Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
On ma dwie żony i obie to gorące laski. I jeszcze mu mało? O.o
0
Nie strasz mnie proszę :D
2
Bardzo prosto - Malcom nie pasuje do drużyny budowanej przez Valverde. Trener chce grać krótkimi podaniami a Malcom próbuje bezpośrednich i szybkich akcji.
Valverde robi akurat bardzo dobre i przemyślane zmiany. Co pokazał na przykład mecz z Realem. Nie muszą Ci się one podobać.
2
Z piłka przy nodze nie wygląda tak źle. Poklepał dwa razy z Munirem (z tego mogły być bramki) i raz wypuścił Semedo ładnie ale to dużo za mało. Z zarzutów to fatalna gra bez piłki (co go dyskwalifikuje z miejsca w Barcelonie). Do tego za bardzo trzyma się linii bocznej (co ciekawe tylko wtedy, gdy biega po prawej stronie) i za bardzo chce iść w grę 1 na 1 a nawet 1 na 2. Zachowuje się tak, jakby nie rozumiał, że my gramy piłką i budujemy akcję powoli - a on chce jak najszybciej przepchnąć piłkę pod bramkę rywala, co zwykle kończy się niecelnym podaniem bądź stratą.
2
Jedyna nadzieja w TVP. Jak to ponuro brzmi... :(
48
Powodzenia Andre. Pracuj ciężko, bo to nadal tylko wypożyczenie a liczymy na transfer :)
2
O jakich kaprysach piszesz? :D
3
Nie chcę doczekać czasów w których będziemy grali piłkę skrojoną pod talenty Malcoma. Kocham Barcelonę za nasz styl do którego on niestety nie pasuje.
1
Zdecydowanie MatS - S. Roberto, Pique, Lenglet, Alba - Busi, Rakitic, Arthur, Cou - Dembele, Suarez
0
Zerwać negocjacje z Romą a potem chcieć się tam przenieść? Trybuny na pewno gorąco go "przywitają" ;)
Ktoś ma fantazje pisząc te artykuły...
Z drugiej strony po ostatnim meczu Malcom raczej szybko do kadry nie wróci, wiec jeżeli ktoś zaoferuje za niego zwrot kasy, to czemu mielibyśmy się nie skusić? Szkoda żeby się marnował u nas na trybunach skoro to grajek skrojony do innego rodzaju piłki.
20
Tak już niedługo komentatorzy będą mówić:
"Proszę Państwa: Barcelona wychodzi w ataku składem Thiago Messi, Mateo Messi i Ciro Messi. Przypominamy też, że Real Madryt od tego sezonu przeniósł się do ligi Marokańskiej".
0
W rewanżu powinniśmy wyjść już 442. Po zmianie Malcoma przejęliśmy pełną kontrolę nad meczem a taką piłkę chce się oglądać w naszym wykonaniu. Oby na rewanż wyszedł Oriol kosztem zapewne jednego ze stoperów (zapewne to będzie Cuenca).
Cillessen - Semedo, Chumi, Lenglet, Miranda - Oriol, Vidal, Denis, Rafa - Dembele, Munir
Do tego Alena, który powinien wejść na druga połowę.
0
Mina wypromował się na MŚ. W tym przypadku musielibyśmy poczekać 3,5 sezonu na powtórkę scenariusza.
0
Samper to ma życiowego pecha niestety.
W ostatnich latach nie mamy szczęścia do najbardziej utalentowanych wychowanków. Bojan nie wytrzymał psychiczne, Deulofeu odłącza mózg, kiedy wchodzi na boisko a Samper łapie kontuzje z częstotliwością chyba większą niż Vermaelen.
0
I jak go nie kochać? :D
0
Chętnie postawiłbym parę złotych że Dembele wyjdzie w miejsce Messiego na Rayo :)
Liczę też że na ławkę załapie się Alena
0
Oczywiście że może. Ale Cuenca nie wypadł lepiej niż Chumi. Więc jak mam wybierać kogoś do zamiany za Pique to wezmę tego co gra prawą (mając w rezerwie Lengleta i Vermaelena).
1
Ogrywa się po kontuzji. Trochę za długo - fakt. Ale dziś pokazał się z dobrej strony :)
0
Oby załapał się teraz na ławkę w pierwszej drużynie :)
Chciałbym też aby Chumi i Miranda zadebiutowali w najbliższych meczach.
7
Chumi i Miranda- chciałbym aby zagrali w lidze. Cuenca raczej poczeka bo za dużo mamy lewonożnych stoperów. Ale kto wie?
Denis chciał grać piłką ale koledzy mieli inne pomysły... Nie nastawiałbym się jednak na jego grę bo dobrze wypadł Alena.
Dembele musi mieć z kim grać. Fajnie że próbuje naśladować Messiego ale trochę mu jednak jeszcze brakuje :)
Munir to nie Suarez. Nie dziwię się, że Valverde daje mu grać bardziej na bokach.
Malcom - z piłką wygląda fajnie. Kiedy atakujemy pokazuje się do gry. Kiedy ją tracimy to jakby go nie było na boisku. Valverde nie lubi takich zawodników i bardzo bym się zdziwił gdyby zagrał cokolwiek przed rewanżem. Szkoda bo to grajek skrojony na kontrataki. Ale powolne budowanie akcji to coś co jest wyraźnie sprzeczne z jego filozofią.
Vidal - nie wyglądał źle na pozycji pivota ale wyraźnie to mu nie leży. Dziś sprawiał wrażenie znudzonego ojca kopiącego z synami. Mam do niego szacunek ale wolę jak jest czwartym pomocnikiem i wychodzi do podań jak w meczu z Realem. To jest jego rola :)
2
Pewnie że tak. Nie mam do niego pretensji o te bramki. Taka czarna seria i tyle. Tak samo Messi wali po słupkach nałogowo ale raczej nie celowo.
1
Teraz rozumiem ;)
Też dziś jadłem - uwielbiam :D
4
Lenglet wreszcie skierował piłkę do właściwej bramki. Oby był to dla niego koniec rykoszetów bo fajnie się zapowiada jako rezerwowy dla Umtiti.
0
Co Twój nos ma do schabowego?
1
Dembele to będzie dzik. Dziś to kociak ale nie wolno nam wypuścić go z klubu :)
2
Ale próbuje naśladować Messiego więc dużo mu wybaczę :)
0
Ładnie się Miaranda urywa rywalom. Nie zdziwię się jak dostanie szansę w lidze
0
Trzeba wrócić do 442 jeżeli chcemy wygrać ten mecz. Puig za Malcom i jedziemy ich :)
0
Super że jest świetny z piłką. Ale zobacz co robi jak piłkę mają rywale... O tym cały czas piszę.
0
Z całą pewnością Malcom długo poczeka na kolejne sznase