Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kiedy się pokazał z tej bardzo dobrej strony?
Arthur wcale nie był w podobnej sytuacji i nie wywalczył sobie pierwszej jedenastki.
Twoje rozumowanie jest skrajnie głupie...
0
No i dostanie. Dzisiaj :)
1
To zespół który świetnie stawia autobus, więc raczej bym się nie spodziewał. Ale nie mam nic przeciwko :)
2
Nie poradził sobie chłopak wyszkolony w klubie, znający styl i ograny w klubach lepszych niż Bordeaux.
A tutaj panuje dziwne przekonanie że przyjdzie Malcom, który nigdy nawet nie grał w piłkę opierającą się na posiadaniu i z miejsca wygryzie kogokolwiek ze składu. Na jakiej podstawie? Jego gra do tej pory to schemat: dostać piłkę - jak najszybciej i najkrótszą drogą dostać się w miejsce gdzie można oddać strzał. Powtórzyć dziesiąt razy.
On potrzebuje czasu na nauczenie się, że w Barcelonie tak się nie gra. Semedo uczy się tego już 2 sezon i nadal popełnia stare błędy. A jeżeli taka piłka nie leży Malcomowi to nikt go tutaj na siłę trzymać nie będzie. Ale to będzie jego strata.
6
Pisaniem książek to Ty na życie nie zarobisz :D
4
To byłoby logiczne podejście. Nie popularne tutaj ;)
3
Denis również. Posadziłby czasem Cou na trybunach i dał zagrać Denisowi! Skąd wie że nie jest w mega formie skoro nie wszedł nawet na minutę?!
0
1. Gdybanie o Romie i miejscu w 11. Zresztą nikt go nie zmuszał do przejścia do nas. To nie jest argument.
2. Arthur jakoś dał radę wywalczyć pierwszy skład. A miał trudniej bo nawet nie grał w europie wcześniej a piłka w Brazylii diametralnie różni się od europejskiej.
3. Chcesz grać? Pokaż że zasługujesz na szansę.
1
Co to jest za podejście? Chcesz grać to pokaż że jesteś lepszą opcją od tego co występuje częściej. Jeżeli nie jesteś to albo się z tym pogodzisz i będziesz cierpliwie czekał na szansę albo odejdziesz. Tylko że z łatką tego, który nie poradził sobie w Barcelonie. Proste.
0
"ni kaDy się nim teraz jara bo manicie w El Clasico"
Leć razem z nim! Pa pa! :)
1
Zapewne nie chodzi o to, że zarówno Munir jak i Rafa są lepiej przygotowani do grania w naszym stylu. Należy szukać innych "wyjaśnień".
0
Fakt. Przeczytałem 2. Wstałem dopiero :D
0
Do usunięcia.
0
Gdyby wiedział jak to się skończy to by przebolał bramkę :D
0
Mam psychofana który analizuje wszystkie moje wypowiedzi? :)
1
Ten pan pewnie ma 12 lat i miał na myśli frugo ;)
0
Max 4 zawodników Barcy B na boisku. Trzeba wybrać: Chumi, Cuenca, Miranda, Riqui i wydaje mi się ze tak jest liczony też Alen (dostał numer 26) ale nie mam 100% pewności. Jedno miejsce powinno zostać zablokowane na ewentualne wejście rezerwowego GK bo inaczej trzeba by było robić dwie zmiany w przypadku kontuzji.
2
Pep nie chciał żeby Xavi wychodził na tej pozycji a Ty stawiasz tam Arthura? :)
0
Z wypowiedzi Vavlerde wnioskuję że zacznie jednak Lenglet. Są 4 miejsca z Barcy B, więc zakładam że Alenia zacznie a wejdzie Riqui (albo odwrotnie). Jedno miejsce powinno być zostawione na ewentualne wprowadzenie GK.
1
Nie jest to prawda. Jest też sporo zapytań o linki do różnych wersji transmisji meczu z Realem.
1
Trochę w temacie - odcinek Historii bez cenzury o Einsteinie
6
Vidal na pozycji pivota... Ale pytający jest z FOX Sports, więc w sumie czemu nie miałby zadawać głupiego pytania?
0
Ależ mi pojechałeś. Chyba się popłaczę. Jakiś no-name z internetu się ze mną nie zgadza :D
0
No są. Dobrze że zaczynasz wyciągać logiczne wnioski :)
1
Jest Munir. Do tego Dembele, Malcom a na bokach mogą grać Denis i Rafa. A nawet Alena. Jest w kim wybierać.
0
Zastanawiam się nad czymś: Alena ma numer 26 aby mógł grać też w składzie B. W PK może wystąpić max 4 zawodników ze składu. Z tego wychodzi że Alena też się do nich zalicza?
0
Alena normalnie trenuje z pierwszym zespołem?
0
A po co napastnik z Barcy B?
1
Po co mają siadać na te 3-4 mecze na ławce? Bo Tobie się wydaję że tak będzie super? W klubie pracują specjaliści od przygotowania kondycyjnego, formy itp. itd. Ale Ty wiesz lepiej? Zastanów się chwilę.
1
Masz dziwną definicje świętych krów. Inaczej się tego zrozumieć nie da. Czemu nie wspominasz o Leo i MatSie? Też nie są zmieniano?
Strasznie niski poziom dedukcji prezentujesz. Przykro mi że muszę Ci to napisać.