Azi

0

W pierwszym meczu udało się zdominować rywali. Tym razem tak fajnie już zapewne nie będzie. W sobotę bardzo źle wyglądał nasz pressing i co chwilę dostawaliśmy piłkę za plecy (zupełnie jak Inter z nami). Jutro nie może to tak wyglądać bo nas rozjadą.

Valverde zapewne będzie chciał przejąć środek pola i kluczowe będzie utrudnianie rywalom wznowienie gry oraz szybki pressing po stracie. Spodziewam się jednak drobnej zmiany w naszej grze: albo na prawej obronie wyjdzie Semedo a przed nim zagra S. Roberto albo wyjdzie Vidal w miejsce Rafy. To dość standardowy zabieg Valverde z poprzedniego sezonu (tylko z Paulinho).

Vidal jest dość chaotyczny - nie trzyma linii przez co łatwo go minąć jedną klepką. Z drugiej strony ma dość dużą łatwość do odbierania piłki rywalom na ich połowie a to będzie dla nas bardzo ważne, bo rywale niewątpliwie będą próbowali szybkich akcji i prób mijania naszej drugiej linii.

Azi

1

Zerknij na 4 temat poniżej.

Azi

0

Proponuję taki skład: MatS - Semedo, Chumi, Lenglet, Alba - Alena, Vidal - Malcom, Cou, Dembele - Suarez
i dzida do przodu i gramy! Po co nam styl i gra krótkimi podaniami skoro można inaczej?

Azi

7

Zapewne tak jest. Teraz Inter musi przygotować się na warianty z Leo i bez Leo. Niech się głowią :)

Azi

0

Dezinformacja pełną parą :D

Azi

4

Po co ryzykować? Ważne jest aby był w pełni zdrowy na Atletico. Betis ma w czwartek ciężki mecz z Milanem, więc w niedzielę powinni być wykończeni. W dodatku gramy u siebie. To będzie dobry mecz na wprowadzenie Leo, bo jutro będzie gra na ostro.

Azi

0

https://mobile.twitter.com/FCBarcelona
30 minut temu dodany twitt i Leo jest na liście. Nic nie rozumiem.

Azi

2

Dokładnie. Telefony są napchane nieusuwalnymi aplikacjami danej sieci. O wiele lepiej kupić sobie w sklepie (np. na raty 0%) nowy model i brać tylko abonament i to też taki jaki się realnie korzysta a nie opcję "wypas".

Azi

0

Skąd masz takie informacje? Źle zinterpretowałeś przekaz. To co mi podajesz to jest przypuszczenie jakie wystosował dziennikarz i to wybitnie mało wiarygodny. A na pewno nie fakty.

Nawiązujesz do jednej z konferencji Valverde. Znajdź ją sobie i przeczytaj to zobaczysz że mam rację.

Valverde nigdy nie powiedział złego słowa na temat Malcoma. On nie gra bo jest zwyczajnie za słaby na Barcelonę. Jeżeli ma ofertę z od Totków to niech idzie, bo coraz mniej osób wierzy, że zrobi postęp, który uprawni go do gry w pierwszej drużynie.

Azi

0

Co to znaczy Valverde postawił na swoim?

Azi

0

Strasznie mi nie leżą te stroje ale jakie znaczenie ma kolor koszulek? Za to mecz będzie z pewnością o wiele ciekawszy niż zwykle - dla mojej żony :D

Azi

2

Na dziś szansę na grę w pierwszej drużynie mają:
- z obrońców: Chumi, Cuenca i Miranda oraz ewentualnie Wague (miał być chyba przeniesiony do pierwszego składu w zimie) choć duża liczba bardziej wynika z braków w pierwszym zespole a nie z potencjału kandydatów. Stoperzy nieźle zaprezentowali się w PK i mam nadzieję że dostaną kolejne szanse. Miranda dał podstawy do tego aby być zmiennikiem Alby ale powinien zagrać chociaż pełny sezon w rezerwach. Jest jeszcze nerwowy i LM to dla niego zdecydowanie za wysoki poziom na dziś.

- ze środka pola Busquets i Puig. Oriol jest ciężki do diagnozy. Z jednej strony to olbrzymi talent a z drugiej w pierwszej drużynie nie ma zmiennika dla Sergio a jednak szans nie otrzymuje (podobnie jak Samper). Obawiam się, że Barcelona może być dla niego za trudna. Riqui natomiast to typowy zawodnik pod Barcelonę. Ciekawostką jest, że nie gra w kadrze młodzieżowej. Jeżeli spełni oczekiwania to będziemy mieli fajnego pomocnika na lata ale nie robiłbym sobie jakiś wielkich nadziei na to, że będzie to zawodnik na poziomie Iniesty. Dobrze jak osiągnie tyle co S. Roberto.

W dalszym kręgu powinni być Collado, Monchu oraz Mujica. Natomiast Abel Ruiz ma wyraźne problemy z przejściem z piłki juniorskiej do seniorów. W składzie B rozegrał już 35 spotkań (4 bramki, 0 asyst) ale daleko mu do tego co gra w kadrach młodzieżowych. Wierzę jednak, że może on odpalić, bo przypuszczam, że jest to taki typ zawodnika, który potrzebuje dużo więcej czasu na dostosowanie się. Nie zdziwi mnie jeżeli do pierwszej drużyny awansuje za powiedzmy 2 sezony. Oby wystarczyło mu cierpliwości bo to jeden z największych talentów w składzie B - musi go tylko potwierdzić ciężką pracą.

Azi

2

Dzięki temu Alena powinien załapać się na ławkę.

Azi

1

Co jest w tym śmiesznego?

Azi

0

Na ławkę nie załapałeś się Pena, Malcom, Denis i albo Messi albo Alena

Azi

4

Kto powiedział że to kibice Barcelony? Kibic życzy swojemu klubowi jak najlepiej a nie tylko czeka na okazje żeby hejtowac.

Azi

4

No przecież kazał mu tak powiedzieć ;)

Azi

7

"Wszedl Munir i byl jeszcze gorszy od Cou a moglby tam grac, dysponujacym wiekszym ofensywnym arsenalem Malcom."
Kolejny fanatyk Malcoma...
Uwielbiam te teorie spiskowe dziejów jak to trenerzy nie lubią zawodników a oni są tak naprawdę najlepsi w drużynie. Bla bla bla. Nasi reprezentanci byli mistrzami świata w takich bajkach. Każdy który jechał na zachód i nie grał w klubie opowiadał takie dyrdymały. Że też są jeszcze ludzie którzy w to wierzą...

Azi

0

Przeczytaj jego wypowiedź na konferencji przed meczem. Powiedział coś dokładnie odwrotnego. Sprawdziło się w 100%

Azi

0

Rafa zejdzie .

Azi

0

Tak się zastanawiałem czy korekta będzie już w przerwie. Miał rację mówiąc na konferencji, że posiadanie samo w sobie nic nie znaczy. Rywal teraz się nabiegał - pora na bardziej otwartą grę z naszej strony.

Azi

1

Malcoma to strach wystawiać. Vidal grał 90 minut w tygodniu.

Azi

0

Co jest dziwnego w tym że wychodzi pierwszy skład skoro gramy co tydzień?

Azi

0

Jednak Rafa.

Azi

0

Jasnowidz nitey. Jakie liczby w lotto dzisiaj? Jeszcze zdążę kupon kupić.

Azi

0

Sezon temu błędem było wystawianie pierwszej 11 w styczniu na PK. A dziś mamy listopad i gadanie o powtarzaniu błędów to idiotyzm.

Azi

1

Janusz kasa nie gra. To że zapłacisz 100 baniek za Józka z bagien to nie znaczy że on będzie nowym Messim

Azi

0

Za mało! Rezerwowi powinni mieć już po 1000 minut. Nie wiem czemu!! ;)

Azi

0

Tyle że Denisa i Sampera dawno nie powinno być w klubie. Transfer Malcoma to też strata kasy. Rada i Minut też marnują czas a szans na pierwszą 11 nie mają.

Azi

0

Dobrze że masz swoją opinię ale to nadal tylko opinia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?