Azi

1

To nie jest argument tylko zrzędzenie...

Azi

11

I bardzo dobrze. Oby Andre wykupili a on świetnie grał. Lubię gościa - szkoda żeby się u nas męczył

Azi

0

Rakitic na 100%
Obstawiam też Dembele

Azi

0

Nie bardzo. Samper w La Masii był raczej uważany za większy talent niż Alenia (choć to oczywiście inne pozycje). Kolega FCB24 pozwolił sobie na dużą nieścisłość w swoim stylu.

Azi

0

Samper gra w rezerwach?

Azi

0

Słowa Arsenal i hit do siebie nie pasują

Azi

1

No co ty. Rakitic straciłby rytm meczowy a powszechnie wiadomo, że zawodnik bez rytmu może się kopać po czole i będzie usprawiedliwiony :D

Azi

0

Na celny strzał to na pewno nie wyglądało. Nie bardzo miał też komu podawać w tym kierunku. Więc pewnie taka strategia właśnie :D

Azi

0

Co on chciał zrobić? Wywalić piłkę w trybuny? Może jest to sposób kopać mocno przed siebie z nadzieją że odbije się od kogoś i wpadnie w bramki.

Azi

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Azi

0

Napisz list - może tam też się pośmieją

Azi

0

Bo Valverde nie wygrał ligi i PK. Śmieszne są te Twoje "argumenty".

Azi

0

Jakie znaczące puchary wygrywa City że podajesz ich jako wzór do naśladowania? Równie dobrze możesz napisać że ich kadra jest źle porwadzona w odniesieniu do Barcelony. Ma to dokladnie tyle samo sensu.

Azi

2

Sami jasnowidze. Pogardzam "kibicami" którzy złorzeczą swojemu klubowi.

Azi

4

Nie tylko nierealne ale przede wszystkim głupie.

Azi

0

Błyskotliwa analiza. Możesz być z siebie dumny zuchu!

Azi

2

Powinien dostawać jak najwięcej szans. Tylko w innym klubie. Jestem za.

Azi

5

Zadziwiające że stawia na tych co lepiej grają. Naprawdę!

Azi

0

3 rodzaj prawdy

Azi

5

Gratuluję logicznego myślenia :D

Azi

6

Valverde rozbija Real 5:1 i to bez Messiego. W LM 9 punktów po 3 świetnych meczach. Drużyna zaczyna grać świetną piłkę, strzela dużo bramek.

A ludzie na stronie domagają się dymisji Valverde bo nie stawia na Malcoma....
Genialna logika!
https://i.imgflip.com/5aoxo.jpg

Azi

2

W miejsce Rafy może wyjść Dembele. Rayo to zespół który lubi grać piłką a Valverde dąży zwykłe do kontroli środka pola ale na konferencji podkreślił że posiadanie piłki samo w sobie nie jest istotne jeżeli nie stwarza się sytuacji. Dlatego zakładam że bardzo prawdopodobne jest wyjście z Dembele w pierwszym składzie.

Azi

1

Rytm meczowy ważniejszy niż umiejętności :D

Normalnie szkoda że nasi reprezentanci jeszcze nie wpadli na takie teksty jako wytłumaczenie dlaczego sobie nie radzą w lepszych klubach.

Azi

1

"Banan na twarzy w postaci pewnych rzeczy"
No i super :D

Azi

0

Jakiś przewrażliwiony jesteś strasznie. Warto mieć świadomość że ludzkie mogą mieć inne zdanie niż Ty. I nie czepiać się. Żyje się łatwiej - polecam! :)

Ktoś tutaj pisał o początkach Pepa w Barcy B. Nie wiem czy to prawdziwa historia. Ale jeżeli tak to Pep wywalał z drużyny zawodników na podstawie obserwacji na jednym treningu. Treningu a nie meczu.
Jeżeli jesteś trenerem i masz konkretny pomysł na grę i trenujesz codziennie ta samą grupę zawodników i notorycznie pomijasz kogoś to musisz mieć do tego podstawy. Naprawdę nie jest ciężko zaobserwować że ktoś sobie nie radzi w systemie gry Twojej własnej drużyny.

Azi

0

Jakiego meczu?

Azi

0

Gdyby problem leżał w ilości minut to wystarczyłoby go zgłosić do składu B i powoływać na mecze pierwszej drużyny wedle uznania. Ale problem nie leży w ilości szans. Barcelona to dla niego za wysokie progi tak jak napisał kolega. Daj go do drużyny która lubi szybkie ataki a będzie świetnym zawodnikiem.

Azi

0

Wygląda jak zwykłe naciski aby dać więcej kasy największym klubom.

Azi

0

Jeszcze gorzej. Po co nam rezerwy? Usunąć skład B - będzie kasa na pierwszą drużynę

Azi

0

18 latek traci sezon na grę w rezerwach? Oj Janusz Janusz :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?