie nie słabnie :)
"Semedo - gra z meczu na mecz co raz lepiej, zgrywa się z ekipą, potrzebuje tylko większej ilości minut" - 47 spotkań, grubo ponad 3000 minut. I nadal nie wygrywa rywalizacji na swojej pozycji S. Roberto (jak by nie patrzeć przesuniętym ze środka pomocy). Ile jeszcze tych minut mu trzeba? 17.000?
"Malcom - zaczyna powoli przekonywać Valdka (mam taką nadzieję), perspektywiczny transfer" - Bardzo, bardzo chciałbym aby okazał się transferem na miarę Barcelony. Takim Cou z prawej strony. Ale oczy każą mi wątpić :'(
0
Raczej bocznego obrońcy, który nie stoi w blokach i daje opcje do podania.
0
Jaki interes ma Munir w podpisywaniu nowej umowy skoro z kartą w ręku dostanie dużo lepsze warunki w innym klubie? Podpisze tylko wtedy gdy dostanie dobry kontrakt i będzie miał szansę na zostanie w klubie.
Rafa też ma umowę do końca przyszłego sezonu. Dużo za niego nie dostaniemy a nie wierzę aby Valverde łatwo wypuścił go już zimą.
2
Co to są za cyfry w nawiasach? Bo chyba nie wartość transferu?
Vermaelen, Munir i Samper mają umowy do końca sezonu. W styczniu mogą podpisać umowy z innym klubem i nic nie zrobimy. Gomes musi się ograć w Evertonie, potem będziemy się zastanawiać czy go wykupią. Denis chyba boi się odejść. Jedyną kasę można dostać za Rafe i Paco. I raczej mniej niż podałeś.
3
Nie kłóć się z fachowcem. Widać że specjalista. Bez badań zawodnika zdiagnozował problem a nawet znalazł rozwiązanie :D
0
W sumie masz rację :D
0
Nie odniosłem żadnego wrażenia pozoru nieomylności. Normalnie komentował to co widział.
1
Nadal mogę napisać tylko to samo: najwyraźniej nie zrozumiałeś. Mnie bardzo odpowiadał jego styl komentowania. Wolę taki niż bezsensowną paplaninę. Ale możesz mieć swoje zdanie. Nic mi do tego.
1
Obstawiam duże rotacje na PSV. I przypuszczam, że po tym meczu będziemy mieć to pierwsze miejsce :)
2
Widzę że za dużo nie zrozumiałeś z tego co mówił :D
1
Edytowałem post wyżej. Przeczytaj.
Nie widzę nic dziwnego w korzystaniu z geniuszu Messiego skoro już się go ma w drużynie. Jeżeli jednak nie zauważyłeś to w ostatnich meczach z trudnymi rywalami Messi nie grał. Żaden rywal nas nie zdominował. Jeżeli tego nie łapiesz to na serio - dużo łatwiej Ci będzie jak zmienisz zamiłowani klubowe. Po co masz się tutaj męczyć? Mnie bardzo odpowiada i nasz styl i sposób grania.
0
Pamiętam, ze Alba nie mógł grać z Neymarem :P
1
Jesteś jakiś ograniczony czy tylko chcesz zrobić z siebie głupka? Ktoś Ci podaje przykład z jakiegoś zbioru a Ty myślisz że to wszystkie jego elementy. Gratuluje logiki życiowej :D
Dokładnie tak wygląda gra Barcelony: szukanie okazji na szybkie wejście (najczęściej właśnie skrzydłem) w obronę rywali. Jeżeli taka gra Ci się nie podoba to jest dużo drużyn, które grają inną, szybszą piłkę. Co Cię trzyma przy Barcelonie?
4
Mnie się bardzo podobało to co mówił. Tak z perspektywy trenera a nie komentatora.
0
Alena jest w pierwszej drużynie. Musi walczyć o miejsce w składzie. Puig potrzebuje ogrania - też dostanie swoje szanse - sezon jest długi. Nie mam obaw o minuty dla młodzieży.
0
Nasz styl opiera się na tym, żeby zrobić Albie miejsce na takie wbiegnięcie. To są właśnie te powtarzalne schematy, których nie dostrzegasz.
0
Dopasowaliśmy się do rywala. To coś zupełnie innego niż wychodzenie na mecz z zamiarem oddania rywalowi piłki. Real to Real a Betis to nie Real. To zupełnie różne poziomy drużyn i zawodników w nich występujących.
0
Tiki-taka. My gramy piłką. Ten "ofensywny" styl o którym piszesz nie ma u nas miejsca. Barcelona Valverde nie jest najlepszą Barceloną w historii ale jest najlepszą wersją Barcelony na dziś. Ja jestem absolutnie przeciwny wprowadzaniu takich "ofensywnych" stylów gry. Wczorajszy mecz był dla mnie ideałem - taką Barcelonę chcę oglądać (stylowo) - tylko ze skuteczną :)
Dembele nie ma żadnych problemów ze znalezieniem miejsca. Ma tylko problemy z decyzją co zrobić z piłką, kiedy już ją dostanie. To typowe dla młodszych zawodników.
Semedo, Vidal czy Malcom nie wywalczą pierwszej jedenastki, bo ich styl znacznie odbiega od tego co my chcemy grać. Liczyłem, że Semedo dostosuje się do nowych warunków ale jest tutaj już półtora sezonu a postępy są niewielkie. Malcom też kiedy dostaje piłkę to próbuje jak najszybciej przenieść się pod pole karne rywali (tak było i wczoraj i w PK i w każdym meczu, w którym u nas wystąpił). To nie jest nasz sposób na granie.
Vidal przydaje się ze swoim doświadczeniem i stylem gry. Był Paulinho a teraz jest Vidal. Musi się jednak pogodzić z ławką. Liczę na transfer Frenkie de Jonga z Ajaxu, bo to na dziś jedyny chyba zawodnik, który może dać radę zastąpić kogoś z naszego środka pola bez wyraźnej straty jakości. A zmiennika nam trzeba jak tlenu.
0
Barcelona odchodząca od swojego stylu żeby grać z kontry. No nie...
Betis gra jutro bardzo ważny mecz z Milanem. Mają bardzo mało czasu na odpoczynek a my gramy u siebie. Wraca Messi i należy się spodziewać totalnej rozwałki gości - taką mam nadzieję.
2
Jak piszę z tel. to też zawsze mi słownik poprawia (przynajmniej u mnie). Łatwo przeoczyć.
1
Dwie bardzo dobre informacje :)
0
Taktyczny. Obejrzę mecz w domu, bo w pracy mi nie wypada :D