Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Znacznie dłużej. Do klubu trafił latem a debiutował w listopadzie. Cały mecz zagrał dopiero w maju.
1
A dokładniej to o jakich ekscesach mówimy?
2
A bramkarz nie może trzymać piłki w rękach dłużej niż 6 sekund. Co nie zmienia faktu, że tylko raz w życiu widziałem z tego powodu rzut wolny (pośredni - dla ciekawskich). A zwykle trzymają piłkę nawet po kilkanaście sekund.
Cabaj w meczu z Legią w 2010 roku.
W zasadzie kozłować piłką też nie mogą co również często się zdarza :)
0
Technika fajna ale najbardziej mnie cieszy, że dzieciaki już grają naszą piłkę :)
1
Ale przydałby im się Denis ;)
3
Odszedł a ta "padaka" została ;)
S. Roberto jest cieniem tego co dawał Alves. O Semedo to nawet szkoda wspominać.
0
Valverde lubi zaskakiwać :)
Na lewej z pewnością będzie Dembele - chyba że chłopak coś konkretnie odwala po za boiskiem. A Alba miał jakieś problemy mięśniowe, więc kto wie? Lenglet nie nadaje się na lewą stronę defensywy to pomysł podobny do wystawiania tam Vermaelena.
5
To co Dani i Leo robili z rywalami - to było obłędne! Szkoda że zdecydował się odejść (zarząd...) bo takich ludzi nam trzeba. Tylko skąd ich brać?
0
Czyżby Miranda na Betis? :)
7
Brakuje sił na ligę kiedy pojawiają się puchary. Normalka w takich klubach.
1
Są takie rany, których czas nie leczy.
1
Konto od ponad 4 lat i dotrwałeś aż do dziś :D
5
Ja też nie odbieram na kibelku :P
3
Josep Maria Minguella w swoich wypowiedziach jest równie wiarygodny co nasi politycy :D
To chyba on powiedział że Cou ma 1,60 wzrostu i przewraca się jak się na niego dmuchnie i w ogóle jest nieudacznikiem, który nic nie osiągnął. Że Dembele został sprowadzony aby grać za Neymara. I że transfer Paulinho to totalna głupota. Aha i że klub od maja wiedział, że Neymar idzie do PSG...
Koleś ma chyba wiórki kokosowe zamiast mózgu.
2
Najważniejsze rozgrywki są najbardziej zacofane. Ale przynajmniej powinno być sprawiedliwiej niż w ostatnich edycjach ;)
0
To teraz bądź twardy i nie daj Albie zagrać ani minuty :)
38
Przykro mi ale w sztabie Valverde jest aż trzech fachowców od przygotowania kondycyjnego (Antonio Jose Gomez, Jose Antonio Pozanco oraz Edu Pons). Obawiam się, że klub nie szuka kolejnych specjalistów. Ale cv możesz złożyć. W końcu kropla drąży skałę...
0
"Mesii" - tak się właśnie traci konta :D
4
La Rambla wciąż Kocha i wierzy. Tylko nie bardzo rozumiem dlaczego ;)
5
Iść do sklepu po truskawki (mrożone z biedry;) + śmietana + twaróg. Pycha :D
0
Takiego ustawienia można się spodziewać chyba wyłącznie na rywala, który musi się totalnie otworzyć - może np. na ostatni mecz LM z Totkami?
Dembele z Interem ładnie pracował w defensywie. Podejmował sporo złych decyzji kiedy dostawał piłkę ale nie było jakiś wielkich zastrzeżeń do pracy zespołu w obronie i w pressingu, bo inaczej zostałby zmieniony dużo szybciej.
Na Betis (zakładając że Messi nadal nie będzie grał) na 100% wyjdzie Rafa. Na lewej stronie wyjdzie Dembele. Ewentualnie można popróbować ustawień z Vidalem lub Alena.
0
Wyniki jako takie mnie strasznie nie niepokoją. Odpadnięcie z towarzyskiego pucharu również. Raczej chodzi o przeciągającą się nieskuteczność zespołu. Tak jak napisałem - uważam że Pimienta robi dobrą robotę i trzeba dać mu czas.
4
Szkoda ;)
2
Problem w tym, że Malcom przez te same 80 minut zrobiłby dużo mniej niż zrobił Dembele. To porównanie ostatnich 10 minut, gdzie Inter się otworzył do tych gdzie bronił całym zespołem jest głupie...
0
Jeżeli zagra Messi to raczej nie. Natomiast jeżeli Messi nie będzie gotowy to z całą pewnością.
0
Nie widziałem nigdy biegających pączków :P
0
Ja bym chciał aby zagrał Alena.
5
Albo Denis :D
0
Nie ma co liczyć na polskie kina zapewne?
0
Myślę że jest bardzo głodny gry, tym bardziej że nogi ma zdrowe a Leo nie lubi nie grać. Jeżeli dostanie zgodę to zakładam że zagra.