Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
To nie jest argument tylko zrzędzenie...
11
I bardzo dobrze. Oby Andre wykupili a on świetnie grał. Lubię gościa - szkoda żeby się u nas męczył
0
Rakitic na 100%
Obstawiam też Dembele
0
Nie bardzo. Samper w La Masii był raczej uważany za większy talent niż Alenia (choć to oczywiście inne pozycje). Kolega FCB24 pozwolił sobie na dużą nieścisłość w swoim stylu.
0
Samper gra w rezerwach?
0
Słowa Arsenal i hit do siebie nie pasują
1
No co ty. Rakitic straciłby rytm meczowy a powszechnie wiadomo, że zawodnik bez rytmu może się kopać po czole i będzie usprawiedliwiony :D
0
Na celny strzał to na pewno nie wyglądało. Nie bardzo miał też komu podawać w tym kierunku. Więc pewnie taka strategia właśnie :D
0
Co on chciał zrobić? Wywalić piłkę w trybuny? Może jest to sposób kopać mocno przed siebie z nadzieją że odbije się od kogoś i wpadnie w bramki.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Napisz list - może tam też się pośmieją
0
Bo Valverde nie wygrał ligi i PK. Śmieszne są te Twoje "argumenty".
0
Jakie znaczące puchary wygrywa City że podajesz ich jako wzór do naśladowania? Równie dobrze możesz napisać że ich kadra jest źle porwadzona w odniesieniu do Barcelony. Ma to dokladnie tyle samo sensu.
2
Sami jasnowidze. Pogardzam "kibicami" którzy złorzeczą swojemu klubowi.
4
Nie tylko nierealne ale przede wszystkim głupie.
0
Błyskotliwa analiza. Możesz być z siebie dumny zuchu!
2
Powinien dostawać jak najwięcej szans. Tylko w innym klubie. Jestem za.
5
Zadziwiające że stawia na tych co lepiej grają. Naprawdę!
0
3 rodzaj prawdy
5
Gratuluję logicznego myślenia :D
6
Valverde rozbija Real 5:1 i to bez Messiego. W LM 9 punktów po 3 świetnych meczach. Drużyna zaczyna grać świetną piłkę, strzela dużo bramek.
A ludzie na stronie domagają się dymisji Valverde bo nie stawia na Malcoma....
Genialna logika!
https://i.imgflip.com/5aoxo.jpg
2
W miejsce Rafy może wyjść Dembele. Rayo to zespół który lubi grać piłką a Valverde dąży zwykłe do kontroli środka pola ale na konferencji podkreślił że posiadanie piłki samo w sobie nie jest istotne jeżeli nie stwarza się sytuacji. Dlatego zakładam że bardzo prawdopodobne jest wyjście z Dembele w pierwszym składzie.
1
Rytm meczowy ważniejszy niż umiejętności :D
Normalnie szkoda że nasi reprezentanci jeszcze nie wpadli na takie teksty jako wytłumaczenie dlaczego sobie nie radzą w lepszych klubach.
1
"Banan na twarzy w postaci pewnych rzeczy"
No i super :D
0
Jakiś przewrażliwiony jesteś strasznie. Warto mieć świadomość że ludzkie mogą mieć inne zdanie niż Ty. I nie czepiać się. Żyje się łatwiej - polecam! :)
Ktoś tutaj pisał o początkach Pepa w Barcy B. Nie wiem czy to prawdziwa historia. Ale jeżeli tak to Pep wywalał z drużyny zawodników na podstawie obserwacji na jednym treningu. Treningu a nie meczu.
Jeżeli jesteś trenerem i masz konkretny pomysł na grę i trenujesz codziennie ta samą grupę zawodników i notorycznie pomijasz kogoś to musisz mieć do tego podstawy. Naprawdę nie jest ciężko zaobserwować że ktoś sobie nie radzi w systemie gry Twojej własnej drużyny.
0
Jakiego meczu?
0
Gdyby problem leżał w ilości minut to wystarczyłoby go zgłosić do składu B i powoływać na mecze pierwszej drużyny wedle uznania. Ale problem nie leży w ilości szans. Barcelona to dla niego za wysokie progi tak jak napisał kolega. Daj go do drużyny która lubi szybkie ataki a będzie świetnym zawodnikiem.
0
Wygląda jak zwykłe naciski aby dać więcej kasy największym klubom.
0
Jeszcze gorzej. Po co nam rezerwy? Usunąć skład B - będzie kasa na pierwszą drużynę
0
18 latek traci sezon na grę w rezerwach? Oj Janusz Janusz :)