Azi

10

Znacznie dłużej. Do klubu trafił latem a debiutował w listopadzie. Cały mecz zagrał dopiero w maju.

Azi

1

A dokładniej to o jakich ekscesach mówimy?

Azi

2

A bramkarz nie może trzymać piłki w rękach dłużej niż 6 sekund. Co nie zmienia faktu, że tylko raz w życiu widziałem z tego powodu rzut wolny (pośredni - dla ciekawskich). A zwykle trzymają piłkę nawet po kilkanaście sekund.
Cabaj w meczu z Legią w 2010 roku.

W zasadzie kozłować piłką też nie mogą co również często się zdarza :)

Azi

0

Technika fajna ale najbardziej mnie cieszy, że dzieciaki już grają naszą piłkę :)

Azi

1

Ale przydałby im się Denis ;)

Azi

3

Odszedł a ta "padaka" została ;)
S. Roberto jest cieniem tego co dawał Alves. O Semedo to nawet szkoda wspominać.

Azi

0

Valverde lubi zaskakiwać :)
Na lewej z pewnością będzie Dembele - chyba że chłopak coś konkretnie odwala po za boiskiem. A Alba miał jakieś problemy mięśniowe, więc kto wie? Lenglet nie nadaje się na lewą stronę defensywy to pomysł podobny do wystawiania tam Vermaelena.

Azi

5

To co Dani i Leo robili z rywalami - to było obłędne! Szkoda że zdecydował się odejść (zarząd...) bo takich ludzi nam trzeba. Tylko skąd ich brać?

Azi

0

Czyżby Miranda na Betis? :)

Azi

7

Brakuje sił na ligę kiedy pojawiają się puchary. Normalka w takich klubach.

Azi

1

Są takie rany, których czas nie leczy.

Azi

1

Konto od ponad 4 lat i dotrwałeś aż do dziś :D

Azi

5

Ja też nie odbieram na kibelku :P

Azi

3

Josep Maria Minguella w swoich wypowiedziach jest równie wiarygodny co nasi politycy :D

To chyba on powiedział że Cou ma 1,60 wzrostu i przewraca się jak się na niego dmuchnie i w ogóle jest nieudacznikiem, który nic nie osiągnął. Że Dembele został sprowadzony aby grać za Neymara. I że transfer Paulinho to totalna głupota. Aha i że klub od maja wiedział, że Neymar idzie do PSG...

Koleś ma chyba wiórki kokosowe zamiast mózgu.

Azi

2

Najważniejsze rozgrywki są najbardziej zacofane. Ale przynajmniej powinno być sprawiedliwiej niż w ostatnich edycjach ;)

Azi

0

To teraz bądź twardy i nie daj Albie zagrać ani minuty :)

Azi

38

Przykro mi ale w sztabie Valverde jest aż trzech fachowców od przygotowania kondycyjnego (Antonio Jose Gomez, Jose Antonio Pozanco oraz Edu Pons). Obawiam się, że klub nie szuka kolejnych specjalistów. Ale cv możesz złożyć. W końcu kropla drąży skałę...

Azi

0

"Mesii" - tak się właśnie traci konta :D

Azi

4

La Rambla wciąż Kocha i wierzy. Tylko nie bardzo rozumiem dlaczego ;)

Azi

5

Iść do sklepu po truskawki (mrożone z biedry;) + śmietana + twaróg. Pycha :D

Azi

0

Takiego ustawienia można się spodziewać chyba wyłącznie na rywala, który musi się totalnie otworzyć - może np. na ostatni mecz LM z Totkami?

Dembele z Interem ładnie pracował w defensywie. Podejmował sporo złych decyzji kiedy dostawał piłkę ale nie było jakiś wielkich zastrzeżeń do pracy zespołu w obronie i w pressingu, bo inaczej zostałby zmieniony dużo szybciej.

Na Betis (zakładając że Messi nadal nie będzie grał) na 100% wyjdzie Rafa. Na lewej stronie wyjdzie Dembele. Ewentualnie można popróbować ustawień z Vidalem lub Alena.

Azi

0

Wyniki jako takie mnie strasznie nie niepokoją. Odpadnięcie z towarzyskiego pucharu również. Raczej chodzi o przeciągającą się nieskuteczność zespołu. Tak jak napisałem - uważam że Pimienta robi dobrą robotę i trzeba dać mu czas.

Azi

4

Szkoda ;)

Azi

2

Problem w tym, że Malcom przez te same 80 minut zrobiłby dużo mniej niż zrobił Dembele. To porównanie ostatnich 10 minut, gdzie Inter się otworzył do tych gdzie bronił całym zespołem jest głupie...

Azi

0

Jeżeli zagra Messi to raczej nie. Natomiast jeżeli Messi nie będzie gotowy to z całą pewnością.

Azi

0

Nie widziałem nigdy biegających pączków :P

Azi

0

Ja bym chciał aby zagrał Alena.

Azi

5

Albo Denis :D

Azi

0

Nie ma co liczyć na polskie kina zapewne?

Azi

0

Myślę że jest bardzo głodny gry, tym bardziej że nogi ma zdrowe a Leo nie lubi nie grać. Jeżeli dostanie zgodę to zakładam że zagra.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?